Ohjelma Danish Open 2021 - Stævne 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danish Open 2021 Stævne 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og STT |
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
17. apr 2021 to 21. apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:49.46 |
|
Frederik Siem Pedersen |
1991 |
|
Prag, Tjekkiet |
12-07-2009 |
|
|
|
1:46.94 |
|
Mads Glæsner |
1988 |
|
Esbjerg, Danmark |
09-04-2009 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Mikkel Gadgaard |
1999 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:49.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Christoffer H. Andersen |
2002 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
1:49.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
Andreas Hansen |
2000 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:49.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Oskar Lindholm |
2001 |
Lyseng IF |
DEN |
1:50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
111 |
|
Christian L H Frederiksen |
2001 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
122 |
|
Nicolas Blanch |
1997 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
127 |
|
Marcus Krøyer Svendsen |
1997 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:51.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
41 |
|
Valdemar Brøns |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
39 |
|
Jet Li Fuhrmann |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Christopher H. Brown |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:52.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Alfred August Grubert |
2001 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Alfred Højberg |
2002 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:53.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Jakob Mose |
2000 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:53.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
133 |
|
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Alexander Tullberg |
2003 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
1:54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Frederik Lindholm |
2004 |
Lyseng IF |
DEN |
1:54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
168 |
|
Magnus Dyg Holme |
2002 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Alexander Vergereau |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
147 |
|
Lasse Darlem Brandt |
2003 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
42 |
|
Gabriel Elmedyb |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
22 |
|
Anton Borg Hjort |
2000 |
Lyseng IF |
DEN |
1:58.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-04-2021 17:06.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|