2021-01-24   10:01:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
10 200m Vapaauinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 5 Elias Herlevi 2000 Helsingfors Simsällskap FIN 1:50.07
2 330 Danil Seksenov 2004 Vanders FIN 1:50.65
3 282 Roope Paatos 2002 Raision Urheilijat FIN 1:52.30
4 264 Saku Romo 2000 Lahden Uimaseura FIN 1:55.90
5 159 Leo Mikkonen 2002 Cetus Espoo FIN 1:56.61
6 175 Niklas Hatakka 2003 Cetus Espoo FIN 1:57.52
7 146 Eetu Alitalo 1999 Cetus Espoo FIN 1:59.00
8 173 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo FIN 2:01.26
9 27 Tino Kaukonen 2004 HTU Stadi FIN 2:02.15
10 157 Eerikki Laitala 2001 Cetus Espoo FIN 2:02.96
11 270 Eetu Palvanen 2003 Lahden Uimaseura FIN 2:03.81
12 185 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo FIN 2:04.07
13 187 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo FIN 2:06.23
14 339 Nico Kulju 2006 Vanders FIN 2:06.25
15 358 Rasmus Kalvik 2004 Ålands Simförening FIN 2:06.39
16 191 Roni Severinkangas 2003 Cetus Espoo FIN 2:06.66
17 197 Matias Rasinmäki 2003 Cetus Espoo FIN 2:07.67
18 125 Aleksi Kauppinen 2003 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:09.43
19 181 Alexander Huhtala 2003 Cetus Espoo FIN 2:09.65
20 274 Tatu Kivimäki 2004 Lahden Uimaseura FIN 2:10.66
21 310 Kirill Karppi 2002 ORCA Helsinki FIN 2:10.79
22 352 Aaron Tikkanen 2006 Nurmijärven Uinti FIN 2:11.27
23 26 Onni Järvinen 2002 HTU Stadi FIN 2:11.76
24 72 Kasper Holopainen 2003 Nummelan Kisaajat FIN 2:12.54
25 373 Andreas Kinnunen 2006 Race Club Sveitsi FIN 2:12.74
26 201 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo FIN 2:14.06
27 227 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo FIN 2:15.59
28 303 Daniel Ruotsi 2002 Gladius Kirkkonummi FIN 2:15.96
29 186 Leo Hautaniemi 2004 Cetus Espoo FIN 2:16.14
30 12 Nikolai Teiramaa 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:16.89
31 25 Henri Erlund 2003 HTU Stadi FIN 2:17.27
32 132 Jaska Schoenmakers 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:20.78
33 297 Samuli Seger 2005 Octopus Lohja FIN 2:21.73
34 194 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo FIN 2:22.12
35 208 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 2:24.95
36 224 Totte Teittinen 2005 Cetus Espoo FIN 2:30.12
37 78 Antti Huttunen 2006 Nummelan Kisaajat FIN 2:32.03
38 93 Joonatan Lipiäinen 2005 Simmis Wanda ry FIN 2:32.55
39 360 MÅNS MANELIUS 2006 Ålands Simförening FIN 2:33.57
40 34 Lasse Niemi 2006 Helsingin Uimarit FIN 2:34.97
41 41 Otso Koskela 2005 Helsingin Uimarit FIN 2:37.70
42 80 Daniel Lehtisalo 2006 Nummelan Kisaajat FIN 2:38.19
43 94 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry FIN 2:40.67
44 39 Aatto Korhonen 2006 Helsingin Uimarit FIN 2:45.38
45 42 Henri Piipponen 2005 Helsingin Uimarit FIN 2:47.67
46 424 Jermu Jääskö 2006 Cetus Espoo FIN 2:57.76 LATE
47 38 Bruuno Aleksanteri Patrakka 2005 Helsingin Uimarit FIN
2020-11-20 01.50.56 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner