2021-01-26   06:05:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kokko Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 50m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
158  Jungner Emil  2010  VUS-VSS  10A212  25 m  48.74  48.74   
126  Vuollet Alfons  2010  VUS-VSS  10A053  25 m  49.32  49.32   
134  Tidström Carl-Victor  2010  VUS-VSS  10A073  50 m  53.79  52.79   
166  Keiski Elias  2010  VUS-VSS  10A365  25 m  56.67  56.67   
197  Koskela Leevi  2010  ViesU  10A240  25 m  1:02.16  1:02.16   
11 - 12 v 
113  Kaslin Frej  2008  VUS-VSS  08A320  25 m  36.46  36.46   
61  Ruuska Topias  2009  SeUi  09A031  25 m  38.13  38.13   
133  Turtiainen Teppo  2008  VUS-VSS  08A528  25 m  46.19  46.19   
37  Luomala Elis  2009  KUS-GSS  09A355  25 m  47.73  47.73   
139  Korvakangas Olli  2008  VUS-VSS  08A603  25 m  48.35  48.35   
59  Myllykoski Topias  2008  SeUi  08A036  25 m  49.40  49.40   
150  Wik Karl  2008  VUS-VSS  08A696  25 m  49.71  49.71   
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  51.08  51.08   
127  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  53.26  53.26   
10  136  Qvisén Anton  2009  VUS-VSS  09A272  50 m  58.42  57.42   
11  33  Sytchak Eemil  2008  KUS-GSS  08A432  25 m       
12  151  Ahonpää Matias  2008  VUS-VSS  08A710  25 m       
13  168  Säll Alexander  2008  VUS-VSS  08A997  25 m       
14  175  Nikolov Nikola  2009  VUS-VSS  09A836  25 m       
13 - 14 v 
63  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  25 m  33.79  33.79   
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  34.76  34.76   
123  Launonen Iivari  2007  VUS-VSS  07A743  25 m  38.82  38.82   
31  Rajala Nicky  2007  KUS-GSS  07A356  25 m  41.29  41.29   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  25 m  41.83  41.83   
116  Ponsiluoma Aapo  2007  VUS-VSS  07A733  50 m  43.01  42.01   
132  Jakobsson Kaj Jonatan  2007  VUS-VSS  07A800  25 m  42.99  42.99   
105  Ikonen Kasper  2007  VUS-VSS  07A420  25 m  45.45  45.45   
145  Leskinen Leo  2007  VUS-VSS  07A854  50 m  46.99  45.99   
10  102  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  50 m  58.32  57.32   
11  110  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  50 m  58.68  57.68   
12  103  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  50 m  1:04.59  1:03.59   
15 - 16 v 
25  Määttälä Riku  2005  KUS-GSS  05A671  25 m  29.04  29.04   
92  Björkstrand Adam  2005  VUS-VSS  05A478  50 m  31.00  30.00   
90  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  25 m  31.72  31.72   
53  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  34.39  34.39   
108  Nukala Roy  2005  VUS-VSS  05A987  25 m  36.88  36.88   
17 v ja vanhemmat 
Korri Antti  1992  KUS-GSS  92A138  50 m  27.63  26.63   
11  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  27.06  27.06   
83  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  50 m  28.34  27.34   
79  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  27.56  27.56   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
2_S
Laji 2, 50m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  45.94  45.94   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  46.94  46.94   
140  Jämsä Alma  2011  VUS-VSS  11A029  25 m  53.10  53.10   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  56.14  56.14   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m       
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m       
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m       
11 - 12 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  34.64  34.64   
142  elomaa Milena  2008  VUS-VSS  08A575  25 m  34.99  34.99   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  42.06  42.06   
196  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  25 m  42.45  42.45   
40  Paavola Neea  2008  KUS-GSS  08A630  25 m  43.75  43.75   
184  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m  44.08  44.08   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  44.46  44.46   
135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  45.74  45.74   
141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  50 m  46.95  45.95   
10  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m  46.21  46.21   
11  190  Junttila Neea  2009  ViesU  09A468  25 m  48.53  48.53   
12  32  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m  50.93  50.93   
13  43  Palola Emma  2008  KUS-GSS  08A736  25 m  58.91  58.91   
14  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m       
15  192  Sarja Mona Maria Amanda  2009  ViesU  09A470  25 m       
13 - 14 v 
202  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  30.93  30.93   
183  Linna Noora-Maria  2006  ViesU  06A468  50 m  33.52  32.52   
138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  25 m  34.16  34.16   
205  Ekdahl Eerika  2007  NiSa  07A734  25 m  34.25  34.25   
185  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  34.77  34.77   
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  35.09  35.09   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  36.51  36.51   
120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m  36.62  36.62   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  37.89  37.89   
10  152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  25 m  40.01  40.01   
11  106  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  41.44  41.44   
12  70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  41.55  41.55   
13  195  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  25 m  42.17  42.17   
14  97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  49.18  49.18   
15  125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  50 m  50.62  49.62   
16  161  Tolonen Aino  2007  VUS-VSS  07B039  50 m  55.15  54.15   
17  147  Kalliokoski Emilia  2007  VUS-VSS  07A836  25 m       
18  148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m       
19  167  Svarvars Frida  2007  VUS-VSS  07B103  25 m       
20  204  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m       
15 - 16 v 
81  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  31.42  31.42   
114  Varsanpää Veera  2004  VUS-VSS  04B272  25 m  32.22  32.22   
87  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  25 m  32.28  32.28   
27  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  25 m  33.42  33.42   
98  Nukala Gitta  2004  VUS-VSS  04B020  25 m  33.46  33.46   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  33.81  33.81   
84  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  35.80  35.80   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  36.06  36.06   
203  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m  37.98  37.98   
10  30  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m  38.91  38.91   
11  69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  42.01  42.01   
12  Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  42.87  42.87   
13  193  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  44.98  44.98   
14  50  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  50 m  48.00  47.00   
15  206  Weckman Jasmin  2004  NiSa  04B291  25 m  50.31  50.31   
17 v ja vanhemmat 
14  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  32.90  32.90   
189  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  33.90  33.90   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  37.10  37.10   
208  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  38.60  38.60   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
3_S
Laji 3, 100m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  1:43.94  1:43.94   
111  Karagiannis Konstantinos  2009  VUS-VSS  09A094  25 m  1:44.12  1:44.12   
61  Ruuska Topias  2009  SeUi  09A031  25 m  1:51.41  1:51.41   
77  Tavast Valtteri  2009  SeUi  09A880  25 m  2:02.15  2:02.15   
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m       
12 v 
66  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m  1:25.90  1:25.90   
44  Sandbacka Herman  2008  KUS-GSS  08A739  25 m  1:40.45  1:40.45   
187  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  25 m  1:44.52  1:44.52   
33  Sytchak Eemil  2008  KUS-GSS  08A432  25 m  1:45.45  1:45.45   
157  Leppä Aleksi  2008  VUS-VSS  08A754  25 m  1:57.89  1:57.89   
149  Kaas Arvid Karl Martin  2008  VUS-VSS  08A689  25 m       
13 - 14 v 
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  1:21.25  1:21.25   
100  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  25 m  1:24.44  1:24.44   
101  Strömbäck Hannes  2007  VUS-VSS  07A324  50 m  1:40.98  1:37.98   
15 - 16 v 
22  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  1:18.30  1:18.30   
53  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  1:28.39  1:28.39   
54  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  1:28.76  1:28.76   
124  Koho Felix Alexander  2005  VUS-VSS  05B145  50 m  1:44.14  1:41.14   
17 v ja vanhemmat 
209  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  1:01.18  1:01.18   
12  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  1:10.34  1:10.34   
48  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:10.49  1:10.49   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
4_S
Laji 4, 100m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  1:26.21  1:26.21   
35  Heikell Meimi  2009  KUS-GSS  09A297  25 m  1:39.54  1:39.54   
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m  1:41.13  1:41.13   
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  1:50.93  1:50.93   
131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  25 m  1:52.47  1:52.47   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  25 m  1:53.62  1:53.62   
198  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m  1:56.60  1:56.60   
143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  50 m  2:06.39  2:03.39   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  2:06.95  2:06.95   
10  46  Karjalainen Maija  2010  KUS-GSS  10A164  25 m  2:14.53  2:14.53   
11  67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  2:17.75  2:17.75   
12 v 
142  elomaa Milena  2008  VUS-VSS  08A575  25 m  1:33.17  1:33.17   
34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m  1:42.06  1:42.06   
107  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m  1:45.50  1:45.50   
Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  1:48.64  1:48.64   
42  Girod Emma  2008  KUS-GSS  08A573  25 m  1:53.03  1:53.03   
39  Paavola Aada  2008  KUS-GSS  08A631  50 m  2:16.46  2:13.46   
13 - 14 v 
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  1:24.54  1:24.54   
29  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  1:26.70  1:26.70   
182  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  50 m  1:34.06  1:31.06   
153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m  1:33.90  1:33.90   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  1:36.86  1:36.86   
188  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  1:38.90  1:38.90   
Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  50 m  1:42.33  1:39.33   
148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  1:43.90  1:43.90   
194  Koskela Emma  2007  ViesU  07A953  25 m  2:00.92  2:00.92   
10  117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m       
11  167  Svarvars Frida  2007  VUS-VSS  07B103  25 m       
15 - 16 v 
19  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  1:11.72  1:11.72   
87  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  25 m  1:21.47  1:21.47   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  1:21.56  1:21.56   
86  Oksakari Laura  2005  VUS-VSS  05A194  25 m  1:23.82  1:23.82   
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  50 m  1:28.59  1:25.59   
26  Arvo Ellen  2005  KUS-GSS  05A722  25 m  1:26.68  1:26.68   
94  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  50 m  1:33.30  1:30.30   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  1:37.91  1:37.91   
207  Saarimaa Venla  2004  NiSa  04B322  25 m  1:41.47  1:41.47   
10  50  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  1:49.91  1:49.91   
17 v ja vanhemmat 
10  härkönen emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:25.42  1:25.42   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
5_S
Laji 5, 200m Sekauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
115  Nygård Eemeli  2008  VUS-VSS  08A397  25 m  2:59.77  2:59.77   
73  Jokiranta Paavo  2010  SeUi  10A297  25 m       
13 - 14 v 
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  2:44.06  2:44.06   
63  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  25 m  2:45.75  2:45.75   
118  Westeråker Adam  2007  VUS-VSS  07A739  25 m  2:55.48  2:55.48   
129  Roukus Kie  2007  VUS-VSS  07A791  25 m  3:08.21  3:08.21   
123  Launonen Iivari  2007  VUS-VSS  07A743  25 m  3:14.44  3:14.44   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
6_S
Laji 6, 200m Sekauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
57  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  25 m  2:49.51  2:49.51   
56  Murtomäki Nana  2008  SeUi  08A008  25 m  2:54.04  2:54.04   
60  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  3:05.16  3:05.16   
196  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  25 m  3:06.71  3:06.71   
64  Nivukoski Siiri  2008  SeUi  08A263  25 m  3:22.00  3:22.00   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  3:27.67  3:27.67   
190  Junttila Neea  2009  ViesU  09A468  25 m  3:28.12  3:28.12   
200  Eskola Iida  2008  ViesU  08B066  25 m       
13 - 14 v 
183  Linna Noora-Maria  2006  ViesU  06A468  25 m  2:44.07  2:44.07   
185  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  2:52.56  2:52.56   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  3:11.55  3:11.55   
65  Karlsson Lovisa  2006  SeUi  06A797  25 m  3:18.15  3:18.15   
55  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  25 m  3:21.16  3:21.16   
70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  3:25.59  3:25.59   
15 - 16 v 
81  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  2:35.17  2:35.17   
17  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m  2:39.83  2:39.83   
99  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS  04B022  25 m  2:42.91  2:42.91   
69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  50 m  3:29.19  3:24.19   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
7_S
Laji 7, 50m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
47  Girod Lucas  2010  KUS-GSS  10A412  25 m  43.02  43.02   
134  Tidström Carl-Victor  2010  VUS-VSS  10A073  50 m  49.34  48.34   
126  Vuollet Alfons  2010  VUS-VSS  10A053  25 m  50.20  50.20   
197  Koskela Leevi  2010  ViesU  10A240  50 m  52.29  51.29   
158  Jungner Emil  2010  VUS-VSS  10A212  50 m  52.51  51.51   
166  Keiski Elias  2010  VUS-VSS  10A365  25 m  52.01  52.01   
137  Turunen Milo  2011  VUS-VSS  11A020  50 m  57.47  56.47   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m  57.37  57.37   
75  Pääjärvi Hugo  2012  SeUi  12A048  25 m  58.49  58.49   
10  174  Eronen Paavo Elliot  2011  VUS-VSS  11A214  50 m  1:00.14  59.14   
11  162  Backlund Melker  2010  VUS-VSS  10A302  50 m  1:02.84  1:01.84   
12  176  Liski Alvar  2010  VUS-VSS  10A545  50 m  1:02.96  1:01.96   
13  171  Ketola Hugo  2010  VUS-VSS  10A463  50 m  1:09.10  1:08.10   
14  76  Viitala Eino  2012  SeUi  12A052  25 m  1:28.28  1:28.28   
15  Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU  10A700  25 m       
16  74  Lähetkangas Erkka  2012  SeUi  12A045  25 m       
11 - 12 v 
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  41.94  41.94   
113  Kaslin Frej  2008  VUS-VSS  08A320  50 m  43.95  42.95   
59  Myllykoski Topias  2008  SeUi  08A036  25 m  45.35  45.35   
151  Ahonpää Matias  2008  VUS-VSS  08A710  50 m  46.48  45.48   
133  Turtiainen Teppo  2008  VUS-VSS  08A528  50 m  46.76  45.76   
127  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  48.99  48.99   
160  Rosenberg Alexander  2009  VUS-VSS  09A571  50 m  1:02.48  1:01.48   
168  Säll Alexander  2008  VUS-VSS  08A997  25 m       
175  Nikolov Nikola  2009  VUS-VSS  09A836  25 m       
13 - 14 v 
72  Galos Andras  2006  SeUi  06B144  50 m  34.40  33.40   
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  34.50  34.50   
31  Rajala Nicky  2007  KUS-GSS  07A356  25 m  41.35  41.35   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  50 m  43.97  42.97   
102  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  50 m  46.48  45.48   
110  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  50 m  46.59  45.59   
132  Jakobsson Kaj Jonatan  2007  VUS-VSS  07A800  25 m  47.23  47.23   
145  Leskinen Leo  2007  VUS-VSS  07A854  25 m  48.07  48.07   
103  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  50 m  50.36  49.36   
15 - 16 v 
92  Björkstrand Adam  2005  VUS-VSS  05A478  50 m  33.91  32.91   
16  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m  34.28  34.28   
90  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  50 m  39.10  38.10   
17 v ja vanhemmat 
12  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  28.95  28.95   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
8_S
Laji 8, 50m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m  46.47  46.47   
140  Jämsä Alma  2011  VUS-VSS  11A029  50 m  51.39  50.39   
46  Karjalainen Maija  2010  KUS-GSS  10A164  25 m  50.95  50.95   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m  51.25  51.25   
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m  54.79  54.79   
159  Mattsson Elin  2010  VUS-VSS  10A237  50 m  55.92  54.92   
67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  55.08  55.08   
179  Korvajärvi Rianna  2013  VUS-VSS  13A043  25 m  1:08.71  1:08.71   
169  Kantola Nellie  2010  VUS-VSS  10A437  50 m  1:13.59  1:12.59   
10  165  Puutio Saara  2010  VUS-VSS  10A355  50 m  1:17.07  1:16.07   
11  173  Söderman Liisa  2011  VUS-VSS  11A211  25 m       
12  180  Westerlund Aline  2010  VUS-VSS  10A727  25 m       
13  181  Rantatalo Kaisa-Maria  2010  VUS-VSS  10A824  25 m       
11 - 12 v 
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m  42.69  42.69   
141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  50 m  46.09  45.09   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  50 m  46.14  45.14   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  45.58  45.58   
131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  50 m  47.37  46.37   
170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  50 m  48.85  47.85   
135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  49.71  49.71   
177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  50 m  51.09  50.09   
43  Palola Emma  2008  KUS-GSS  08A736  50 m  58.66  57.66   
10  172  Blomström Isabella  2008  VUS-VSS  08B018  25 m  1:01.09  1:01.09   
13 - 14 v 
182  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  36.31  36.31   
106  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  38.18  38.18   
91  Hulkki Iina  2006  VUS-VSS  06A179  25 m  38.32  38.32   
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  38.43  38.43   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  38.54  38.54   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  39.66  39.66   
55  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  25 m  40.78  40.78   
138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  50 m  43.04  42.04   
161  Tolonen Aino  2007  VUS-VSS  07B039  25 m  43.33  43.33   
10  148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  47.97  47.97   
11  194  Koskela Emma  2007  ViesU  07A953  25 m  49.44  49.44   
12  164  Krankkala Ella  2006  VUS-VSS  06B177  25 m  52.75  52.75   
13  36  Hagqvist Mette  2007  KUS-GSS  07A828  25 m  52.77  52.77   
14  120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m       
15  153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m       
15 - 16 v 
18  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  30.59  30.59   
20  känsäkangas henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  31.36  31.36   
186  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  50 m  34.26  33.26   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  34.23  34.23   
85  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS  04A451  25 m  35.23  35.23   
23  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  25 m  36.66  36.66   
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  37.92  37.92   
206  Weckman Jasmin  2004  NiSa  04B291  25 m  40.97  40.97   
69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  51.44  51.44   
10  203  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m       
17 v ja vanhemmat 
93  Laiteenmäki Milla  2001  VUS-VSS  01B318  50 m  32.05  31.05   
208  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  34.32  34.32   
189  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  37.21  37.21   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  39.67  39.67   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
9_S
Laji 9, 100m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
126  Vuollet Alfons  2010  VUS-VSS  10A053  25 m  1:27.64  1:27.64   
47  Girod Lucas  2010  KUS-GSS  10A412  25 m  1:28.29  1:28.29   
166  Keiski Elias  2010  VUS-VSS  10A365  25 m  1:31.40  1:31.40   
158  Jungner Emil  2010  VUS-VSS  10A212  25 m  1:32.26  1:32.26   
134  Tidström Carl-Victor  2010  VUS-VSS  10A073  25 m  1:35.03  1:35.03   
197  Koskela Leevi  2010  ViesU  10A240  25 m  1:37.67  1:37.67   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m       
Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU  10A700  25 m       
137  Turunen Milo  2011  VUS-VSS  11A020  25 m       
10  162  Backlund Melker  2010  VUS-VSS  10A302  25 m       
11  176  Liski Alvar  2010  VUS-VSS  10A545  25 m       
11 v 
111  Karagiannis Konstantinos  2009  VUS-VSS  09A094  25 m  1:13.03  1:13.03   
61  Ruuska Topias  2009  SeUi  09A031  25 m  1:13.41  1:13.41   
136  Qvisén Anton  2009  VUS-VSS  09A272  25 m  1:20.40  1:20.40   
37  Luomala Elis  2009  KUS-GSS  09A355  25 m  1:20.64  1:20.64   
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  1:23.02  1:23.02   
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m  1:27.32  1:27.32   
175  Nikolov Nikola  2009  VUS-VSS  09A836  25 m  1:42.23  1:42.23   
77  Tavast Valtteri  2009  SeUi  09A880  25 m  1:44.75  1:44.75   
12 v 
66  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m  1:07.37  1:07.37   
201  Kangas Tommi  2008  ViesU  08B073  25 m  1:12.45  1:12.45   
149  Kaas Arvid Karl Martin  2008  VUS-VSS  08A689  25 m  1:13.18  1:13.18   
115  Nygård Eemeli  2008  VUS-VSS  08A397  25 m  1:13.65  1:13.65   
150  Wik Karl  2008  VUS-VSS  08A696  25 m  1:19.77  1:19.77   
113  Kaslin Frej  2008  VUS-VSS  08A320  25 m  1:21.72  1:21.72   
139  Korvakangas Olli  2008  VUS-VSS  08A603  25 m  1:22.79  1:22.79   
33  Sytchak Eemil  2008  KUS-GSS  08A432  25 m  1:24.46  1:24.46   
44  Sandbacka Herman  2008  KUS-GSS  08A739  25 m  1:28.05  1:28.05   
10  127  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  1:29.95  1:29.95   
11  133  Turtiainen Teppo  2008  VUS-VSS  08A528  25 m  1:30.10  1:30.10   
12  151  Ahonpää Matias  2008  VUS-VSS  08A710  25 m  1:32.52  1:32.52   
13  157  Leppä Aleksi  2008  VUS-VSS  08A754  25 m  1:42.94  1:42.94   
14  168  Säll Alexander  2008  VUS-VSS  08A997  25 m       
13 v 
63  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  25 m  1:07.17  1:07.17   
100  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  25 m  1:08.06  1:08.06   
101  Strömbäck Hannes  2007  VUS-VSS  07A324  25 m  1:12.80  1:12.80   
116  Ponsiluoma Aapo  2007  VUS-VSS  07A733  25 m  1:12.82  1:12.82   
129  Roukus Kie  2007  VUS-VSS  07A791  25 m  1:12.97  1:12.97   
105  Ikonen Kasper  2007  VUS-VSS  07A420  25 m  1:13.08  1:13.08   
123  Launonen Iivari  2007  VUS-VSS  07A743  25 m  1:13.62  1:13.62   
31  Rajala Nicky  2007  KUS-GSS  07A356  25 m  1:13.80  1:13.80   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  25 m  1:14.81  1:14.81   
10  132  Jakobsson Kaj Jonatan  2007  VUS-VSS  07A800  25 m  1:16.72  1:16.72   
11  103  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  25 m  1:21.11  1:21.11   
12  145  Leskinen Leo  2007  VUS-VSS  07A854  25 m  1:26.19  1:26.19   
13  102  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  25 m  1:27.06  1:27.06   
14  110  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  25 m       
14 v 
72  Galos Andras  2006  SeUi  06B144  25 m  1:03.13  1:03.13   
15 v 
25  Määttälä Riku  2005  KUS-GSS  05A671  25 m  57.00  57.00   
22  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  57.94  57.94   
108  Nukala Roy  2005  VUS-VSS  05A987  25 m  1:00.92  1:00.92   
54  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  1:07.85  1:07.85   
124  Koho Felix Alexander  2005  VUS-VSS  05B145  25 m  1:23.07  1:23.07   
16 v 
53  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  1:03.11  1:03.11   
24  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  50 m  1:07.69  1:05.69   
17 v ja vanhemmat 
209  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  49.03  49.03   
80  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  51.88  51.88   
Korri Antti  1992  KUS-GSS  92A138  25 m  55.53  55.53   
48  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  57.87  57.87   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
10_S
Laji 10, 100m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  1:21.54  1:21.54   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  1:25.04  1:25.04   
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m  1:25.53  1:25.53   
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m  1:41.66  1:41.66   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m  1:44.38  1:44.38   
67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  1:45.34  1:45.34   
159  Mattsson Elin  2010  VUS-VSS  10A237  25 m       
169  Kantola Nellie  2010  VUS-VSS  10A437  25 m       
181  Rantatalo Kaisa-Maria  2010  VUS-VSS  10A824  25 m       
11 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  1:09.41  1:09.41   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  25 m  1:17.60  1:17.60   
131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  25 m  1:18.39  1:18.39   
35  Heikell Meimi  2009  KUS-GSS  09A297  25 m  1:20.42  1:20.42   
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m  1:21.12  1:21.12   
192  Sarja Mona Maria Amanda  2009  ViesU  09A470  25 m  1:25.64  1:25.64   
32  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m  1:27.08  1:27.08   
135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  1:35.23  1:35.23   
198  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m  1:36.34  1:36.34   
10  143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  25 m  1:47.07  1:47.07   
12 v 
56  Murtomäki Nana  2008  SeUi  08A008  25 m  1:08.46  1:08.46   
60  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  1:14.60  1:14.60   
184  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m  1:15.01  1:15.01   
109  Hannula Ava  2008  VUS-VSS  08A221  25 m  1:15.51  1:15.51   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  1:20.12  1:20.12   
64  Nivukoski Siiri  2008  SeUi  08A263  25 m  1:20.31  1:20.31   
107  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m  1:20.54  1:20.54   
200  Eskola Iida  2008  ViesU  08B066  25 m  1:22.41  1:22.41   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  1:22.57  1:22.57   
10  34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m  1:23.70  1:23.70   
11  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m  1:24.64  1:24.64   
12  39  Paavola Aada  2008  KUS-GSS  08A631  25 m  1:26.11  1:26.11   
13  40  Paavola Neea  2008  KUS-GSS  08A630  25 m  1:28.22  1:28.22   
14  172  Blomström Isabella  2008  VUS-VSS  08B018  25 m  1:59.98  1:59.98   
15  Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m       
16  141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  25 m       
17  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m       
13 v 
205  Ekdahl Eerika  2007  NiSa  07A734  25 m  1:04.49  1:04.49   
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  1:05.27  1:05.27   
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  1:08.41  1:08.41   
117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m  1:08.79  1:08.79   
188  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  1:12.56  1:12.56   
161  Tolonen Aino  2007  VUS-VSS  07B039  25 m  1:16.22  1:16.22   
147  Kalliokoski Emilia  2007  VUS-VSS  07A836  25 m  1:19.47  1:19.47   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  1:20.36  1:20.36   
148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  1:22.11  1:22.11   
10  36  Hagqvist Mette  2007  KUS-GSS  07A828  25 m  1:36.21  1:36.21   
11  120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m       
12  152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  25 m       
13  167  Svarvars Frida  2007  VUS-VSS  07B103  25 m       
14 v 
202  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  1:01.86  1:01.86   
29  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  50 m  1:08.10  1:06.10   
58  suominen siiri  2006  SeUi  06A306  25 m  1:11.70  1:11.70   
204  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  25 m  1:13.37  1:13.37   
97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  1:16.07  1:16.07   
70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  1:21.95  1:21.95   
125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  25 m  1:24.21  1:24.21   
164  Krankkala Ella  2006  VUS-VSS  06B177  25 m  1:27.86  1:27.86   
Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  1:32.05  1:32.05   
15 v 
18  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  1:00.53  1:00.53   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  1:05.77  1:03.77   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  1:03.85  1:03.85   
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  1:08.38  1:08.38   
30  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m  1:08.94  1:08.94   
26  Arvo Ellen  2005  KUS-GSS  05A722  25 m  1:11.75  1:11.75   
88  Hautamäki Veera  2005  VUS-VSS  05A252  25 m  1:11.97  1:11.97   
193  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  1:21.88  1:21.88   
16 v 
84  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  1:07.00  1:07.00   
94  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  25 m  1:07.22  1:07.22   
89  Pakka Iida-Isabella  2004  VUS-VSS  04A663  25 m  1:07.51  1:07.51   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  1:12.90  1:12.90   
207  Saarimaa Venla  2004  NiSa  04B322  50 m  1:18.87  1:16.87   
17 v ja vanhemmat 
Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  50 m  1:04.43  1:02.43   
10  härkönen emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  1:06.66  1:06.66   
78  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  1:07.00  1:07.00   
82  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  1:20.00  1:20.00   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
11_S
Laji 11, 200m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
149  Kaas Arvid Karl Martin  2008  VUS-VSS  08A689  25 m  3:09.15  3:09.15   
59  Myllykoski Topias  2008  SeUi  08A036  25 m  3:26.73  3:26.73   
13 - 14 v 
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  2:42.26  2:42.26   
17 v ja vanhemmat 
80  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
12_S
Laji 12, 200m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
57  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  25 m  2:41.50  2:41.50   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  3:55.31  3:55.31   
15 - 16 v 
20  känsäkangas henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  2:24.72  2:24.72   
81  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  2:30.16  2:30.16   
114  Varsanpää Veera  2004  VUS-VSS  04B272  25 m  2:37.06  2:37.06   
23  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  50 m  3:06.66  3:02.66   
86  Oksakari Laura  2005  VUS-VSS  05A194  25 m       
17 v ja vanhemmat 
93  Laiteenmäki Milla  2001  VUS-VSS  01B318  25 m  2:27.08  2:27.08   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  3:05.58  3:05.58   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
13_S
Laji 13, 50m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
126  Vuollet Alfons  2010  VUS-VSS  10A053  25 m  49.37  49.37   
158  Jungner Emil  2010  VUS-VSS  10A212  25 m  52.74  52.74   
166  Keiski Elias  2010  VUS-VSS  10A365  25 m  54.39  54.39   
134  Tidström Carl-Victor  2010  VUS-VSS  10A073  50 m  57.31  55.81   
Nyholm Kasper  2010  JS-PU  10A180  25 m  59.46  59.46   
73  Jokiranta Paavo  2010  SeUi  10A297  25 m  1:00.70  1:00.70   
197  Koskela Leevi  2010  ViesU  10A240  25 m  1:01.47  1:01.47   
171  Ketola Hugo  2010  VUS-VSS  10A463  25 m  1:02.54  1:02.54   
174  Eronen Paavo Elliot  2011  VUS-VSS  11A214  25 m  1:18.06  1:18.06   
10  Lempiäinen Aaron  2010  JS-PU  10A700  25 m       
11  74  Lähetkangas Erkka  2012  SeUi  12A045  25 m       
12  75  Pääjärvi Hugo  2012  SeUi  12A048  25 m       
13  76  Viitala Eino  2012  SeUi  12A052  25 m       
11 - 12 v 
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m  45.10  45.10   
187  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  25 m  46.83  46.83   
37  Luomala Elis  2009  KUS-GSS  09A355  25 m  47.16  47.16   
113  Kaslin Frej  2008  VUS-VSS  08A320  50 m  48.92  47.42   
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  48.78  48.78   
33  Sytchak Eemil  2008  KUS-GSS  08A432  25 m  49.06  49.06   
157  Leppä Aleksi  2008  VUS-VSS  08A754  25 m  51.46  51.46   
175  Nikolov Nikola  2009  VUS-VSS  09A836  25 m  51.84  51.84   
150  Wik Karl  2008  VUS-VSS  08A696  50 m  55.54  54.04   
10  127  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  54.77  54.77   
11  139  Korvakangas Olli  2008  VUS-VSS  08A603  25 m  54.87  54.87   
12  133  Turtiainen Teppo  2008  VUS-VSS  08A528  50 m  56.69  55.19   
13  151  Ahonpää Matias  2008  VUS-VSS  08A710  50 m  57.56  56.06   
14  168  Säll Alexander  2008  VUS-VSS  08A997  50 m  57.87  56.37   
15  136  Qvisén Anton  2009  VUS-VSS  09A272  50 m  57.91  56.41   
13 - 14 v 
100  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  25 m  38.48  38.48   
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  39.12  39.12   
129  Roukus Kie  2007  VUS-VSS  07A791  25 m  44.55  44.55   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  25 m  45.79  45.79   
103  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  25 m  47.14  47.14   
102  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  25 m  51.92  51.92   
132  Jakobsson Kaj Jonatan  2007  VUS-VSS  07A800  25 m  52.83  52.83   
110  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  50 m  58.50  57.00   
145  Leskinen Leo  2007  VUS-VSS  07A854  50 m  1:02.49  1:00.99   
15 - 16 v 
24  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  50 m  37.40  35.90   
92  Björkstrand Adam  2005  VUS-VSS  05A478  50 m  38.81  37.31   
54  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  41.30  41.30   
90  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  50 m  43.25  41.75   
124  Koho Felix Alexander  2005  VUS-VSS  05B145  50 m  45.91  44.41   
17 v ja vanhemmat 
12  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  31.70  31.70   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
14_S
Laji 14, 50m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  50.78  50.78   
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m  51.49  51.49   
140  Jämsä Alma  2011  VUS-VSS  11A029  25 m  56.93  56.93   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  57.81  57.81   
46  Karjalainen Maija  2010  KUS-GSS  10A164  25 m  58.01  58.01   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  59.97  59.97   
67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  1:00.06  1:00.06   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m  1:00.28  1:00.28   
165  Puutio Saara  2010  VUS-VSS  10A355  25 m  1:03.81  1:03.81   
10  180  Westerlund Aline  2010  VUS-VSS  10A727  25 m  1:05.13  1:05.13   
11  179  Korvajärvi Rianna  2013  VUS-VSS  13A043  25 m  1:17.08  1:17.08   
11 - 12 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  39.69  39.69   
196  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  25 m  42.02  42.02   
64  Nivukoski Siiri  2008  SeUi  08A263  25 m  43.95  43.95   
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m  46.64  46.64   
60  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  47.36  47.36   
109  Hannula Ava  2008  VUS-VSS  08A221  25 m  47.84  47.84   
200  Eskola Iida  2008  ViesU  08B066  25 m  47.90  47.90   
198  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m  51.09  51.09   
143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  25 m  51.44  51.44   
10  119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  25 m  51.59  51.59   
11  32  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m  51.68  51.68   
12  190  Junttila Neea  2009  ViesU  09A468  25 m  52.54  52.54   
13  Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  53.35  53.35   
14  141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  50 m  57.05  55.55   
15  178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  56.71  56.71   
16  131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  25 m  56.72  56.72   
17  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m  59.19  59.19   
18  135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  50 m  1:05.86  1:04.36   
19  172  Blomström Isabella  2008  VUS-VSS  08B018  25 m       
20  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m       
13 - 14 v 
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  40.23  40.23   
106  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  40.58  40.58   
91  Hulkki Iina  2006  VUS-VSS  06A179  25 m  40.75  40.75   
182  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  40.88  40.88   
152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  50 m  42.96  41.46   
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  50 m  43.67  42.17   
153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m  42.41  42.41   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  43.04  43.04   
120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m  44.41  44.41   
10  146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  45.51  45.51   
11  161  Tolonen Aino  2007  VUS-VSS  07B039  25 m  45.89  45.89   
12  97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  46.26  46.26   
13  Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  50 m  47.80  46.30   
14  195  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  50 m  48.38  46.88   
15  147  Kalliokoski Emilia  2007  VUS-VSS  07A836  25 m  48.23  48.23   
16  70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  49.54  49.54   
17  138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  50 m  52.16  50.66   
18  Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  25 m  50.89  50.89   
19  58  suominen siiri  2006  SeUi  06A306  25 m  50.93  50.93   
20  65  Karlsson Lovisa  2006  SeUi  06A797  25 m  51.09  51.09   
21  36  Hagqvist Mette  2007  KUS-GSS  07A828  25 m  51.31  51.31   
22  125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  25 m  51.67  51.67   
23  194  Koskela Emma  2007  ViesU  07A953  25 m  53.39  53.39   
24  164  Krankkala Ella  2006  VUS-VSS  06B177  25 m  1:00.99  1:00.99   
15 - 16 v 
19  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  33.07  33.07   
98  Nukala Gitta  2004  VUS-VSS  04B020  50 m  36.96  35.46   
85  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS  04A451  50 m  38.46  36.96   
87  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  50 m  38.69  37.19   
186  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  50 m  38.91  37.41   
99  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS  04B022  25 m  37.78  37.78   
89  Pakka Iida-Isabella  2004  VUS-VSS  04A663  50 m  43.73  42.23   
206  Weckman Jasmin  2004  NiSa  04B291  50 m  44.16  42.66   
88  Hautamäki Veera  2005  VUS-VSS  05A252  25 m  43.57  43.57   
10  69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  43.61  43.61   
11  203  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  50 m  47.32  45.82   
12  Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  46.32  46.32   
17 v ja vanhemmat 
78  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  50 m  39.75  38.25   
13  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  25 m  40.42  40.42   
208  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  40.43  40.43   
189  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  40.65  40.65   
82  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  47.12  47.12   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
15_S
Laji 15, 100m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
66  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m  1:17.52  1:17.52   
13 - 14 v 
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  1:17.92  1:17.92   
118  Westeråker Adam  2007  VUS-VSS  07A739  25 m  1:24.60  1:24.60   
17 v ja vanhemmat 
80  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  57.34  57.34   
48  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  1:00.57  1:00.57   
79  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  1:01.01  1:01.01   
Korri Antti  1992  KUS-GSS  92A138  25 m  1:01.17  1:01.17   
83  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  25 m  1:03.30  1:03.30   
11  Anttila Jesse  2002  KUS-GSS  02A383  25 m  1:05.15  1:05.15   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
16_S
Laji 16, 100m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
142  elomaa Milena  2008  VUS-VSS  08A575  25 m  1:19.90  1:19.90   
42  Girod Emma  2008  KUS-GSS  08A573  25 m  1:48.83  1:48.83   
107  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m       
13 - 14 v 
183  Linna Noora-Maria  2006  ViesU  06A468  25 m  1:10.48  1:10.48   
185  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  1:20.99  1:20.99   
138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  25 m  1:21.18  1:21.18   
120  Holmlund Alma  2007  VUS-VSS  07A737  25 m  1:24.30  1:24.30   
117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m  1:25.57  1:25.57   
58  suominen siiri  2006  SeUi  06A306  25 m  1:31.32  1:31.32   
15 - 16 v 
17  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  25 m  1:18.53  1:18.53   
17 v ja vanhemmat 
14  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  1:18.93  1:18.93   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  1:28.71  1:28.71   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
17_S
Laji 17, 200m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
201  Kangas Tommi  2008  ViesU  08B073  25 m  2:43.48  2:43.48   
149  Kaas Arvid Karl Martin  2008  VUS-VSS  08A689  25 m  2:50.07  2:50.07   
61  Ruuska Topias  2009  SeUi  09A031  25 m  2:50.39  2:50.39   
59  Myllykoski Topias  2008  SeUi  08A036  25 m  2:56.14  2:56.14   
139  Korvakangas Olli  2008  VUS-VSS  08A603  25 m  3:01.12  3:01.12   
150  Wik Karl  2008  VUS-VSS  08A696  25 m  3:04.39  3:04.39   
13 - 14 v 
72  Galos Andras  2006  SeUi  06B144  25 m  2:18.42  2:18.42   
63  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  25 m  2:24.03  2:24.03   
116  Ponsiluoma Aapo  2007  VUS-VSS  07A733  25 m  2:33.96  2:33.96   
101  Strömbäck Hannes  2007  VUS-VSS  07A324  25 m  2:36.96  2:36.96   
129  Roukus Kie  2007  VUS-VSS  07A791  25 m  2:42.21  2:42.21   
15 - 16 v 
22  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  2:11.86  2:11.86   
53  Klutas Akseli  2004  SeUi  04A245  25 m  2:21.39  2:21.39   
54  Syrjä Arttu  2005  SeUi  05A121  25 m  2:30.93  2:30.93   
17 v ja vanhemmat 
209  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  1:46.32  1:46.32   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
18_S
Laji 18, 200m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
56  Murtomäki Nana  2008  SeUi  08A008  25 m  2:29.06  2:29.06   
109  Hannula Ava  2008  VUS-VSS  08A221  25 m  2:40.85  2:40.85   
42  Girod Emma  2008  KUS-GSS  08A573  25 m  3:22.69  3:22.69   
43  Palola Emma  2008  KUS-GSS  08A736  25 m       
177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m       
192  Sarja Mona Maria Amanda  2009  ViesU  09A470  25 m       
196  Lämpsä Anni  2008  ViesU  08A816  25 m       
13 - 14 v 
202  Mielonen Tiia  2006  NiSa  06A625  25 m  2:14.32  2:14.32   
183  Linna Noora-Maria  2006  ViesU  06A468  25 m  2:17.73  2:17.73   
29  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  2:23.66  2:23.66   
185  Saarela Tilda  2006  ViesU  06A729  25 m  2:25.95  2:25.95   
58  suominen siiri  2006  SeUi  06A306  25 m  2:36.33  2:36.33   
55  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  25 m  2:48.50  2:48.50   
204  Kangas Katri  2006  NiSa  06A706  50 m  2:56.71  2:52.71   
194  Koskela Emma  2007  ViesU  07A953  25 m       
205  Ekdahl Eerika  2007  NiSa  07A734  25 m       
15 - 16 v 
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  2:23.76  2:23.76   
30  Paavola Oosa  2005  KUS-GSS  05A906  25 m  2:30.81  2:30.81   
52  Granvik Fanny  2004  SeUi  04A051  25 m  2:41.74  2:41.74   
207  Saarimaa Venla  2004  NiSa  04B322  50 m  2:58.49  2:54.49   
50  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  2:58.42  2:58.42   
193  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  3:03.19  3:03.19   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
19_S
Laji 19, 50m Vapaauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
158  Jungner Emil  2010  VUS-VSS  10A212  25 m  38.95  38.95   
166  Keiski Elias  2010  VUS-VSS  10A365  25 m  38.96  38.96   
134  Tidström Carl-Victor  2010  VUS-VSS  10A073  50 m  41.39  40.39   
126  Vuollet Alfons  2010  VUS-VSS  10A053  50 m  42.03  41.03   
47  Girod Lucas  2010  KUS-GSS  10A412  25 m  41.08  41.08   
197  Koskela Leevi  2010  ViesU  10A240  25 m  42.75  42.75   
137  Turunen Milo  2011  VUS-VSS  11A020  25 m  42.91  42.91   
176  Liski Alvar  2010  VUS-VSS  10A545  25 m  44.07  44.07   
73  Jokiranta Paavo  2010  SeUi  10A297  25 m  44.64  44.64   
10  162  Backlund Melker  2010  VUS-VSS  10A302  25 m  46.49  46.49   
11  171  Ketola Hugo  2010  VUS-VSS  10A463  25 m  47.37  47.37   
12  174  Eronen Paavo Elliot  2011  VUS-VSS  11A214  25 m  52.94  52.94   
13  75  Pääjärvi Hugo  2012  SeUi  12A048  25 m  55.76  55.76   
14  74  Lähetkangas Erkka  2012  SeUi  12A045  25 m  57.67  57.67   
15  76  Viitala Eino  2012  SeUi  12A052  25 m  1:08.12  1:08.12   
11 - 12 v 
113  Kaslin Frej  2008  VUS-VSS  08A320  50 m  33.70  32.70   
136  Qvisén Anton  2009  VUS-VSS  09A272  50 m  36.45  35.45   
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m  37.98  37.98   
175  Nikolov Nikola  2009  VUS-VSS  09A836  25 m  38.20  38.20   
44  Sandbacka Herman  2008  KUS-GSS  08A739  25 m  38.91  38.91   
133  Turtiainen Teppo  2008  VUS-VSS  08A528  25 m  39.65  39.65   
127  Friman Lukas  2008  VUS-VSS  08A517  25 m  39.74  39.74   
157  Leppä Aleksi  2008  VUS-VSS  08A754  50 m  41.47  40.47   
160  Rosenberg Alexander  2009  VUS-VSS  09A571  25 m  50.62  50.62   
13 - 14 v 
72  Galos Andras  2006  SeUi  06B144  50 m  30.96  29.96   
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  30.57  30.57   
118  Westeråker Adam  2007  VUS-VSS  07A739  25 m  32.03  32.03   
105  Ikonen Kasper  2007  VUS-VSS  07A420  25 m  32.97  32.97   
31  Rajala Nicky  2007  KUS-GSS  07A356  50 m  34.17  33.17   
132  Jakobsson Kaj Jonatan  2007  VUS-VSS  07A800  25 m  34.50  34.50   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  50 m  36.80  35.80   
110  Mäenpää Rene  2007  VUS-VSS  07A474  50 m  38.39  37.39   
145  Leskinen Leo  2007  VUS-VSS  07A854  50 m  38.82  37.82   
10  102  Lahtinen Valtteri  2007  VUS-VSS  07A362  25 m  38.76  38.76   
11  103  Lahtinen Vili  2007  VUS-VSS  07A364  25 m  40.24  40.24   
15 - 16 v 
108  Nukala Roy  2005  VUS-VSS  05A987  25 m  27.74  27.74   
17 v ja vanhemmat 
Korri Antti  1992  KUS-GSS  92A138  50 m  25.81  24.81   
79  Oksakari Teemu  2003  VUS-VSS  03A161  25 m  27.66  27.66   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
20_S
Laji 20, 50m Vapaauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v ja nuoremmat 
128  Hertsbacka Emma  2010  VUS-VSS  10A065  25 m  36.55  36.55   
191  Poikkimäki Iita  2010  ViesU  10A179  25 m  36.76  36.76   
144  Riska Molly  2011  VUS-VSS  11A042  25 m  38.89  38.89   
140  Jämsä Alma  2011  VUS-VSS  11A029  25 m  40.60  40.60   
38  Siponen Tara  2010  KUS-GSS  10A132  25 m  43.98  43.98   
199  Tuohimaa Peppi  2010  ViesU  10A507  25 m  45.63  45.63   
67  Kotkaniemi Serafiia  2011  SeUi  11A008  25 m  46.70  46.70   
68  Kotkaniemi Alviina  2011  SeUi  11A007  25 m  48.64  48.64   
46  Karjalainen Maija  2010  KUS-GSS  10A164  25 m  49.60  49.60   
10  169  Kantola Nellie  2010  VUS-VSS  10A437  50 m  52.78  51.78   
11  180  Westerlund Aline  2010  VUS-VSS  10A727  25 m  53.81  53.81   
12  181  Rantatalo Kaisa-Maria  2010  VUS-VSS  10A824  25 m  54.50  54.50   
13  165  Puutio Saara  2010  VUS-VSS  10A355  25 m  1:02.51  1:02.51   
14  179  Korvajärvi Rianna  2013  VUS-VSS  13A043  25 m  1:02.51  1:02.51   
15  173  Söderman Liisa  2011  VUS-VSS  11A211  25 m       
11 - 12 v 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  31.53  31.53   
178  Ruotsala Amelia  2008  VUS-VSS  08B099  25 m  34.36  34.36   
119  Björkstrand Laura Isabel  2009  VUS-VSS  09A192  50 m  36.41  35.41   
42  Girod Emma  2008  KUS-GSS  08A573  25 m  35.88  35.88   
35  Heikell Meimi  2009  KUS-GSS  09A297  25 m  36.19  36.19   
200  Eskola Iida  2008  ViesU  08B066  25 m  36.41  36.41   
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m  36.65  36.65   
34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m  36.72  36.72   
40  Paavola Neea  2008  KUS-GSS  08A630  25 m  38.22  38.22   
10  39  Paavola Aada  2008  KUS-GSS  08A631  25 m  38.26  38.26   
11  177  Valtti Anni  2008  VUS-VSS  08B100  25 m  38.46  38.46   
12  141  Seppä Lilja  2008  VUS-VSS  08A660  50 m  40.29  39.29   
13  170  Ahlskog Elsa  2008  VUS-VSS  08B014  25 m  40.64  40.64   
14  135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  42.40  42.40   
15  Cantell Vera  2008  JS-PU  08A569  25 m  42.44  42.44   
16  143  Kubal Alisha  2009  VUS-VSS  09A332  50 m  44.20  43.20   
17  172  Blomström Isabella  2008  VUS-VSS  08B018  25 m  48.91  48.91   
13 - 14 v 
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  30.06  30.06   
117  Reini Tiia  2007  VUS-VSS  07A736  25 m  31.73  31.73   
Jakobsson Lizette  2007  JS-PU  07A961  25 m  32.22  32.22   
195  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  50 m  33.38  32.38   
106  Helsing Kristina  2007  VUS-VSS  07A424  25 m  32.93  32.93   
138  Korvakangas Nelly  2006  VUS-VSS  06B049  25 m  32.99  32.99   
154  Koski Friida  2007  VUS-VSS  07A933  25 m  33.18  33.18   
188  Herrala Elsa  2007  ViesU  07A728  25 m  33.27  33.27   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  33.83  33.83   
10  97  Mäki Mariana Elisabeth  2006  VUS-VSS  06A413  25 m  34.06  34.06   
11  152  Saartenoja Siiri  2007  VUS-VSS  07A918  50 m  35.61  34.61   
12  153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m  35.04  35.04   
13  148  Kärki Sara  2007  VUS-VSS  07A850  25 m  36.38  36.38   
14  65  Karlsson Lovisa  2006  SeUi  06A797  25 m  37.50  37.50   
15  Stephens Anja  2006  JS-PU  06B130  50 m  38.53  37.53   
16  125  Rantatalo Elsa  2006  VUS-VSS  06A988  25 m  38.23  38.23   
17  164  Krankkala Ella  2006  VUS-VSS  06B177  25 m  41.52  41.52   
15 - 16 v 
18  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  25 m  27.22  27.22   
98  Nukala Gitta  2004  VUS-VSS  04B020  50 m  28.90  27.90   
86  Oksakari Laura  2005  VUS-VSS  05A194  25 m  29.11  29.11   
99  Hautala Pirita  2004  VUS-VSS  04B022  50 m  30.23  29.23   
81  Hulkki Ella  2004  VUS-VSS  04A200  25 m  29.35  29.35   
95  Ekebohm Ida Helena  2005  VUS-VSS  05A675  25 m  29.44  29.44   
15  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  50 m  30.46  29.46   
27  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  25 m  29.93  29.93   
89  Pakka Iida-Isabella  2004  VUS-VSS  04A663  25 m  30.92  30.92   
10  23  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  25 m  32.44  32.44   
11  Thodin Elin Ranja Helena  2005  JS-PU  05A044  25 m  33.57  33.57   
12  203  Pyykkönen Paula  2005  NiSa  05A962  25 m  34.27  34.27   
13  69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  35.13  35.13   
14  206  Weckman Jasmin  2004  NiSa  04B291  25 m  35.98  35.98   
17 v ja vanhemmat 
10  härkönen emilia  2001  KUS-GSS  01A441  25 m  29.77  29.77   
208  Hautala Maria  2003  KuRy  03A911  25 m  30.46  30.46   
78  Jerohin Aino  2003  VUS-VSS  03A154  25 m  30.61  30.61   
189  Koskela Aada  2003  ViesU  03B305  25 m  31.03  31.03   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  33.68  33.68   
82  Jämsä Ella  2003  VUS-VSS  03A477  25 m  33.98  33.98   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
21_S
Laji 21, 100m Selkäuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
111  Karagiannis Konstantinos  2009  VUS-VSS  09A094  25 m  1:30.63  1:30.63   
37  Luomala Elis  2009  KUS-GSS  09A355  25 m  1:38.35  1:38.35   
112  Karagiannis Michail Angelos  2009  VUS-VSS  09A093  25 m  1:41.43  1:41.43   
136  Qvisén Anton  2009  VUS-VSS  09A272  25 m  1:46.31  1:46.31   
77  Tavast Valtteri  2009  SeUi  09A880  25 m  1:59.04  1:59.04   
12 v 
187  Poikkimäki Aatu  2008  ViesU  08A443  25 m  1:18.87  1:18.87   
66  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m  1:25.33  1:25.33   
149  Kaas Arvid Karl Martin  2008  VUS-VSS  08A689  50 m  1:31.00  1:29.00   
150  Wik Karl  2008  VUS-VSS  08A696  25 m  1:36.84  1:36.84   
151  Ahonpää Matias  2008  VUS-VSS  08A710  25 m  1:37.94  1:37.94   
139  Korvakangas Olli  2008  VUS-VSS  08A603  25 m  1:46.69  1:46.69   
13 - 14 v 
72  Galos Andras  2006  SeUi  06B144  25 m  1:10.42  1:10.42   
Eklund Ivar  2006  JS-PU  06A455  25 m  1:15.25  1:15.25   
63  Tavast Oskari  2007  SeUi  07A495  25 m  1:20.14  1:20.14   
116  Ponsiluoma Aapo  2007  VUS-VSS  07A733  25 m  1:22.69  1:22.69   
105  Ikonen Kasper  2007  VUS-VSS  07A420  25 m  1:29.30  1:29.30   
155  Viljanen Verneri  2007  VUS-VSS  07A936  25 m  1:34.90  1:34.90   
15 - 16 v 
25  Määttälä Riku  2005  KUS-GSS  05A671  25 m       
17 v ja vanhemmat 
80  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  1:01.01  1:01.01   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
22_S
Laji 22, 100m Selkäuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
11 v ja nuoremmat 
62  Koivisto Helmi  2009  SeUi  09A040  25 m  1:21.98  1:21.98   
32  Karhulahti Siiri  2009  KUS-GSS  09A181  25 m  1:34.37  1:34.37   
190  Junttila Neea  2009  ViesU  09A468  25 m  1:35.23  1:35.23   
131  Lintala Siiri  2009  VUS-VSS  09A234  25 m  1:35.72  1:35.72   
135  Fellman Isabelle  2009  VUS-VSS  09A259  25 m  1:39.96  1:39.96   
198  Koskela Juulia  2009  ViesU  09A730  25 m  1:53.12  1:53.12   
12 v 
184  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m  1:28.97  1:28.97   
60  Luomakortes Julia  2008  SeUi  08A046  25 m  1:30.35  1:30.35   
13 - 14 v 
122  Vedenjuoksu Elsi  2007  VUS-VSS  07A744  25 m  1:18.90  1:18.90   
91  Hulkki Iina  2006  VUS-VSS  06A179  25 m  1:19.58  1:19.58   
195  Sorvisto Minerva  2007  ViesU  07A972  50 m  1:26.33  1:24.33   
146  Karasonova Arina  2007  VUS-VSS  07A840  25 m  1:35.05  1:35.05   
70  Kiviluoma Sohvi  2006  SeUi  06A994  25 m  1:37.89  1:37.89   
15 - 16 v 
20  känsäkangas henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  1:06.96  1:06.96   
114  Varsanpää Veera  2004  VUS-VSS  04B272  25 m  1:13.02  1:13.02   
186  Nevala Jaana  2005  ViesU  05B115  25 m  1:13.93  1:13.93   
84  Tiilikka Siiri  2004  VUS-VSS  04A253  25 m  1:14.95  1:14.95   
98  Nukala Gitta  2004  VUS-VSS  04B020  25 m  1:15.71  1:15.71   
94  Löfqvist Tilde  2004  VUS-VSS  04A869  25 m  1:17.20  1:17.20   
85  Lehtonen Viivi  2004  VUS-VSS  04A451  25 m  1:18.60  1:18.60   
88  Hautamäki Veera  2005  VUS-VSS  05A252  25 m  1:28.18  1:28.18   
193  Koskela Elina  2005  ViesU  05B214  25 m  1:52.65  1:52.65   
17 v ja vanhemmat 
93  Laiteenmäki Milla  2001  VUS-VSS  01B318  25 m  1:06.02  1:06.02   
51  Klutas Anna  2002  SeUi  02A395  25 m  1:25.76  1:25.76   
13  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
23_S
Laji 23, 200m Rintauinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
66  Juntti Oskari  2008  SeUi  08A342  25 m  3:08.34  3:08.34   
115  Nygård Eemeli  2008  VUS-VSS  08A397  25 m  3:36.73  3:36.73   
44  Sandbacka Herman  2008  KUS-GSS  08A739  25 m  3:44.28  3:44.28   
73  Jokiranta Paavo  2010  SeUi  10A297  25 m  4:37.21  4:37.21   
163  Pihlaja Sylvester  2009  VUS-VSS  09A622  25 m       
168  Säll Alexander  2008  VUS-VSS  08A997  25 m       
13 - 14 v 
104  Kautiainen Iivari  2006  VUS-VSS  06A671  25 m  2:50.30  2:50.30   
100  Söderlund Oskar  2007  VUS-VSS  07A280  25 m  3:02.43  3:02.43   
15 - 16 v 
16  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m  2:49.89  2:49.89   
17 v ja vanhemmat 
48  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  2:37.64  2:37.64   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
24_S
Laji 24, 200m Rintauinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
12 v ja nuoremmat 
57  Kotkaniemi Albertiina  2008  SeUi  08A010  25 m  3:04.79  3:04.79   
64  Nivukoski Siiri  2008  SeUi  08A263  25 m  3:28.05  3:28.05   
43  Palola Emma  2008  KUS-GSS  08A736  25 m  3:58.09  3:58.09   
34  Herronen Tessa  2008  KUS-GSS  08A430  25 m       
71  Alanko Oona  2008  SeUi  08A771  25 m       
107  Jämsä Aino  2008  VUS-VSS  08A218  25 m       
130  Koivulahti Lina  2009  VUS-VSS  09A230  25 m       
13 - 14 v 
121  Fellman Michelle  2007  VUS-VSS  07A738  25 m  3:04.14  3:04.14   
29  Kivelä Olivia  2006  KUS-GSS  06A624  25 m  3:06.30  3:06.30   
153  Ainassaari Mikaela  2007  VUS-VSS  07A929  25 m  3:27.09  3:27.09   
36  Hagqvist Mette  2007  KUS-GSS  07A828  25 m  4:18.97  4:18.97   
15 - 16 v 
87  Knuuttila Aamu  2004  VUS-VSS  04A531  25 m  2:50.59  2:50.59   
49  Kannosto Aamu  2005  SeUi  05A001  25 m  3:03.02  3:03.02   
27  Kangas Alina  2005  KUS-GSS  05A760  25 m  3:07.35  3:07.35   
26  Arvo Ellen  2005  KUS-GSS  05A722  25 m  3:16.54  3:16.54   
69  Lähelmä Aino  2005  SeUi  05B141  25 m  3:26.29  3:26.29   
23  Rajala Ronya  2005  KUS-GSS  05A408  25 m  3:41.18  3:41.18   
50  Porkkala Sanni  2004  SeUi  04A034  25 m  3:55.93  3:55.93   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
25_S
Laji 25, 200m Perhosuinti Miehet 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
15 - 16 v 
24  Karjalainen Mikko  2004  KUS-GSS  04A832  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 
26_S
Laji 26, 200m Perhosuinti Naiset 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v ja nuoremmat 
65  Karlsson Lovisa  2006  SeUi  06A797  25 m  3:27.53  3:27.53   
55  Myllykoski Evelina  2006  SeUi  06A043  25 m  3:39.92  3:39.92   
56  Murtomäki Nana  2008  SeUi  08A008  25 m       
15 - 16 v 
86  Oksakari Laura  2005  VUS-VSS  05A194  25 m       
17 v ja vanhemmat 
Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  25 m  2:38.67  2:38.67   
14  Kauppinen Salla-maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  3:04.39  3:04.39   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspäivämäärä  20 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  22:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner