2021-01-23   04:39:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

10_S
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  1:21.54  1:21.54   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  1:25.04  1:25.04   
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m  1:25.53  1:25.53   
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m  1:41.66  1:41.66   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m  1:44.38  1:44.38   
67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  1:45.34  1:45.34   
159  Mattsson Elin  2010  VUS-VSS  10A237  25 m       
169  Kantola Nellie  2010  VUS-VSS  10A437  25 m       
181  Rantatalo Kaisa-Maria  2010  VUS-VSS  10A824  25 m       
11 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  1:09.41  1:09.41   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  25 m  1:17.60  1:17.60   
131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  25 m  1:18.39  1:18.39   
35  Heikell Meimi  2009  KUS-GSS  09A297  25 m  1:20.42  1:20.42   
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m  1:21.12  1:21.12   
192  Sarja Mona Maria Amanda  2009  ViesU  09A470  25 m  1:25.64  1:25.64   
32  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m  1:27.08  1:27.08   
135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  1:35.23  1:35.23   
198  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m  1:36.34  1:36.34   
10  143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  25 m  1:47.07  1:47.07   
12 v 
56  Murtomäki Nana  2008  SeUi  08A008  25 m  1:08.46  1:08.46   
60  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  1:14.60  1:14.60   
184  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m  1:15.01  1:15.01   
109  Hannula Ava  2008  VUS-VSS  08A221  25 m  1:15.51  1:15.51   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  1:20.12  1:20.12   
64  Nivukoski Siiri  2008  SeUi  08A263  25 m  1:20.31  1:20.31   
107  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m  1:20.54  1:20.54   
200  Eskola Iida  2008  ViesU  08B066  25 m  1:22.41  1:22.41   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  1:22.57  1:22.57   
10  34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m  1:23.70  1:23.70   
11  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m  1:24.64  1:24.64   
12  39  Paavola Aada  2008  KUS-GSS  08A631  25 m  1:26.11  1:26.11   
13  40  Paavola Neea  2008  KUS-GSS  08A630  25 m  1:28.22  1:28.22   
14  172  Blomström Isabella  2008  VUS-VSS  08B018  25 m  1:59.98  1:59.98   
15  Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m       
16  141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  25 m       
17  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m       
13 v 
205  Ekdahl Eerika  2007  NiSa  07A734  25 m  1:04.49  1:04.49   
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  1:05.27  1:05.27   
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  1:08.41  1:08.41   
117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m  1:08.79  1:08.79   
188  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  1:12.56  1:12.56   
161  Tolonen Aino  2007  VUS-VSS  07B039  25 m  1:16.22  1:16.22   
147  Kalliokoski Emilia  2007  VUS-VSS  07A836  25 m  1:19.47  1:19.47   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  1:20.36  1:20.36   
148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  1:22.11  1:22.11   
10  36  Hagqvist Mette  2007  KUS-GSS  07A828  25 m  1:36.21  1:36.21   
11  120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m       
12  152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  25 m       
13  167  Svarvars Frida  2007  VUS-VSS  07B103  25 m       
14 v 
202  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  1:01.86  1:01.86   
29  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  50 m  1:08.10  1:06.10   
58  suominen siiri  2006  SeUi  06A306  25 m  1:11.70  1:11.70   
204  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m  1:13.37  1:13.37   
97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  1:16.07  1:16.07   
70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  1:21.95  1:21.95   
125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  25 m  1:24.21  1:24.21   
164  Krankkala Ella  2006  VUS-VSS  06B177  25 m  1:27.86  1:27.86   
Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  1:32.05  1:32.05   
15 v 
18  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  1:00.53  1:00.53   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  1:05.77  1:03.77   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  1:03.85  1:03.85   
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  1:08.38  1:08.38   
30  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m  1:08.94  1:08.94   
26  Arvo Ellen  2005  KUS-GSS  05A722  25 m  1:11.75  1:11.75   
88  Hautamäki Veera  2005  VUS-VSS  05A252  25 m  1:11.97  1:11.97   
193  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  1:21.88  1:21.88   
16 v 
84  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  1:07.00  1:07.00   
94  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  25 m  1:07.22  1:07.22   
89  Pakka Iida-Isabella  2004  VUS-VSS  04A663  25 m  1:07.51  1:07.51   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  1:12.90  1:12.90   
207  Saarimaa Venla  2004  NiSa  04B322  50 m  1:18.87  1:16.87   
17 v ja vanhemmat 
Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  50 m  1:04.43  1:02.43   
10  härkönen emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:06.66  1:06.66   
78  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  1:07.00  1:07.00   
82  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  1:20.00  1:20.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner