2020-11-30   21:10:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
7 T12,13,14,15 100m RU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 1:16.37
2 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 1:17.01
3 1957 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:20.57
4 821 Nicola Burman 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:21.28
5 632 Veera Mustonen 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 1:22.02
6 Swimming Jyväskylä 1:22.24
1108 Nelli Kiho 2008 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:22.70
2402 Maija Mikkonen 2008 FIN
8 Oulun Uinti 1906 1:23.21
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
9 Rauman Uimaseura 1:23.21
1337 viivi Elonen 2008 FIN
10 Lappeenrannan Uimarit 1:24.24
982 Ella Hynönen 2008 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:24.29
1788 Lotta Torppa 2008 FIN
12 ORCA Helsinki 1:24.65
396 Sira Katavisto 2008 FIN
13 Joensuun Uimaseura ry 1:25.03
847 Anri Parviainen 2008 FIN
14 Riihimäen Uimaseura 1:25.26
623 Helmi Kittelä 2008 FIN
15 Vanders 1:25.94
733 Fiia Immonen 2008 FIN
16 Simmis Wanda ry 1:26.22
701 Emilia Wall 2008 FIN
17 Aurajoen Uinti Ry 1:26.42 RES
1994 Emilie Sjösten 2008 FIN
18 Kouvolan Uimarit 1:26.94 RES
913 Netta Korkalainen 2008 FIN
19 Simmis Wanda ry 1:27.33 RES
676 Jonna Kurki 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 96 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 1:15.65
2 2063 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat FIN 1:16.08
3 1622 Kaisa Keränen 2007 Oulun Lohet FIN 1:16.43
4 Cetus Espoo 1:16.49
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
5 Swimming Club Rovaniemi 1:17.30
1824 Sofia Palojärvi 2007 FIN
6 Oulun Uinti 1906 1:17.69
1774 Salli Sepponen 2007 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:17.70
2404 Hertta Nieminen 2007 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:18.18
1430 Joanna Högback 2007 FIN
9 Oulun Lohet 1:18.20
1636 Pinja Niskanen 2007 FIN
10 Lahden Uimaseura 1:18.22
2223 Siiri Haverinen 2007 FIN
11 Nivalan Saukot 1:18.41
1283 Eerika Ekdahl 2007 FIN
12 Cetus Espoo 1:18.44
72 Jenni Korkeamäki 2007 FIN
13 Cetus Espoo 1:18.59
142 Petra Nieminen 2007 FIN
14 Aurajoen Uinti Ry 1:18.76
1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 FIN
15 Oulun Lohet 1:18.85
1656 Iinu Tiainen 2007 FIN
16 Joensuun Uimaseura ry 1:18.99
822 Esra Ergüner 2007 FIN
17 Lappeenrannan Uimarit 1:19.46 RES
1007 Anni Mäki-Hokkonen 2007 FIN
18 Joensuun Uimaseura ry 1:21.32 RES
824 Inka Hämäläinen 2007 FIN
19 Oulun Uinti 1906 1:21.51 RES
1713 Saimi Kiviniemi 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1742 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:09.77
2 Åbo Simklubb 1:09.80
1846 Ellen Kaituri 2006 FIN
3 Cetus Espoo 1:11.82
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
4 Cetus Espoo 1:12.43
25 Janina Granberg 2006 FIN
5 Åbo Simklubb 1:13.00
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
6 Cetus Espoo 1:13.29
168 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 FIN
7 Helsingfors Simsällskap 1:13.33
338 Wilma Sundt 2006 FIN
8 Vanders 1:13.95
738 Milla Kiviranta 2006 FIN
9 Simmis Grani 1:14.24
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
10 Uinti Tampere 1:15.23
2460 Saaga Keränen 2006 FIN
11 Järvenpään Uintiklubi ry 1:16.07
537 Helmi Käkelä 2006 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:16.10
2412 Silva Salonniemi 2006 FIN
13 Hyvinkään Uimaseura 1:16.40
508 Elli Lenkkeri 2006 FIN
14 Lahden Uimaseura 1:16.48
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
15 Lappeenrannan Uimarit 1:16.81
999 Anniina Kurvinen 2006 FIN
16 Porin Uimaseura 1:17.23
1311 Emilia Rahola 2006 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:17.68 RES
1488 Ellen Williamsson 2006 FIN
18 Uinti Tampere 1:18.08 RES
2479 Isla Leinonen 2006 FIN
19 Nivalan Saukot 1:18.93 RES
1284 Tiia Mielonen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Oulun Uinti 1906 1:10.64
1780 Viivi Säntti 2005 FIN
2 Oulun Uinti 1906 1:11.22
1746 Saara Niemi 2005 FIN
3 Cetus Espoo 1:12.03
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
4 Joensuun Uimaseura ry 1:13.39
835 Maria Korkalainen 2005 FIN
5 Kokkolan Uimaseura 1:14.06
1235 Teea Jestoi 2005 FIN
6 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:14.20
1447 Enni Kinnunen 2005 FIN
7 Cetus Espoo 1:14.54
215 Inka Vahtola 2005 FIN
8 Vanders 1:14.87
774 Milla Strandberg 2005 FIN
9 Salon Uimarit 1:15.14
2112 Kiia Metsäkonkola 2005 FIN
10 Cetus Espoo 1:15.19
65 Ellen Kettunen 2005 FIN
11 Raision Urheilijat 1:15.25
2043 Milla Karttunen 2005 FIN
12 Oulun Uinti 1906 1:15.83
1766 Amanda Riuttanen 2005 FIN
13 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:16.28
1482 Veera Välivainio 2005 FIN
14 ORCA Helsinki 1:16.51
389 Sofi Andström 2005 FIN
15 Vanders 1:16.92
752 Melissa Miettinen 2005 FIN
16 Cetus Espoo 1:17.09
173 Kaarina Rihte 2005 FIN
17 Porin Uimaseura 1:17.92 RES
1303 Viola Karismaa 2005 FIN
18 2399 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:18.83 RES
2005 FIN
19 901 Aino Ollikainen Keuruun Toverit 1:19.29 RES
2005 FIN
11 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.09 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner