Startliste for Temporärrace 2 Ungdomsgruppen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:13.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:14.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:16.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:19.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:25.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:30.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:31.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:41.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
24 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:53.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:05.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:09.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:10.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:14.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:18.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:20.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:22.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:28.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:34.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:40.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
20 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:40.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
14 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
26 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
12 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:30.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
6 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:29.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:32.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:34.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:58.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
400m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
30 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
11 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
33.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
27.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
36.00 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
38.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
49.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Lisa Danfelter |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:01.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Wilma Eld |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Alina Färm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:03.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
17 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:08.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
3 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:10.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Alexandra Eriksson |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:13.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
13 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
57.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
59.27 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
18 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:00.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:01.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:02.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:02.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:04.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:05.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:06.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
29 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:10.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:12.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
20 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
29.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
30.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Johanna Claesson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
32.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Johanna Granhällen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
33.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
35.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Agnes Thunberg |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
23 |
|
Liv Dahl |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
37.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Oliver Geaney |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
42.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
17 |
|
Stella Egmar |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:42.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Brian Eriksson |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:29.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:38.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Extralopp Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Iris Wik |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:58.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Temporärrace 2 Nälstabadet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Spårvägen Simförening |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 apr 2021 till den 25 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Extralopp Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Viktor Dahlberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:28.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:42.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:54.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
4:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Vidar Bekkewold Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
6:04.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Vilgot Blanck |
2007 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-23 10:14:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|