2021-01-22   04:34:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
7 100m Rintauinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 285 Rebekka Luoto 2003 Raision Urheilijat FIN 1:08.22
2 206 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 1:11.90
3 150 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo FIN 1:13.25
4 70 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat FIN 1:13.56
5 155 Cindy Palm 2003 Cetus Espoo FIN 1:13.75
6 178 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo FIN 1:14.72
7 61 Helmi Lehtonen 2004 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:16.15
8 347 Nessa Järvinen 2004 Uimaseura Aquila FIN 1:17.00
9 108 Emilia Myllykoski 2003 Simmis Wanda ry FIN 1:17.05
10 211 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 1:17.09
11 37 Anna Mattila 2004 Helsingin Uimarit FIN 1:17.68
12 7 Sofia Nurkkala 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 1:18.00
13 321 Tuisku Grundström 2002 Vanders FIN 1:18.31
14 32 Aava Aula 2004 Helsingin Uimarit FIN 1:19.35
15 92 Iida Herrala 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:19.40
16 103 Iina Vänttinen 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:19.61
17 314 Ronja Kero 2005 ORCA Helsinki FIN 1:19.95
18 112 Oosa Mattila 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:20.09
19 235 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:20.17
20 84 Venla Almira 2006 Simmis Grani FIN 1:20.51
21 68 Aino Suominen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:20.66
22 350 Cinja Åvist 2003 Nurmijärven Uinti FIN 1:21.13
23 19 Sanni Räty 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:21.19
24 225 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo FIN 1:21.88
25 207 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo FIN 1:22.57
26 123 Siiri Välimaa 2002 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:23.38
27 107 Henni Havén 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:23.54
28 3 Jenny Kareinen 2002 Helsingfors Simsällskap FIN 1:23.79
29 76 Marikki Vuorisalo 2005 Nummelan Kisaajat FIN 1:25.15
30 295 Vilja Rautell 2004 Octopus Lohja FIN 1:25.80
31 374 Elizabete Naumcika 2005 Race Club Sveitsi FIN 1:25.86
32 563 Siiri Attola 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 1:25.87 LATE
33 189 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo FIN 1:25.95
34 357 Emelie Måtar 2004 Ålands Simförening FIN 1:26.41
35 176 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo FIN 1:26.49
36 164 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo FIN 1:26.58
37 116 Pinja Hoffren 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:26.72
38 317 Emma Silvonen 2004 ORCA Helsinki FIN 1:27.48
39 18 Anna Bernards 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:27.94
40 337 Ada Oila 2005 Vanders FIN 1:27.94
41 21 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:28.53
42 67 Silvia Koskela 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:28.65
43 114 Josefina Vainio 2007 Simmis Wanda ry FIN 1:28.69
44 294 Vilma Saarinen 2004 Octopus Lohja FIN 1:29.81
45 14 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:29.86
46 213 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo FIN 1:29.91
47 239 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:30.07
48 236 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo FIN 1:30.24
49 362 Wilma Danielsson 2005 Ålands Simförening FIN 1:31.17
50 118 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:32.59
51 22 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:34.31
52 48 Sonja Tarkiainen 2004 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:36.10
53 54 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:37.50
54 120 Olga Tarasova 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:42.27
55 210 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo FIN 1:44.72
56 119 Anna Tarasova 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:46.84
57 279 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti FIN
58 367 Signe Aakula 2007 Ålands Simförening FIN
2020-11-20 01.50.54 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner