2021-01-26   07:28:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  09:35   
  Järjestäjä  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  21 marraskuu 2020         
 
 
 
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Frida Svarvars  2007  07B103  VUS-VSS    25m     
Serafiia Kotkaniemi  2011  11A008  SeUi    25m  2:17.75  2:17.75 
Aada Paavola  2008  08A631  KUS-GSS    50m  2:16.46  2:13.46 
Alisha Kubal  2009  09A332  VUS-VSS    50m  2:06.39  2:03.39 
Tara Siponen  2010  10A132  KUS-GSS    25m  2:06.95  2:06.95 
Maija Karjalainen  2010  10A164  KUS-GSS    25m  2:14.53  2:14.53 
Tiia Reini  2007  07A736  VUS-VSS    25m     
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juulia Koskela  2009  09A730  ViesU    25m  1:56.60  1:56.60 
Emma Girod  2008  08A573  KUS-GSS    25m  1:53.03  1:53.03 
Emma Hertsbacka  2010  10A065  VUS-VSS    25m  1:50.93  1:50.93 
Vera Cantell  2008  08A569  JS-PU    25m  1:48.64  1:48.64 
Sanni Porkkala  2004  04A034  SeUi    25m  1:49.91  1:49.91 
Siiri Lintala  2009  09A234  VUS-VSS    25m  1:52.47  1:52.47 
Laura Isabel Björkstrand  2009  09A192  VUS-VSS    25m  1:53.62  1:53.62 
Emma Koskela  2007  07A953  ViesU    25m  2:00.92  2:00.92 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sara Kärki  2007  07A850  VUS-VSS    25m  1:43.90  1:43.90 
Venla Saarimaa  2004  04B322  NiSa    25m  1:41.47  1:41.47 
Meimi Heikell  2009  09A297  KUS-GSS    25m  1:39.54  1:39.54 
Elsa Herrala  2007  07A728  ViesU    25m  1:38.90  1:38.90 
Lizette Jakobsson  2007  07A961  JS-PU    50m  1:42.33  1:39.33 
Lina Koivulahti  2009  09A230  VUS-VSS    25m  1:41.13  1:41.13 
Tessa Herronen  2008  08A430  KUS-GSS    25m  1:42.06  1:42.06 
Aino Jämsä  2008  08A218  VUS-VSS    25m  1:45.50  1:45.50 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Friida Koski  2007  07A933  VUS-VSS    25m  1:36.86  1:36.86 
Milena Elomaa  2008  08A575  VUS-VSS    25m  1:33.17  1:33.17 
Tilde Löfqvist  2004  04A869  VUS-VSS    50m  1:33.30  1:30.30 
Ellen Arvo  2005  05A722  KUS-GSS    25m  1:26.68  1:26.68 
Olivia Kivelä  2006  06A624  KUS-GSS    25m  1:26.70  1:26.70 
Peppi Ojakippola  2006  06A464  ViesU    50m  1:34.06  1:31.06 
Mikaela Ainassaari  2007  07A929  VUS-VSS    25m  1:33.90  1:33.90 
Fanny Granvik  2004  04A051  SeUi    25m  1:37.91  1:37.91 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aamu Kannosto  2005  05A001  SeUi    50m  1:28.59  1:25.59 
Michelle Fellman  2007  07A738  VUS-VSS    25m  1:24.54  1:24.54 
Ida Helena Ekebohm  2005  05A675  VUS-VSS    25m  1:21.56  1:21.56 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  1:11.72  1:11.72 
Aamu Knuuttila  2004  04A531  VUS-VSS    25m  1:21.47  1:21.47 
Laura Oksakari  2005  05A194  VUS-VSS    25m  1:23.82  1:23.82 
Emilia Härkönen  2001  01A441  KUS-GSS    25m  1:25.42  1:25.42 
Helmi Koivisto  2009  09A040  SeUi    25m  1:26.21  1:26.21 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  09:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner