2021-01-26   07:28:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

13_S
Laji 13, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
126  Vuollet Alfons  2010  VUS-VSS  10A053  25 m  49.37  49.37   
158  Jungner Emil  2010  VUS-VSS  10A212  25 m  52.74  52.74   
166  Keiski Elias  2010  VUS-VSS  10A365  25 m  54.39  54.39   
134  Tidström Carl-Victor  2010  VUS-VSS  10A073  50 m  57.31  55.81   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m  59.46  59.46   
73  Jokiranta Paavo  2010  SeUi  10A297  25 m  1:00.70  1:00.70   
197  Koskela Leevi  2010  ViesU  10A240  25 m  1:01.47  1:01.47   
171  Ketola Hugo  2010  VUS-VSS  10A463  25 m  1:02.54  1:02.54   
174  Eronen Paavo Elliot  2011  VUS-VSS  11A214  25 m  1:18.06  1:18.06   
10  Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU  10A700  25 m       
11  74  Lähetkangas Erkka  2012  SeUi  12A045  25 m       
12  75  Pääjärvi Hugo  2012  SeUi  12A048  25 m       
13  76  Viitala Eino  2012  SeUi  12A052  25 m       
11 - 12 v 
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m  45.10  45.10   
187  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  25 m  46.83  46.83   
37  Luomala Elis  2009  KUS-GSS  09A355  25 m  47.16  47.16   
113  Kaslin Frej  2008  VUS-VSS  08A320  50 m  48.92  47.42   
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  48.78  48.78   
33  Sytchak Eemil  2008  KUS-GSS  08A432  25 m  49.06  49.06   
157  Leppä Aleksi  2008  VUS-VSS  08A754  25 m  51.46  51.46   
175  Nikolov Nikola  2009  VUS-VSS  09A836  25 m  51.84  51.84   
150  Wik Karl  2008  VUS-VSS  08A696  50 m  55.54  54.04   
10  127  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  54.77  54.77   
11  139  Korvakangas Olli  2008  VUS-VSS  08A603  25 m  54.87  54.87   
12  133  Turtiainen Teppo  2008  VUS-VSS  08A528  50 m  56.69  55.19   
13  151  Ahonpää Matias  2008  VUS-VSS  08A710  50 m  57.56  56.06   
14  168  Säll Alexander  2008  VUS-VSS  08A997  50 m  57.87  56.37   
15  136  Qvisén Anton  2009  VUS-VSS  09A272  50 m  57.91  56.41   
13 - 14 v 
100  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  25 m  38.48  38.48   
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  39.12  39.12   
129  Roukus Kie  2007  VUS-VSS  07A791  25 m  44.55  44.55   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  25 m  45.79  45.79   
103  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  25 m  47.14  47.14   
102  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  25 m  51.92  51.92   
132  Jakobsson Kaj Jonatan  2007  VUS-VSS  07A800  25 m  52.83  52.83   
110  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  50 m  58.50  57.00   
145  Leskinen Leo  2007  VUS-VSS  07A854  50 m  1:02.49  1:00.99   
15 - 16 v 
24  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  50 m  37.40  35.90   
92  Björkstrand Adam  2005  VUS-VSS  05A478  50 m  38.81  37.31   
54  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  41.30  41.30   
90  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  50 m  43.25  41.75   
124  Koho Felix Alexander  2005  VUS-VSS  05B145  50 m  45.91  44.41   
17 v ja vanhemmat 
12  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  31.70  31.70   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner