2021-01-22   04:38:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma PERUUTETTU! Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
1 400m Sekauinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 269 Sohvi Kallinen 2004 Lahden Uimaseura FIN 5:05.32
2 150 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo FIN 5:08.13
3 70 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat FIN 5:18.04
4 167 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo FIN 5:24.47
5 171 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 5:27.32
6 123 Siiri Välimaa 2002 Tuusulan Uimaseura ry FIN 5:39.83
7 74 Sofia Oksa 2007 Nummelan Kisaajat FIN 5:40.89
8 222 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo FIN 5:49.44
9 233 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo FIN 5:52.31
10 345 Hilda Kupila 2006 Vanders FIN 5:54.78
11 20 Naomi Hillers 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 6:25.57
12 116 Pinja Hoffren 2006 Simmis Wanda ry FIN
13 235 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN
14 22 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap FIN
15 337 Ada Oila 2005 Vanders FIN
16 17 Laura Kangas 2006 Helsingfors Simsällskap FIN
17 21 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap FIN
2020-11-20 01.50.42 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
2 400m Sekauinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 125 Aleksi Kauppinen 2003 Tuusulan Uimaseura ry FIN 5:13.81
2 187 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo FIN 5:31.64
3 215 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo FIN 5:52.98
2020-11-20 01.50.52 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
3 50m Perhosuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 133 Fanny Teijonsalo 1996 Cetus Espoo FIN 26.55
2 354 Susanne Hirvonen 1997 Kampuksen Plaani FIN 26.78
3 281 Laura Mäki 1997 Raision Urheilijat FIN 27.04
4 319 Nina Haltia 1999 Vanders FIN 27.75
5 174 Laura Kellberg 2003 Cetus Espoo FIN 27.76
6 344 Vilja Grundström 2003 Vanders FIN 27.87
7 166 Siri Auvinen 2002 Cetus Espoo FIN 27.90
8 192 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo FIN 27.93
9 142 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo FIN 28.17
10 309 Hilla Kortetjärvi 1996 ORCA Helsinki FIN 28.80
11 287 Olivia Weuro 2002 Raision Urheilijat FIN 28.81
12 327 Liinu  Louhikoski 2004 Vanders FIN 28.96
13 87 Olivia Hellsten 2000 Simmis Wanda ry FIN 29.02
14 169 Charlotte Ingberg 2002 Cetus Espoo FIN 29.04
15 172 Kira Lindroos 2005 Cetus Espoo FIN 29.20
16 161 Julia Peltola 2003 Cetus Espoo FIN 29.38
17 180 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo FIN 29.42
18 564 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo FIN 29.57 LATE
19 153 Annika Toiviainen 2002 Cetus Espoo FIN 29.74
20 326 Aino Paju 2003 Vanders FIN 29.75
21 96 Agneta Maria Kallas 2002 Simmis Wanda ry FIN 29.83
22 372 Anniina Ahonen 2005 Race Club Sveitsi FIN 29.83
23 61 Helmi Lehtonen 2004 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 29.89
24 284 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat FIN 29.99
25 265 Julia Romo 2003 Lahden Uimaseura FIN 30.28
26 31 Noora Kokko 2001 Helsingin Uimarit FIN 30.34
27 216 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo FIN 30.44
28 57 Roona Karola 2004 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 30.46
29 71 Lotta Linnea Partanen 2001 Nummelan Kisaajat FIN 30.51
30 155 Cindy Palm 2003 Cetus Espoo FIN 30.66
31 35 Emma Hakala 2004 Helsingin Uimarit FIN 30.69
32 178 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo FIN 30.75
33 289 Sini Heikkilä 2003 Salon Uimarit FIN 30.80
34 8 Nea Parkatti 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 30.96
35 171 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 31.05
36 275 Vilma Tikka 2003 Lappeenrannan Uimarit FIN 31.15
37 211 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 31.17
38 202 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo FIN 31.18
39 66 Alisa Hänninen 2003 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 31.20
40 190 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo FIN 31.25
41 115 Maria Karvonen 2006 Simmis Wanda ry FIN 31.50
42 99 Jenni Kurki 2005 Simmis Wanda ry FIN 31.54
43 91 Elina Ryynänen 2005 Simmis Wanda ry FIN 31.58
44 73 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat FIN 31.88
45 313 Ilona Kajava 2004 ORCA Helsinki FIN 32.12
46 200 Anna Hakkarainen 2005 Cetus Espoo FIN 32.12
47 151 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo FIN 32.15
48 234 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 32.30
49 305 Ella-Maija Syväniemi 2004 Gladius Kirkkonummi FIN 32.35
50 92 Iida Herrala 2004 Simmis Wanda ry FIN 32.74
51 242 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo FIN 32.81
52 107 Henni Havén 2004 Simmis Wanda ry FIN 33.02
53 306 Peppi Eskola 2005 Gladius Kirkkonummi FIN 33.25
54 343 Emmi Halonen 2006 Vanders FIN 33.57
55 199 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 33.60
56 32 Aava Aula 2004 Helsingin Uimarit FIN 33.60
57 299 Milja Vuori 2006 Octopus Lohja FIN 33.72
58 279 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti FIN 33.79
59 104 Daniela Sohlman 2005 Simmis Wanda ry FIN 34.44
60 112 Oosa Mattila 2006 Simmis Wanda ry FIN 34.59
61 315 Liina Saario 2006 ORCA Helsinki FIN 34.77
62 241 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 34.77
63 345 Hilda Kupila 2006 Vanders FIN 34.80
64 236 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo FIN 35.00
65 110 Viia Tossavainen 2007 Simmis Wanda ry FIN 35.11
66 243 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN 35.25
67 314 Ronja Kero 2005 ORCA Helsinki FIN 35.29
68 11 Lily Päivänen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 35.34
69 13 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 35.34
70 209 Taru Lax 2005 Cetus Espoo FIN 35.44
71 164 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo FIN 35.53
72 204 Kaisla Seppänen 2006 Cetus Espoo FIN 35.54
73 248 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo FIN 35.74
74 84 Venla Almira 2006 Simmis Grani FIN 35.91
75 15 Unna Korja 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 35.92
76 237 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo FIN 36.16
77 124 Elina Syvänne 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 36.20
78 251 Isla Kalteinen 2006 Cetus Espoo FIN 36.23
79 97 Susanna Ryynänen 2006 Simmis Wanda ry FIN 36.25
80 40 Beatriz Coloma Vanhala 2003 Helsingin Uimarit FIN 36.36
81 44 Milla Paavola 2005 Helsingin Uimarit FIN 36.67
82 67 Silvia Koskela 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 36.71
83 244 Valeriia Timonina 2007 Cetus Espoo FIN 36.99
84 365 Emma Mathilda Wahlstedt 2006 Ålands Simförening FIN 37.00
85 351 Elsa Määttä 2006 Nurmijärven Uinti FIN 37.20
86 69 Anni Perälä 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 37.96
87 229 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 38.12
88 308 Ellen Kivistö 2005 Gladius Kirkkonummi FIN 38.21
89 203 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo FIN 38.25
90 220 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo FIN 38.53
91 109 Aura Haunia 2007 Simmis Wanda ry FIN 38.71
92 247 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo FIN 39.25
93 223 Nea Hollström 2005 Cetus Espoo FIN 39.29
94 228 Heidi Työppönen 2004 Cetus Espoo FIN 39.57
95 364 Amelia Fricker 2007 Ålands Simförening FIN 39.62
96 307 Aava Kiuru 2004 Gladius Kirkkonummi FIN 39.93
97 118 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry FIN 40.38
98 232 Vivian Vesa 2006 Cetus Espoo FIN 40.58
99 36 Lumi Öller 2006 Helsingin Uimarit FIN 40.78
100 54 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura FIN 41.22
101 196 Ninja Brelo 2006 Cetus Espoo FIN 41.26
102 14 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 41.94
103 210 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo FIN 42.67
104 317 Emma Silvonen 2004 ORCA Helsinki FIN 42.90
105 253 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo FIN 44.10
106 221 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 45.70
107 356 Fanny Ek 1999 Ålands Simförening FIN
2020-11-20 01.50.52 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
4 50m Perhosuinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 4 Riku Pöytäkivi 1993 Helsingfors Simsällskap FIN 22.60
2 137 Tuomas Kiviluoma 1993 Cetus Espoo FIN 23.82
3 322 Kalle Mäkinen 2002 Vanders FIN 23.98
4 325 Erik Nurmi 2001 Vanders FIN 24.63
5 370 Mikael Laakso 1997 Race Club Sveitsi FIN 24.84
6 165 Luukas Vainio 2003 Cetus Espoo FIN 25.07
7 320 Tapio Junninen 1995 Vanders FIN 25.24
8 144 Anton Nuottajärvi 2000 Cetus Espoo FIN 25.55
9 145 Joel Knaapi 2001 Cetus Espoo FIN 25.64
10 160 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo FIN 25.67
11 219 Daniel Rinne 2002 Cetus Espoo FIN 25.67
12 86 Sami Pakarinen 1992 Simmis Wanda ry FIN 25.79
13 159 Leo Mikkonen 2002 Cetus Espoo FIN 25.79
14 330 Danil Seksenov 2004 Vanders FIN 25.86
15 75 Joonas Cranston 2003 Nummelan Kisaajat FIN 25.95
16 154 Otto Sormunen 2002 Cetus Espoo FIN 25.95
17 282 Roope Paatos 2002 Raision Urheilijat FIN 26.14
18 147 Joona Ruuskanen 2000 Cetus Espoo FIN 26.44
19 264 Saku Romo 2000 Lahden Uimaseura FIN 26.60
20 95 Miro Merinen 2003 Simmis Wanda ry FIN 26.68
21 157 Eerikki Laitala 2001 Cetus Espoo FIN 26.88
22 149 Rasmus Virta 1998 Cetus Espoo FIN 27.30
23 334 Leo Währn 2005 Vanders FIN 27.43
24 274 Tatu Kivimäki 2004 Lahden Uimaseura FIN 27.72
25 311 Elias Filippovits 2002 ORCA Helsinki FIN 28.16
26 329 Antti Musikka 2005 Vanders FIN 28.17
27 333 Jesse Lintusalo 2004 Vanders FIN 28.19
28 98 Matti Nätti 2004 Simmis Wanda ry FIN 28.46
29 197 Matias Rasinmäki 2003 Cetus Espoo FIN 28.62
30 303 Daniel Ruotsi 2002 Gladius Kirkkonummi FIN 28.83
31 182 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo FIN 29.57
32 168 Pyry Kurunsaari 2001 Cetus Espoo FIN 29.73
33 173 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo FIN 29.78
34 193 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo FIN 30.17
35 29 Petri Rahko 1965 HTU Stadi FIN 30.19
36 304 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius Kirkkonummi FIN 30.29
37 361 Joa Metsola 2005 Ålands Simförening FIN 30.36
38 259 Toni Muurman 2005 Haminan Uimaseura FIN 30.38
39 278 Miska Korkalainen 2006 Voikkaan Viesti FIN 30.43
40 90 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry FIN 30.55
41 132 Jaska Schoenmakers 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 30.62
42 106 Juho Kotamäki 2005 Simmis Wanda ry FIN 30.68
43 214 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo FIN 30.84
44 185 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo FIN 30.88
45 51 Samuel Rooke 2004 Hyvinkään Uimaseura FIN 31.03
46 64 Jerry Roine 2002 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 31.17
47 358 Rasmus Kalvik 2004 Ålands Simförening FIN 31.75
48 83 Veikko Kauhanen 2005 Simmis Grani FIN 33.18
49 231 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo FIN 33.38
50 260 Johannes Kauppinen 2005 Haminan Uimaseura FIN 33.40
51 224 Totte Teittinen 2005 Cetus Espoo FIN 33.58
52 78 Antti Huttunen 2006 Nummelan Kisaajat FIN 34.02
53 94 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry FIN 34.13
54 194 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo FIN 34.19
55 49 Eemi Niininen 2004 Hyvinkään Uimaseura FIN 34.43
56 230 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo FIN 34.82
57 424 Jermu Jääskö 2006 Cetus Espoo FIN 35.68 LATE
58 227 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo FIN 36.59
59 208 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo FIN 36.80
60 360 MÅNS MANELIUS 2006 Ålands Simförening FIN 37.55
61 100 Tiger Tran 2005 Simmis Wanda ry FIN 37.65
62 81 Ivan Blagodetelev 2004 Nummelan Kisaajat FIN 38.72
63 366 Hugo Mirén 2006 Ålands Simförening FIN 39.03
64 38 Bruuno Aleksanteri Patrakka 2005 Helsingin Uimarit FIN 40.12
65 257 Eric Catalano 2006 Cetus Espoo FIN 41.99
66 41 Otso Koskela 2005 Helsingin Uimarit FIN 42.04
67 255 Manan Khalil 2006 Cetus Espoo FIN 42.66
68 80 Daniel Lehtisalo 2006 Nummelan Kisaajat FIN
2020-11-20 01.50.53 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
5 200m Selkäuinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 174 Laura Kellberg 2003 Cetus Espoo FIN 2:17.78
2 286 Aino-Kaisa Paatos 2004 Raision Urheilijat FIN 2:19.83
3 152 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo FIN 2:20.11
4 324 Milla Nikkanen 2002 Vanders FIN 2:22.96
5 292 Venla Sofia Suihkonen 2002 Octopus Lohja FIN 2:24.07
6 332 Essi Ahvenainen 2005 Vanders FIN 2:24.24
7 268 Minttu Paalanen 2003 Lahden Uimaseura FIN 2:24.73
8 302 Marilla Parhiala 2000 Gladius Kirkkonummi FIN 2:25.30
9 335 Iina Rissanen 2005 Vanders FIN 2:25.48
10 46 Saana Yritys 2003 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:26.16
11 217 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 2:27.86
12 171 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo FIN 2:30.04
13 276 Siiri Pitkänen 2003 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:30.29
14 179 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo FIN 2:30.67
15 216 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo FIN 2:30.85
16 245 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo FIN 2:39.27
17 341 Milla Kiviranta 2006 Vanders FIN 2:40.34
18 91 Elina Ryynänen 2005 Simmis Wanda ry FIN 2:42.06
19 316 Siiri Multamäki 2006 ORCA Helsinki FIN 2:42.68
20 33 Anni Seppälä 2003 Helsingin Uimarit FIN 2:43.92
21 183 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo FIN 2:44.69
22 356 Fanny Ek 1999 Ålands Simförening FIN 2:46.22
23 240 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 2:46.43
24 233 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo FIN 2:48.17
25 113 Noora Glasin 2006 Simmis Wanda ry FIN 2:49.06
26 252 Silvia Lindqvist 2005 Cetus Espoo FIN 2:50.42
27 222 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo FIN 2:51.27
28 225 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo FIN 3:00.28
29 117 Emilia Hakala 2005 Simmis Wanda ry FIN 3:01.82
30 104 Daniela Sohlman 2005 Simmis Wanda ry FIN 3:03.45
31 296 Ella Palovaara 2005 Octopus Lohja FIN 3:05.38
32 121 Pinja Kaisla 1998 Tuusulan Uimaseura ry FIN
33 338 Mea Melissa Miettinen 2005 Vanders FIN
34 353 Anniina Jokiniemi 2006 Nurmijärven Uinti FIN
35 88 Pinja Peippo 1999 Simmis Wanda ry FIN
36 184 Dina Sadojevic Jelacik 2004 Cetus Espoo FIN
37 79 Viliina Sundberg 2006 Nummelan Kisaajat FIN
2020-11-20 01.50.53 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
6 200m Selkäuinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 143 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo FIN 2:01.62
2 175 Niklas Hatakka 2003 Cetus Espoo FIN 2:07.05
3 134 Jari Schwarte 1990 Cetus Espoo FIN 2:11.43
4 258 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura FIN 2:13.78
5 212 Teo Mattelmäki 2005 Cetus Espoo FIN 2:18.23
6 185 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo FIN 2:19.30
7 126 Aapo Tuhkanen 2005 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:22.74
8 72 Kasper Holopainen 2003 Nummelan Kisaajat FIN 2:28.69
9 331 Sampo Nord 2005 Vanders FIN 2:30.56
10 201 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo FIN 2:36.06
11 85 Martti Laajus 1952 Simmis Wanda ry FIN 3:01.87
12 100 Tiger Tran 2005 Simmis Wanda ry FIN 3:03.70
13 90 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry FIN
14 12 Nikolai Teiramaa 2006 Helsingfors Simsällskap FIN
2020-11-20 01.50.54 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
7 100m Rintauinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 285 Rebekka Luoto 2003 Raision Urheilijat FIN 1:08.22
2 206 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 1:11.90
3 150 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo FIN 1:13.25
4 70 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat FIN 1:13.56
5 155 Cindy Palm 2003 Cetus Espoo FIN 1:13.75
6 178 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo FIN 1:14.72
7 61 Helmi Lehtonen 2004 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:16.15
8 347 Nessa Järvinen 2004 Uimaseura Aquila FIN 1:17.00
9 108 Emilia Myllykoski 2003 Simmis Wanda ry FIN 1:17.05
10 211 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo FIN 1:17.09
11 37 Anna Mattila 2004 Helsingin Uimarit FIN 1:17.68
12 7 Sofia Nurkkala 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 1:18.00
13 321 Tuisku Grundström 2002 Vanders FIN 1:18.31
14 32 Aava Aula 2004 Helsingin Uimarit FIN 1:19.35
15 92 Iida Herrala 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:19.40
16 103 Iina Vänttinen 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:19.61
17 314 Ronja Kero 2005 ORCA Helsinki FIN 1:19.95
18 112 Oosa Mattila 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:20.09
19 235 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 1:20.17
20 84 Venla Almira 2006 Simmis Grani FIN 1:20.51
21 68 Aino Suominen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:20.66
22 350 Cinja Åvist 2003 Nurmijärven Uinti FIN 1:21.13
23 19 Sanni Räty 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:21.19
24 225 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo FIN 1:21.88
25 207 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo FIN 1:22.57
26 123 Siiri Välimaa 2002 Tuusulan Uimaseura ry FIN 1:23.38
27 107 Henni Havén 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:23.54
28 3 Jenny Kareinen 2002 Helsingfors Simsällskap FIN 1:23.79
29 76 Marikki Vuorisalo 2005 Nummelan Kisaajat FIN 1:25.15
30 295 Vilja Rautell 2004 Octopus Lohja FIN 1:25.80
31 374 Elizabete Naumcika 2005 Race Club Sveitsi FIN 1:25.86
32 563 Siiri Attola 2009 Riihimäen Uimaseura FIN 1:25.87 LATE
33 189 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo FIN 1:25.95
34 357 Emelie Måtar 2004 Ålands Simförening FIN 1:26.41
35 176 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo FIN 1:26.49
36 164 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo FIN 1:26.58
37 116 Pinja Hoffren 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:26.72
38 317 Emma Silvonen 2004 ORCA Helsinki FIN 1:27.48
39 18 Anna Bernards 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 1:27.94
40 337 Ada Oila 2005 Vanders FIN 1:27.94
41 21 Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:28.53
42 67 Silvia Koskela 2007 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:28.65
43 114 Josefina Vainio 2007 Simmis Wanda ry FIN 1:28.69
44 294 Vilma Saarinen 2004 Octopus Lohja FIN 1:29.81
45 14 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 1:29.86
46 213 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo FIN 1:29.91
47 239 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 1:30.07
48 236 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo FIN 1:30.24
49 362 Wilma Danielsson 2005 Ålands Simförening FIN 1:31.17
50 118 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry FIN 1:32.59
51 22 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:34.31
52 48 Sonja Tarkiainen 2004 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:36.10
53 54 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:37.50
54 120 Olga Tarasova 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:42.27
55 210 Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo FIN 1:44.72
56 119 Anna Tarasova 2006 Simmis Wanda ry FIN 1:46.84
57 279 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti FIN
58 367 Signe Aakula 2007 Ålands Simförening FIN
2020-11-20 01.50.54 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
8 100m Rintauinti Miehet
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 262 Olli Kokko 1994 Lahden Uimaseura FIN 58.91
2 139 Miikka Ruohoniemi 1993 Cetus Espoo FIN 58.94
3 320 Tapio Junninen 1995 Vanders FIN 59.65
4 141 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus Espoo FIN 59.86
5 162 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo FIN 1:01.11
6 137 Tuomas Kiviluoma 1993 Cetus Espoo FIN 1:01.70
7 323 Matias Johannes Hjelm 2002 Vanders FIN 1:02.89
8 163 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo FIN 1:03.17
9 158 Tuomas Jokinen 2001 Cetus Espoo FIN 1:03.27
10 165 Luukas Vainio 2003 Cetus Espoo FIN 1:03.62
11 280 Juha Kollin 1993 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 1:04.25
12 148 Petr Pankratov 2002 Cetus Espoo FIN 1:06.12
13 181 Alexander Huhtala 2003 Cetus Espoo FIN 1:09.39
14 346 Henri Heikkilä 2003 Uimaseura Aquila FIN 1:10.32
15 266 Eetu Koskinen 2002 Lahden Uimaseura FIN 1:11.04
16 64 Jerry Roine 2002 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 1:12.15
17 371 Alexander Nyman 2004 Race Club Sveitsi FIN 1:18.42
18 98 Matti Nätti 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:19.08
19 186 Leo Hautaniemi 2004 Cetus Espoo FIN 1:20.25
20 111 Aleksi Rissanen 2004 Simmis Wanda ry FIN 1:20.44
21 193 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo FIN 1:21.85
22 355 Jaakko Lehvonen 2002 Kampuksen Plaani FIN 1:22.67
23 50 Joona Jakoaho 2006 Hyvinkään Uimaseura FIN 1:23.57
24 359 Milo Bergman 2006 Ålands Simförening FIN 1:26.25
25 312 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA Helsinki FIN 1:27.29
26 83 Veikko Kauhanen 2005 Simmis Grani FIN 1:30.99
27 215 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo FIN 1:31.44
28 256 Abhishek Singh 2005 Cetus Espoo FIN 1:35.26
29 9 Jaakko Tulisalo 2002 Helsingfors Simsällskap FIN 2:04.80
30 81 Ivan Blagodetelev 2004 Nummelan Kisaajat FIN
2020-11-20 01.50.55 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Entry List
Espoo Swim Games
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Nov 21, 2020 to Nov 21, 2020
9 200m Vapaauinti Naiset
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 287 Olivia Weuro 2002 Raision Urheilijat FIN 2:00.54
2 285 Rebekka Luoto 2003 Raision Urheilijat FIN 2:02.69
3 177 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo FIN 2:03.60
4 180 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo FIN 2:04.08
5 136 Sohvi Nenonen 1999 Cetus Espoo FIN 2:04.48
6 288 Irene Mäkilä 2004 Raision Urheilijat FIN 2:04.76
7 156 Ronja Riihinen 2000 Cetus Espoo FIN 2:04.95
8 286 Aino-Kaisa Paatos 2004 Raision Urheilijat FIN 2:05.39
9 101 Aliina Karvonen 2004 Simmis Wanda ry FIN 2:07.09
10 170 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo FIN 2:09.69
11 105 Aino Hankala 2005 Simmis Wanda ry FIN 2:09.89
12 30 Pippi Nordström 2001 Helsingin Uimarit FIN 2:10.16
13 202 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo FIN 2:12.78
14 218 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo FIN 2:13.88
15 45 Maria Yritys 2002 Hyvinkään Uimaseura FIN 2:14.10
16 283 roosa Aho 2003 Raision Urheilijat FIN 2:14.37
17 153 Annika Toiviainen 2002 Cetus Espoo FIN 2:14.76
18 8 Nea Parkatti 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 2:14.87
19 183 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo FIN 2:15.32
20 167 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo FIN 2:17.20
21 328 Milla Strandberg 2005 Vanders FIN 2:17.89
22 151 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo FIN 2:18.21
23 254 Risa Haruna 2005 Cetus Espoo FIN 2:18.23
24 20 Naomi Hillers 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 2:19.63
25 342 Veera Oila 2007 Vanders FIN 2:20.44
26 321 Tuisku Grundström 2002 Vanders FIN 2:20.51
27 241 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:20.87
28 222 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo FIN 2:21.88
29 306 Peppi Eskola 2005 Gladius Kirkkonummi FIN 2:22.06
30 238 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo FIN 2:22.37
31 340 Rebekka Ritmala 2006 Vanders FIN 2:22.88
32 236 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo FIN 2:24.77
33 40 Beatriz Coloma Vanhala 2003 Helsingin Uimarit FIN 2:25.82
34 73 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat FIN 2:26.13
35 13 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 2:27.10
36 18 Anna Bernards 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 2:27.56
37 124 Elina Syvänne 2004 Tuusulan Uimaseura ry FIN 2:27.93
38 11 Lily Päivänen 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:28.22
39 17 Laura Kangas 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:28.65
40 237 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo FIN 2:29.71
41 204 Kaisla Seppänen 2006 Cetus Espoo FIN 2:29.75
42 343 Emmi Halonen 2006 Vanders FIN 2:29.90
43 240 Eine Idman