2021-01-24   09:28:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
3 50m Perhosuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 133 Fanny Teijonsalo 1996 Cetus Espoo FIN 26.55
2 354 Susanne Hirvonen 1997 Kampuksen Plaani FIN 26.78
3 281 Laura Mäki 1997 Raision Urheilijat FIN 27.04
4 319 Nina Haltia 1999 Vanders FIN 27.75
5 174 Laura Kellberg 2003 Cetus Espoo FIN 27.76
6 344 Vilja Grundström 2003 Vanders FIN 27.87
7 166 Siri Auvinen 2002 Cetus Espoo FIN 27.90
8 192 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo FIN 27.93
9 142 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo FIN 28.17
10 309 Hilla Kortetjärvi 1996 ORCA Helsinki FIN 28.80
11 287 Olivia Weuro 2002 Raision Urheilijat FIN 28.81
12 327 Liinu  Louhikoski 2004 Vanders FIN 28.96
13 87 Olivia Hellsten 2000 Simmis Wanda ry FIN 29.02
14 169 Charlotte Ingberg 2002 Cetus Espoo FIN 29.04
15 172 Kira Lindroos 2005 Cetus Espoo FIN 29.20
16 161 Julia Peltola 2003 Cetus Espoo FIN 29.38
17 180 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo FIN 29.42
18 564 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo FIN 29.57 LATE
19 153 Annika Toiviainen 2002 Cetus Espoo FIN 29.74
20 326 Aino Paju 2003 Vanders FIN 29.75
21 96 Agneta Maria Kallas 2002 Simmis Wanda ry FIN 29.83
22 372 Anniina Ahonen 2005 Race Club Sveitsi FIN 29.83
23 61 Helmi Lehtonen 2004 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 29.89
24 284 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat FIN 29.99
25 265 Julia Romo 2003 Lahden Uimaseura FIN 30.28
26 31 Noora Kokko 2001 Helsingin Uimarit FIN 30.34
27 216 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo FIN 30.44
28 57 Roona Karola 2004 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 30.46
29 71 Lotta Linnea Partanen 2001 Nummelan Kisaajat FIN 30.51
30 155 Cindy Palm 2003 Cetus Espoo FIN 30.66
31 35 Emma Hakala 2004 Helsingin Uimarit FIN 30.69
32 178 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo FIN 30.75
33 289 Sini Heikkilä 2003 Salon Uimarit FIN 30.80
34 8 Nea Parkatti 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 30.96
35 171 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 31.05
36 275 Vilma Tikka 2003 Lappeenrannan Uimarit FIN 31.15
37 211 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 31.17
38 202 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo FIN 31.18
39 66 Alisa Hänninen 2003 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 31.20
40 190 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo FIN 31.25
41 115 Maria Karvonen 2006 Simmis Wanda ry FIN 31.50
42 99 Jenni Kurki 2005 Simmis Wanda ry FIN 31.54
43 91 Elina Ryynänen 2005 Simmis Wanda ry FIN 31.58
44 73 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat FIN 31.88
45 313 Ilona Kajava 2004 ORCA Helsinki FIN 32.12
46 200 Anna Hakkarainen 2005 Cetus Espoo FIN 32.12
47 151 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo FIN 32.15
48 234 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 32.30
49 305 Ella-Maija Syväniemi 2004 Gladius Kirkkonummi FIN 32.35
50 92 Iida Herrala 2004 Simmis Wanda ry FIN 32.74
51 242 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo FIN 32.81
52 107 Henni Havén 2004 Simmis Wanda ry FIN 33.02
53 306 Peppi Eskola 2005 Gladius Kirkkonummi FIN 33.25
54 343 Emmi Halonen 2006 Vanders FIN 33.57
55 199 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 33.60
56 32 Aava Aula 2004 Helsingin Uimarit FIN 33.60
57 299 Milja Vuori 2006 Octopus Lohja FIN 33.72
58 279 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti FIN 33.79
59 104 Daniela Sohlman 2005 Simmis Wanda ry FIN 34.44
60 112 Oosa Mattila 2006 Simmis Wanda ry FIN 34.59
61 315 Liina Saario 2006 ORCA Helsinki FIN 34.77
62 241 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 34.77
63 345 Hilda Kupila 2006 Vanders FIN 34.80
64 236 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo FIN 35.00
65 110 Viia Tossavainen 2007 Simmis Wanda ry FIN 35.11
66 243 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN 35.25
67 314 Ronja Kero 2005 ORCA Helsinki FIN 35.29
68 11 Lily Päivänen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 35.34
69 13 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 35.34
70 209 Taru Lax 2005 Cetus Espoo FIN 35.44
71 164 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo FIN 35.53
72 204 Kaisla Seppänen 2006 Cetus Espoo FIN 35.54
73 248 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 35.74
74 84 Venla Almira 2006 Simmis Grani FIN 35.91
75 15 Unna Korja 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 35.92
76 237 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo FIN 36.16
77 124 Elina Syvänne 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 36.20
78 251 Isla Kalteinen 2006 Cetus Espoo FIN 36.23
79 97 Susanna Ryynänen 2006 Simmis Wanda ry FIN 36.25
80 40 Beatriz Coloma Vanhala 2003 Helsingin Uimarit FIN 36.36
81 44 Milla Paavola 2005 Helsingin Uimarit FIN 36.67
82 67 Silvia Koskela 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 36.71
83 244 Valeriia Timonina 2007 Cetus Espoo FIN 36.99
84 365 Emma Mathilda Wahlstedt 2006 Ålands Simförening FIN 37.00
85 351 Elsa Määttä 2006 Nurmijärven Uinti FIN 37.20
86 69 Anni Perälä 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 37.96
87 229 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 38.12
88 308 Ellen Kivistö 2005 Gladius Kirkkonummi FIN 38.21
89 203 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo FIN 38.25
90 220 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 38.53
91 109 Aura Haunia 2007 Simmis Wanda ry FIN 38.71
92 247 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo FIN 39.25
93 223 Nea Hollström 2005 Cetus Espoo FIN 39.29
94 228 Heidi Työppönen 2004 Cetus Espoo FIN 39.57
95 364 Amelia Fricker 2007 Ålands Simförening FIN 39.62
96 307 Aava Kiuru 2004 Gladius Kirkkonummi FIN 39.93
97 118 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry FIN 40.38
98 232 Vivian Vesa 2006 Cetus Espoo FIN 40.58
99 36 Lumi Öller 2006 Helsingin Uimarit FIN 40.78
100 54 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura FIN 41.22
101 196 Ninja Brelo 2006 Cetus Espoo FIN 41.26
102 14 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 41.94
103 210 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo FIN 42.67
104 317 Emma Silvonen 2004 ORCA Helsinki FIN 42.90
105 253 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 44.10
106 221 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 45.70
107 356 Fanny Ek 1999 Ålands Simförening FIN
2020-11-20 01.50.52 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner