2020-11-30   20:55:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
9 T13,14,15 200m PU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1683 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:29.27
2 1883 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 2:30.40
3 2288 Petra Soini 2007 Nokian Pyry FIN 2:33.64
4 9 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 2:34.02
5 1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:35.17
6 Salon Uimarit 2:37.37
2127 Aliisa Soini 2007 FIN
7 Rauman Uimaseura 2:39.48
1339 Erin Heinikangas 2007 FIN
8 Simmis Grani 2:43.27
444 IIda Tawast 2007 FIN
9 Uinti Tampere 2:43.37
2506 Ines Pälviranta 2007 FIN
10 Lappeenrannan Uimarit 2:44.03
1007 Anni Mäki-Hokkonen 2007 FIN
11 Oulun Uinti 1906 2:44.18
1697 Eevi Hirvasoja 2007 FIN
12 Cetus Espoo 2:44.77
198 Dominika Stalinskaja 2007 FIN
13 Helsingfors Simsällskap 2:46.20
291 Iina Ekholm 2007 FIN
14 Lahden Uimaseura 2:48.92
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
15 Oulun Lohet 2:49.80
1653 Silja Sipovaara 2007 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 2:49.87
1959 Linnea Koski 2007 FIN
17 Uinti Tampere 2:52.62 RES
2501 Veera Nurmikolu 2007 FIN
18 Swimming Jyväskylä 2:54.62 RES
1136 Vieno Tikkanen 2007 FIN
19 Åbo Simklubb 2:56.19 RES
1860 Aino Laine 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 2:20.77
2 338 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:28.86
3 470 Malin Lindblom 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 2:28.93
4 Åbo Simklubb 2:33.13
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
5 Lahden Uimaseura 2:34.00
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
6 Swimming Jyväskylä 2:34.90
1089 Meri Elo 2006 FIN
7 Simmis Wanda ry 2:36.04
669 Maria Karvonen 2006 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 2:37.17
304 Ariel Julienne Jämsen 2006 FIN
9 Lappeenrannan Uimarit 2:37.34
999 Anniina Kurvinen 2006 FIN
10 Vanders 2:38.45
738 Milla Kiviranta 2006 FIN
11 Vanders 2:38.73
742 Hilda Kupila 2006 FIN
12 Uinti Tampere 2:39.88
2470 piia lahtinen 2006 FIN
13 Cetus Espoo 2:40.53
118 Annaliina Mänttäri 2006 FIN
14 Raision Urheilijat 2:43.10
2034 Rita Heinonen 2006 FIN
15 Helsingfors Simsällskap 2:45.07
310 Ella Kostiainen 2006 FIN
16 Oulun Uinti 1906 2:51.22
1782 Venla Talvensaari 2006 FIN
17 Kempeleen Pyrintö 2:51.26 RES
1584 Elli Hakola 2006 FIN
18 Raision Urheilijat 2:51.69 RES
2041 Katriina Kallio 2006 FIN
19 Lahden Uimaseura 2:52.04 RES
2249 Tiinu Tamminen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2393 Aino Hinkka 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:24.43
2 Helsingfors Simsällskap 2:25.22
293 Ada Hakkarainen 2005 FIN
3 Cetus Espoo 2:25.68
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
4 Porin Uimaseura 2:29.86
1303 Viola Karismaa 2005 FIN
5 Åbo Simklubb 2:31.64
1835 Maura Bergström 2005 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 2:34.55
343 Karla Tiainen 2005 FIN
7 Oulun Uinti 1906 2:34.67
1696 Aada Hirvasoja 2005 FIN
8 Rovaniemen Uimaseura 2:35.23
1811 Riina Niemi 2005 FIN
9 Lappeenrannan Uimarit 2:36.30
1031 Aino Tamminen 2005 FIN
10 Åbo Simklubb 2:39.05
1896 Sonila Selimi 2005 FIN
11 Simmis Wanda ry 2:41.57
675 Jenni Kurki 2005 FIN
12 Raision Urheilijat 2:43.84
2066 Sabina Rakhimova 2005 FIN
13 Cetus Espoo 2:44.02
178 Lumi Rossi 2005 FIN
14 Gladius Kirkkonummi 2:48.90
266 Emilia Niemi 2005 FIN
15 Cetus Espoo 2:52.55
173 Kaarina Rihte 2005 FIN
16 Salon Uimarit 2:54.06
2133 Roosa Tuomainen 2005 FIN
17 Kempeleen Pyrintö 2:55.54 RES
1603 Kerttu Törmälä 2005 FIN
18 Oulun Uinti 1906 2:58.05 RES
1712 Sofia Kilpeläinen 2005 FIN
19 Uinti Tampere 3:18.47 RES
2461 Saana Keskinen 2005 FIN
12 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.59 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner