2021-01-26   07:35:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  09:35   
  Järjestäjä  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  21 marraskuu 2020         
 
 
 
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Isabella Blomström  2008  08B018  VUS-VSS    25m     
Rianna Korvajärvi  2013  13A043  VUS-VSS    25m  1:17.08  1:17.08 
Isabelle Fellman  2009  09A259  VUS-VSS    50m  1:05.86  1:04.36 
Ella Krankkala  2006  06B177  VUS-VSS    25m  1:00.99  1:00.99 
Saara Puutio  2010  10A355  VUS-VSS    25m  1:03.81  1:03.81 
Aline Westerlund  2010  10A727  VUS-VSS    25m  1:05.13  1:05.13 
Anni Valtti  2008  08B100  VUS-VSS    25m     
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Serafiia Kotkaniemi  2011  11A008  SeUi    25m  1:00.06  1:00.06 
Elsa Ahlskog  2008  08B014  VUS-VSS    25m  59.19  59.19 
Iita Poikkimäki  2010  10A179  ViesU    25m  57.81  57.81 
Siiri Lintala  2009  09A234  VUS-VSS    25m  56.72  56.72 
Alma Jämsä  2011  11A029  VUS-VSS    25m  56.93  56.93 
Maija Karjalainen  2010  10A164  KUS-GSS    25m  58.01  58.01 
Tara Siponen  2010  10A132  KUS-GSS    25m  59.97  59.97 
Alviina Kotkaniemi  2011  11A007  SeUi    25m  1:00.28  1:00.28 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma Koskela  2007  07A953  ViesU    25m  53.39  53.39 
Neea Junttila  2009  09A468  ViesU    25m  52.54  52.54 
Elsa Rantatalo  2006  06A988  VUS-VSS    25m  51.67  51.67 
Molly Riska  2011  11A042  VUS-VSS    25m  51.49  51.49 
Laura Isabel Björkstrand  2009  09A192  VUS-VSS    25m  51.59  51.59 
Siiri Karhulahti  2009  09A181  KUS-GSS    25m  51.68  51.68 
Vera Cantell  2008  08A569  JS-PU    25m  53.35  53.35 
Amelia Ruotsala  2008  08B099  VUS-VSS    25m  56.71  56.71 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mette Hagqvist  2007  07A828  KUS-GSS    25m  51.31  51.31 
Lovisa Karlsson  2006  06A797  SeUi    25m  51.09  51.09 
Anja Stephens  2006  06B130  JS-PU    25m  50.89  50.89 
Nelly Korvakangas  2006  06B049  VUS-VSS    50m  52.16  50.66 
Emma Hertsbacka  2010  10A065  VUS-VSS    25m  50.78  50.78 
Siiri Suominen  2006  06A306  SeUi    25m  50.93  50.93 
Juulia Koskela  2009  09A730  ViesU    25m  51.09  51.09 
Alisha Kubal  2009  09A332  VUS-VSS    25m  51.44  51.44 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Kalliokoski  2007  07A836  VUS-VSS    25m  48.23  48.23 
Ava Hannula  2008  08A221  VUS-VSS    25m  47.84  47.84 
Ella Jämsä  2003  03A477  VUS-VSS    25m  47.12  47.12 
Lina Koivulahti  2009  09A230  VUS-VSS    25m  46.64  46.64 
Minerva Sorvisto  2007  07A972  ViesU    50m  48.38  46.88 
Julia Luomakortes  2008  08A046  SeUi    25m  47.36  47.36 
Iida Eskola  2008  08B066  ViesU    25m  47.90  47.90 
Sohvi Kiviluoma  2006  06A994  SeUi    25m  49.54  49.54 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lizette Jakobsson  2007  07A961  JS-PU    50m  47.80  46.30 
Aino Tolonen  2007  07B039  VUS-VSS    25m  45.89  45.89 
Arina Karasonova  2007  07A840  VUS-VSS    25m  45.51  45.51 
Siiri Nivukoski  2008  08A263  SeUi    25m  43.95  43.95 
Alma Holmlund  2007  07A737  VUS-VSS    25m  44.41  44.41 
Paula Pyykkönen  2005  05A962  NiSa    50m  47.32  45.82 
Mariana Elisabeth Mäki  2006  06A413  VUS-VSS    25m  46.26  46.26 
Elin Ranja Helena Thodin  2005  05A044  JS-PU    25m  46.32  46.32 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Hautamäki  2005  05A252  VUS-VSS    25m  43.57  43.57 
Jasmin Weckman  2004  04B291  NiSa    50m  44.16  42.66 
Iida-Isabella Pakka  2004  04A663  VUS-VSS    50m  43.73  42.23 
Anni Lämpsä  2008  08A816  ViesU    25m  42.02  42.02 
Michelle Fellman  2007  07A738  VUS-VSS    50m  43.67  42.17 
Mikaela Ainassaari  2007  07A929  VUS-VSS    25m  42.41  42.41 
Friida Koski  2007  07A933  VUS-VSS    25m  43.04  43.04 
Aino Lähelmä  2005  05B141  SeUi    25m  43.61  43.61 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Peppi Ojakippola  2006  06A464  ViesU    25m  40.88  40.88 
Aada Koskela  2003  03B305  ViesU    25m  40.65  40.65 
Maria Hautala  2003  03A911  KuRy    25m  40.43  40.43 
Elsi Vedenjuoksu  2007  07A744  VUS-VSS    25m  40.23  40.23 
Maiju Rajaniemi  2002  02A716  KUS-GSS    25m  40.42  40.42 
Kristina Helsing  2007  07A424  VUS-VSS    25m  40.58  40.58 
Iina Hulkki  2006  06A179  VUS-VSS    25m  40.75  40.75 
Siiri Saartenoja  2007  07A918  VUS-VSS    50m  42.96  41.46 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Jerohin  2003  03A154  VUS-VSS    50m  39.75  38.25 
Jaana Nevala  2005  05B115  ViesU    50m  38.91  37.41 
Viivi Lehtonen  2004  04A451  VUS-VSS    50m  38.46  36.96 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  33.07  33.07 
Gitta Nukala  2004  04B020  VUS-VSS    50m  36.96  35.46 
Aamu Knuuttila  2004  04A531  VUS-VSS    50m  38.69  37.19 
Pirita Hautala  2004  04B022  VUS-VSS    25m  37.78  37.78 
Helmi Koivisto  2009  09A040  SeUi    25m  39.69  39.69 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  09:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner