2021-02-28   01:03:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
5 200m Selkäuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 174 Laura Kellberg 2003 Cetus Espoo FIN 2:17.78
2 286 Aino-Kaisa Paatos 2004 Raision Urheilijat FIN 2:19.83
3 152 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo FIN 2:20.11
4 324 Milla Nikkanen 2002 Vanders FIN 2:22.96
5 292 Venla Sofia Suihkonen 2002 Octopus Lohja FIN 2:24.07
6 332 Essi Ahvenainen 2005 Vanders FIN 2:24.24
7 268 Minttu Paalanen 2003 Lahden Uimaseura FIN 2:24.73
8 302 Marilla Parhiala 2000 Gladius Kirkkonummi FIN 2:25.30
9 335 Iina Rissanen 2005 Vanders FIN 2:25.48
10 46 Saana Yritys 2003 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:26.16
11 217 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 2:27.86
12 171 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 2:30.04
13 276 Siiri Pitkänen 2003 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:30.29
14 179 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo FIN 2:30.67
15 216 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo FIN 2:30.85
16 245 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo FIN 2:39.27
17 341 Milla Kiviranta 2006 Vanders FIN 2:40.34
18 91 Elina Ryynänen 2005 Simmis Wanda ry FIN 2:42.06
19 316 Siiri Multamäki 2006 ORCA Helsinki FIN 2:42.68
20 33 Anni Seppälä 2003 Helsingin Uimarit FIN 2:43.92
21 183 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo FIN 2:44.69
22 356 Fanny Ek 1999 Ålands Simförening FIN 2:46.22
23 240 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 2:46.43
24 233 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo FIN 2:48.17
25 113 Noora Glasin 2006 Simmis Wanda ry FIN 2:49.06
26 252 Silvia Lindqvist 2005 Cetus Espoo FIN 2:50.42
27 222 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo FIN 2:51.27
28 225 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo FIN 3:00.28
29 117 Emilia Hakala 2005 Simmis Wanda ry FIN 3:01.82
30 104 Daniela Sohlman 2005 Simmis Wanda ry FIN 3:03.45
31 296 Ella Palovaara 2005 Octopus Lohja FIN 3:05.38
32 121 Pinja Kaisla 1998 Tuusulan Uimaseura ry FIN
33 338 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders FIN
34 353 Anniina Jokiniemi 2006 Nurmijärven Uinti FIN
35 88 Pinja Peippo 1999 Simmis Wanda ry FIN
36 184 Dina Sadojevic Jelacik 2004 Cetus Espoo FIN
37 79 Viliina Sundberg 2006 Nummelan Kisaajat FIN
2020-11-20 01.50.53 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner