Program for Malmsten Swim Open Stockholm 2021
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malmsten Swim Open Stockholm 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Eriksdalsbadet |
Organizer: |
Swedish Swimming Federation |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 8, 2021 to Apr 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
70 |
|
Felix Auboeck |
1996 |
Loughborough University |
AUT |
1:46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
244 |
|
Robin Hanson |
2001 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Jacob Heidtmann |
1994 |
ST Stadtwerke Elmshorn |
GER |
1:47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Denis Loktev |
2000 |
Israel |
ISR |
1:47.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
288 |
|
Kregor Zirk |
1999 |
Ujumise Spordiklubi |
EST |
1:48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
53 |
|
Gal Groumi |
2002 |
Israel |
ISR |
1:48.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Ron Polonsky |
2001 |
Israel |
ISR |
1:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Marcus Krøyer Svendsen |
1997 |
Denmark |
DEN |
1:49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Markus Lie |
1995 |
Bergensvømmerne |
NOR |
1:49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
154 |
|
Adam Paulsson |
1995 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
90 |
|
Jakub Stemberk |
2001 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Max Mannes |
1997 |
Luxemburg |
LUX |
1:50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
289 |
|
Kaspar Helde |
2002 |
Top swimclub |
EST |
1:50.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
88 |
|
Roman Prochazka |
2001 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
186 |
|
Marcus Holmquist |
2000 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
45 |
|
Tomas Peciar |
2002 |
Slovakia |
SVK |
1:54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
117 |
|
Erik Lihhats |
2003 |
Spordiklubi Garant |
EST |
1:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
103 |
|
Tomas Ludvik |
1999 |
Victoria VSC |
CZE |
1:54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
91 |
|
Jakub Lahoda |
2000 |
Czech Swimming Team |
CZE |
1:54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
245 |
|
Adam Karlsson |
2000 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
176 |
|
Henning Cederlund |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
1:55.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
David Koutny |
2003 |
Novy Jicin |
CZE |
1:55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
175 |
|
Oscar Elfers |
2002 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
1:56.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
156 |
|
Melker Olsson |
2000 |
Simklubben Elfsborg |
SWE |
1:56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
235 |
|
Anton Jansson |
2002 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:57.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
247 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
168 |
|
John Brolin |
2002 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
177 |
|
William Lundblad |
2004 |
Helsingborgs Simsällskap |
SWE |
1:59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
246 |
|
Rasmus Hanson |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
237 |
|
David Olofsson |
2004 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:02.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
213 |
|
William Barkehed |
2003 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
2:02.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
189 |
|
Viktor Henrysson |
2003 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
190 |
|
Job Sanders |
2003 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
2:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
214 |
|
Gustav Edlund |
2004 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
2:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
212 |
|
Lucas Humling |
2005 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
2:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
230 |
|
Tim Rogersson |
2005 |
Simklubben Neptun |
SWE |
2:09.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-07 17:12:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Svensk Simidrott |
|
|
|
|