2021-01-26   06:59:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

20_S
Laji 20, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  36.55  36.55   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  36.76  36.76   
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m  38.89  38.89   
140  Jämsä Alma  2011  VUS-VSS  11A029  25 m  40.60  40.60   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  43.98  43.98   
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m  45.63  45.63   
67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  46.70  46.70   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m  48.64  48.64   
46  Karjalainen Maija  2010  KUS-GSS  10A164  25 m  49.60  49.60   
10  169  Kantola Nellie  2010  VUS-VSS  10A437  50 m  52.78  51.78   
11  180  Westerlund Aline  2010  VUS-VSS  10A727  25 m  53.81  53.81   
12  181  Rantatalo Kaisa-Maria  2010  VUS-VSS  10A824  25 m  54.50  54.50   
13  165  Puutio Saara  2010  VUS-VSS  10A355  25 m  1:02.51  1:02.51   
14  179  Korvajärvi Rianna  2013  VUS-VSS  13A043  25 m  1:02.51  1:02.51   
15  173  Söderman Liisa  2011  VUS-VSS  11A211  25 m       
11 - 12 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  31.53  31.53   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  34.36  34.36   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  50 m  36.41  35.41   
42  Girod Emma  2008  KUS-GSS  08A573  25 m  35.88  35.88   
35  Heikell Meimi  2009  KUS-GSS  09A297  25 m  36.19  36.19   
200  Eskola Iida  2008  ViesU  08B066  25 m  36.41  36.41   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  36.65  36.65   
34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m  36.72  36.72   
40  Paavola Neea  2008  KUS-GSS  08A630  25 m  38.22  38.22   
10  39  Paavola Aada  2008  KUS-GSS  08A631  25 m  38.26  38.26   
11  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m  38.46  38.46   
12  141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  50 m  40.29  39.29   
13  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m  40.64  40.64   
14  135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  42.40  42.40   
15  Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  42.44  42.44   
16  143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  50 m  44.20  43.20   
17  172  Blomström Isabella  2008  VUS-VSS  08B018  25 m  48.91  48.91   
13 - 14 v 
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  30.06  30.06   
117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m  31.73  31.73   
Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  25 m  32.22  32.22   
195  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  50 m  33.38  32.38   
106  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  32.93  32.93   
138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  25 m  32.99  32.99   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  33.18  33.18   
188  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  33.27  33.27   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  33.83  33.83   
10  97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  34.06  34.06   
11  152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  50 m  35.61  34.61   
12  153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m  35.04  35.04   
13  148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  36.38  36.38   
14  65  Karlsson Lovisa  2006  SeUi  06A797  25 m  37.50  37.50   
15  Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  50 m  38.53  37.53   
16  125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  25 m  38.23  38.23   
17  164  Krankkala Ella  2006  VUS-VSS  06B177  25 m  41.52  41.52   
15 - 16 v 
18  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  27.22  27.22   
98  Nukala Gitta  2004  VUS-VSS  04B020  50 m  28.90  27.90   
86  Oksakari Laura  2005  VUS-VSS  05A194  25 m  29.11  29.11   
99  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS  04B022  50 m  30.23  29.23   
81  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  29.35  29.35   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  29.44  29.44   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  30.46  29.46   
27  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  25 m  29.93  29.93   
89  Pakka Iida-Isabella  2004  VUS-VSS  04A663  25 m  30.92  30.92   
10  23  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  25 m  32.44  32.44   
11  Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  33.57  33.57   
12  203  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m  34.27  34.27   
13  69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  35.13  35.13   
14  206  Weckman Jasmin  2004  NiSa  04B291  25 m  35.98  35.98   
17 v ja vanhemmat 
10  härkönen emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  29.77  29.77   
208  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  30.46  30.46   
78  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  30.61  30.61   
189  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  31.03  31.03   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  33.68  33.68   
82  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  33.98  33.98   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner