2021-01-26   06:19:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

4_S
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  1:26.21  1:26.21   
35  Heikell Meimi  2009  KUS-GSS  09A297  25 m  1:39.54  1:39.54   
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m  1:41.13  1:41.13   
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  1:50.93  1:50.93   
131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  25 m  1:52.47  1:52.47   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  25 m  1:53.62  1:53.62   
198  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m  1:56.60  1:56.60   
143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  50 m  2:06.39  2:03.39   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  2:06.95  2:06.95   
10  46  Karjalainen Maija  2010  KUS-GSS  10A164  25 m  2:14.53  2:14.53   
11  67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  2:17.75  2:17.75   
12 v 
142  elomaa Milena  2008  VUS-VSS  08A575  25 m  1:33.17  1:33.17   
34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m  1:42.06  1:42.06   
107  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m  1:45.50  1:45.50   
Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  1:48.64  1:48.64   
42  Girod Emma  2008  KUS-GSS  08A573  25 m  1:53.03  1:53.03   
39  Paavola Aada  2008  KUS-GSS  08A631  50 m  2:16.46  2:13.46   
13 - 14 v 
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  1:24.54  1:24.54   
29  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  1:26.70  1:26.70   
182  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  1:34.06  1:31.06   
153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m  1:33.90  1:33.90   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  1:36.86  1:36.86   
188  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  1:38.90  1:38.90   
Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  50 m  1:42.33  1:39.33   
148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  1:43.90  1:43.90   
194  Koskela Emma  2007  ViesU  07A953  25 m  2:00.92  2:00.92   
10  117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m       
11  167  Svarvars Frida  2007  VUS-VSS  07B103  25 m       
15 - 16 v 
19  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  1:11.72  1:11.72   
87  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  25 m  1:21.47  1:21.47   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  1:21.56  1:21.56   
86  Oksakari Laura  2005  VUS-VSS  05A194  25 m  1:23.82  1:23.82   
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  50 m  1:28.59  1:25.59   
26  Arvo Ellen  2005  KUS-GSS  05A722  25 m  1:26.68  1:26.68   
94  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  50 m  1:33.30  1:30.30   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  1:37.91  1:37.91   
207  Saarimaa Venla  2004  NiSa  04B322  25 m  1:41.47  1:41.47   
10  50  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  1:49.91  1:49.91   
17 v ja vanhemmat 
10  härkönen emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:25.42  1:25.42   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner