2021-01-26   07:10:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

3_S
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  1:43.94  1:43.94   
111  Karagiannis Konstantinos  2009  VUS-VSS  09A094  25 m  1:44.12  1:44.12   
61  Ruuska Topias  2009  SeUi  09A031  25 m  1:51.41  1:51.41   
77  Tavast Valtteri  2009  SeUi  09A880  25 m  2:02.15  2:02.15   
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m       
12 v 
66  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m  1:25.90  1:25.90   
44  Sandbacka Herman  2008  KUS-GSS  08A739  25 m  1:40.45  1:40.45   
187  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  25 m  1:44.52  1:44.52   
33  Sytchak Eemil  2008  KUS-GSS  08A432  25 m  1:45.45  1:45.45   
157  Leppä Aleksi  2008  VUS-VSS  08A754  25 m  1:57.89  1:57.89   
149  Kaas Arvid Karl Martin  2008  VUS-VSS  08A689  25 m       
13 - 14 v 
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  1:21.25  1:21.25   
100  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  25 m  1:24.44  1:24.44   
101  Strömbäck Hannes  2007  VUS-VSS  07A324  50 m  1:40.98  1:37.98   
15 - 16 v 
22  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  1:18.30  1:18.30   
53  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  1:28.39  1:28.39   
54  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  1:28.76  1:28.76   
124  Koho Felix Alexander  2005  VUS-VSS  05B145  50 m  1:44.14  1:41.14   
17 v ja vanhemmat 
209  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  1:01.18  1:01.18   
12  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  1:10.34  1:10.34   
48  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:10.49  1:10.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner