2021-01-26   05:59:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  09:35   
  Järjestäjä  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  21 marraskuu 2020         
 
 
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (8) 
Erä 1 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Alexander Säll  2008  08A997  VUS-VSS    25m     
Rene Mäenpää  2007  07A474  VUS-VSS    25m     
Milo Turunen  2011  11A020  VUS-VSS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Melker Backlund  2010  10A302  VUS-VSS    25m     
Alvar Liski  2010  10A545  VUS-VSS    25m     
Aleksi Leppä  2008  08A754  VUS-VSS    25m  1:42.94  1:42.94 
Leevi Koskela  2010  10A240  ViesU    25m  1:37.67  1:37.67 
Nikola Nikolov  2009  09A836  VUS-VSS    25m  1:42.23  1:42.23 
Valtteri Tavast  2009  09A880  SeUi    25m  1:44.75  1:44.75 
Kasper Nyholm  2010  10A180  JS-PU    25m     
Aaron Lempiäinen  2010  10A700  JS-PU    25m     

 
Erä 3 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Matias Ahonpää  2008  08A710  VUS-VSS    25m  1:32.52  1:32.52 
Elias Keiski  2010  10A365  VUS-VSS    25m  1:31.40  1:31.40 
Lukas Friman  2008  08A517  VUS-VSS    25m  1:29.95  1:29.95 
Herman Sandbacka  2008  08A739  KUS-GSS    25m  1:28.05  1:28.05 
Lucas Girod  2010  10A412  KUS-GSS    25m  1:28.29  1:28.29 
Teppo Turtiainen  2008  08A528  VUS-VSS    25m  1:30.10  1:30.10 
Emil Jungner  2010  10A212  VUS-VSS    25m  1:32.26  1:32.26 
Carl-Victor Tidström  2010  10A073  VUS-VSS    25m  1:35.03  1:35.03 

 
Erä 4 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sylvester Pihlaja  2009  09A622  VUS-VSS    25m  1:27.32  1:27.32 
Leo Leskinen  2007  07A854  VUS-VSS    25m  1:26.19  1:26.19 
Felix Alexander Koho  2005  05B145  VUS-VSS    25m  1:23.07  1:23.07 
Olli Korvakangas  2008  08A603  VUS-VSS    25m  1:22.79  1:22.79 
Michail Angelos Karagiannis  2009  09A093  VUS-VSS    25m  1:23.02  1:23.02 
Eemil Sytchak  2008  08A432  KUS-GSS    25m  1:24.46  1:24.46 
Valtteri Lahtinen  2007  07A362  VUS-VSS    25m  1:27.06  1:27.06 
Alfons Vuollet  2010  10A053  VUS-VSS    25m  1:27.64  1:27.64 

 
Erä 5 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vili Lahtinen  2007  07A364  VUS-VSS    25m  1:21.11  1:21.11 
Anton Qvisén  2009  09A272  VUS-VSS    25m  1:20.40  1:20.40 
Kaj Jonatan Jakobsson  2007  07A800  VUS-VSS    25m  1:16.72  1:16.72 
Nicky Rajala  2007  07A356  KUS-GSS    25m  1:13.80  1:13.80 
Verneri Viljanen  2007  07A936  VUS-VSS    25m  1:14.81  1:14.81 
Karl Wik  2008  08A696  VUS-VSS    25m  1:19.77  1:19.77 
Elis Luomala  2009  09A355  KUS-GSS    25m  1:20.64  1:20.64 
Frej Kaslin  2008  08A320  VUS-VSS    25m  1:21.72  1:21.72 

 
Erä 6 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iivari Launonen  2007  07A743  VUS-VSS    25m  1:13.62  1:13.62 
Arvid Karl Martin Kaas  2008  08A689  VUS-VSS    25m  1:13.18  1:13.18 
Konstantinos Karagiannis  2009  09A094  VUS-VSS    25m  1:13.03  1:13.03 
Aapo Ponsiluoma  2007  07A733  VUS-VSS    25m  1:12.82  1:12.82 
Kie Roukus  2007  07A791  VUS-VSS    25m  1:12.97  1:12.97 
Kasper Ikonen  2007  07A420  VUS-VSS    25m  1:13.08  1:13.08 
Topias Ruuska  2009  09A031  SeUi    25m  1:13.41  1:13.41 
Eemeli Nygård  2008  08A397  VUS-VSS    25m  1:13.65  1:13.65 

 
Erä 7 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tommi Kangas  2008  08B073  ViesU    25m  1:12.45  1:12.45 
Arttu Syrjä  2005  05A121  SeUi    25m  1:07.85  1:07.85 
Oskari Tavast  2007  07A495  SeUi    25m  1:07.17  1:07.17 
Andras Galos  2006  06B144  SeUi    25m  1:03.13  1:03.13 
Mikko Karjalainen  2004  04A832  KUS-GSS    50m  1:07.69  1:05.69 
Oskari Juntti  2008  08A342  SeUi    25m  1:07.37  1:07.37 
Oskar Söderlund  2007  07A280  VUS-VSS    25m  1:08.06  1:08.06 
Hannes Strömbäck  2007  07A324  VUS-VSS    25m  1:12.80  1:12.80 

 
Erä 8 (8) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Roy Nukala  2005  05A987  VUS-VSS    25m  1:00.92  1:00.92 
Mikael Nurmela  2002  02A017  SeUi    25m  57.87  57.87 
Antti Korri  1992  92A138  KUS-GSS    25m  55.53  55.53 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  49.03  49.03 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  51.88  51.88 
Riku Määttälä  2005  05A671  KUS-GSS    25m  57.00  57.00 
Ville Ikola  2005  05A206  KUS-GSS    25m  57.94  57.94 
Akseli Klutas  2004  04A245  SeUi    25m  1:03.11  1:03.11 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  09:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner