2021-01-26   06:13:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 13
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  09:35   
  Järjestäjä  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  21 marraskuu 2020         
 
 
 
Laji 13, 50m Rintauinti Miehet  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Aaron Lempiäinen  2010  10A700  JS-PU    25m     
Hugo Pääjärvi  2012  12A048  SeUi    25m     
Erkka Lähetkangas  2012  12A045  SeUi    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Paavo Elliot Eronen  2011  11A214  VUS-VSS    25m  1:18.06  1:18.06 
Leevi Koskela  2010  10A240  ViesU    25m  1:01.47  1:01.47 
Paavo Jokiranta  2010  10A297  SeUi    25m  1:00.70  1:00.70 
Rene Mäenpää  2007  07A474  VUS-VSS    50m  58.50  57.00 
Kasper Nyholm  2010  10A180  JS-PU    25m  59.46  59.46 
Leo Leskinen  2007  07A854  VUS-VSS    50m  1:02.49  1:00.99 
Hugo Ketola  2010  10A463  VUS-VSS    25m  1:02.54  1:02.54 
Eino Viitala  2012  12A052  SeUi    25m     

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexander Säll  2008  08A997  VUS-VSS    50m  57.87  56.37 
Carl-Victor Tidström  2010  10A073  VUS-VSS    50m  57.31  55.81 
Olli Korvakangas  2008  08A603  VUS-VSS    25m  54.87  54.87 
Elias Keiski  2010  10A365  VUS-VSS    25m  54.39  54.39 
Lukas Friman  2008  08A517  VUS-VSS    25m  54.77  54.77 
Teppo Turtiainen  2008  08A528  VUS-VSS    50m  56.69  55.19 
Matias Ahonpää  2008  08A710  VUS-VSS    50m  57.56  56.06 
Anton Qvisén  2009  09A272  VUS-VSS    50m  57.91  56.41 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kaj Jonatan Jakobsson  2007  07A800  VUS-VSS    25m  52.83  52.83 
Valtteri Lahtinen  2007  07A362  VUS-VSS    25m  51.92  51.92 
Aleksi Leppä  2008  08A754  VUS-VSS    25m  51.46  51.46 
Eemil Sytchak  2008  08A432  KUS-GSS    25m  49.06  49.06 
Alfons Vuollet  2010  10A053  VUS-VSS    25m  49.37  49.37 
Nikola Nikolov  2009  09A836  VUS-VSS    25m  51.84  51.84 
Emil Jungner  2010  10A212  VUS-VSS    25m  52.74  52.74 
Karl Wik  2008  08A696  VUS-VSS    50m  55.54  54.04 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Frej Kaslin  2008  08A320  VUS-VSS    50m  48.92  47.42 
Vili Lahtinen  2007  07A364  VUS-VSS    25m  47.14  47.14 
Verneri Viljanen  2007  07A936  VUS-VSS    25m  45.79  45.79 
Kie Roukus  2007  07A791  VUS-VSS    25m  44.55  44.55 
Sylvester Pihlaja  2009  09A622  VUS-VSS    25m  45.10  45.10 
Aatu Poikkimäki  2008  08A443  ViesU    25m  46.83  46.83 
Elis Luomala  2009  09A355  KUS-GSS    25m  47.16  47.16 
Michail Angelos Karagiannis  2009  09A093  VUS-VSS    25m  48.78  48.78 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Adrian Kaslin  2005  05A414  VUS-VSS    50m  43.25  41.75 
Iivari Kautiainen  2006  06A671  VUS-VSS    25m  39.12  39.12 
Adam Björkstrand  2005  05A478  VUS-VSS    50m  38.81  37.31 
Teppo Jestoi  2003  03A402  KUS-GSS    25m  31.70  31.70 
Mikko Karjalainen  2004  04A832  KUS-GSS    50m  37.40  35.90 
Oskar Söderlund  2007  07A280  VUS-VSS    25m  38.48  38.48 
Arttu Syrjä  2005  05A121  SeUi    25m  41.30  41.30 
Felix Alexander Koho  2005  05B145  VUS-VSS    50m  45.91  44.41 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  09:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner