2020-11-29   08:23:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantaiaamu

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
1 T13,14,15 800m VU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2270 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry FIN 9:28.61
2 9 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 9:30.21
3 1683 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 9:34.89
4 96 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 9:35.16
5 2248 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura FIN 9:35.26
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu 9:36.94
2396 Hanni Koski 2007 FIN
7 Cetus Espoo 9:38.78
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 9:39.43
349 Ursula Ursin 2007 FIN
9 Rauman Uimaseura 9:39.77
1339 Erin Heinikangas 2007 FIN
10 Lappeenrannan Uimarit 9:41.01
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
11 Åbo Simklubb 9:43.62
1883 Kerttu Rantanen 2007 FIN
12 Lappeenrannan Uimarit 9:46.32
1023 Emmi Salo 2007 FIN
13 Oulun Uinti 1906 9:53.89
1697 Eevi Hirvasoja 2007 FIN
14 Raision Urheilijat 9:54.73
2051 Minea Kynkäänniemi 2007 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:55.02
1430 Joanna Högback 2007 FIN
16 Uinti Tampere 9:58.75
2468 Nella Kortteinen 2007 FIN
17 Porin Uimaseura 9:59.74 RES
1322 Hanna Törmä 2007 FIN
18 Joensuun Uimaseura ry 10:02.55 RES
866 Vilma Vatanen 2007 FIN
19 Oulun Lohet 10:05.59 RES
1622 Kaisa Keränen 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 8:48.12
2 25 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 9:21.26
3 1830 Tilda Aaltonen 2006 Åbo Simklubb FIN 9:22.39
4 Raision Urheilijat 9:23.01
2057 Sini Mäkilä 2006 FIN
5 Åbo Simklubb 9:25.36
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 9:25.46
338 Wilma Sundt 2006 FIN
7 Cetus Espoo 9:32.33
204 Enni Tammilehto 2006 FIN
8 Cetus Espoo 9:35.82
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
9 Cetus Espoo 9:37.89
170 Helmi Räsänen 2006 FIN
10 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 9:38.20
470 Malin Lindblom 2006 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:39.14
1457 Hannah Lamminmäki 2006 FIN
12 Lappeenrannan Uimarit 9:40.73
999 Anniina Kurvinen 2006 FIN
13 Oulun Uinti 1906 9:42.32
1775 Sara Seppänen 2006 FIN
14 Nurmijärven Uinti 9:44.38
572 Anniina Jokiniemi 2006 FIN
15 Raision Urheilijat 9:44.53
2041 Katriina Kallio 2006 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 9:53.76
1992 Mirella Sauhula 2006 FIN
17 Cetus Espoo 9:59.45 RES
172 Cécilia Richard 2006 FIN
18 Vieskan Uimarit 10:02.08 RES
1515 Noora-Maria Linna 2006 FIN
19 Helsingfors Simsällskap 10:09.00 RES
310 Ella Kostiainen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 159 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo FIN 8:48.91
2 Helsingfors Simsällskap 8:49.14
293 Ada Hakkarainen 2005 FIN
3 Uimaseura Kangasalan Kuohu 9:18.36
2393 Aino Hinkka 2005 FIN
4 Cetus Espoo 9:21.86
107 Kira Lindroos 2005 FIN
5 Åbo Simklubb 9:24.37
1902 Ella Suominen 2005 FIN
6 Lappeenrannan Uimarit 9:26.44
993 Ida Kauppinen 2005 FIN
7 Cetus Espoo 9:30.97
78 Laura Kousa 2005 FIN
8 Gladius Kirkkonummi 9:31.30
266 Emilia Niemi 2005 FIN
9 Åbo Simklubb 9:31.51
1848 Kukka Kangas 2005 FIN
10 Åbo Simklubb 9:36.02
1851 Minttu Kiili 2005 FIN
11 Simmis Wanda ry 9:38.89
688 Elina Ryynänen 2005 FIN
12 Oulun Uinti 1906 9:41.63
1696 Aada Hirvasoja 2005 FIN
13 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:43.59
1431 Matilda Holmlund 2005 FIN
14 Cetus Espoo 9:43.72
65 Ellen Kettunen 2005 FIN
15 Rauman Uimaseura 9:43.77
1350 Anni Törmänen 2005 FIN
16 Salon Uimarit 9:45.03
2133 Roosa Tuomainen 2005 FIN
17 Oulun Uinti 1906 9:45.56 RES
1790 Elina Turunen 2005 FIN
18 Rovaniemen Uimaseura 9:47.17 RES
1811 Riina Niemi 2005 FIN
19 Cetus Espoo 9:52.67 RES
189 Jasmin Savonen 2005 FIN
12 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.46 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner