2021-01-26   05:53:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

2_S
Laji 2, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  45.94  45.94   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  46.94  46.94   
140  Jämsä Alma  2011  VUS-VSS  11A029  25 m  53.10  53.10   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  56.14  56.14   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m       
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m       
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m       
11 - 12 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  34.64  34.64   
142  elomaa Milena  2008  VUS-VSS  08A575  25 m  34.99  34.99   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  42.06  42.06   
196  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  25 m  42.45  42.45   
40  Paavola Neea  2008  KUS-GSS  08A630  25 m  43.75  43.75   
184  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m  44.08  44.08   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  44.46  44.46   
135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  45.74  45.74   
141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  50 m  46.95  45.95   
10  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m  46.21  46.21   
11  190  Junttila Neea  2009  ViesU  09A468  25 m  48.53  48.53   
12  32  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m  50.93  50.93   
13  43  Palola Emma  2008  KUS-GSS  08A736  25 m  58.91  58.91   
14  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m       
15  192  Sarja Mona Maria Amanda  2009  ViesU  09A470  25 m       
13 - 14 v 
202  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  30.93  30.93   
183  Linna Noora-Maria  2006  ViesU  06A468  50 m  33.52  32.52   
138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  25 m  34.16  34.16   
205  Ekdahl Eerika  2007  NiSa  07A734  25 m  34.25  34.25   
185  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  34.77  34.77   
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  35.09  35.09   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  36.51  36.51   
120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m  36.62  36.62   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  37.89  37.89   
10  152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  25 m  40.01  40.01   
11  106  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  41.44  41.44   
12  70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  41.55  41.55   
13  195  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  25 m  42.17  42.17   
14  97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  49.18  49.18   
15  125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  50 m  50.62  49.62   
16  161  Tolonen Aino  2007  VUS-VSS  07B039  50 m  55.15  54.15   
17  147  Kalliokoski Emilia  2007  VUS-VSS  07A836  25 m       
18  148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m       
19  167  Svarvars Frida  2007  VUS-VSS  07B103  25 m       
20  204  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m       
15 - 16 v 
81  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  31.42  31.42   
114  Varsanpää Veera  2004  VUS-VSS  04B272  25 m  32.22  32.22   
87  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  25 m  32.28  32.28   
27  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  25 m  33.42  33.42   
98  Nukala Gitta  2004  VUS-VSS  04B020  25 m  33.46  33.46   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  33.81  33.81   
84  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  35.80  35.80   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  36.06  36.06   
203  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m  37.98  37.98   
10  30  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m  38.91  38.91   
11  69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  42.01  42.01   
12  Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  42.87  42.87   
13  193  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  44.98  44.98   
14  50  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  50 m  48.00  47.00   
15  206  Weckman Jasmin  2004  NiSa  04B291  25 m  50.31  50.31   
17 v ja vanhemmat 
14  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  32.90  32.90   
189  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  33.90  33.90   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  37.10  37.10   
208  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  38.60  38.60   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner