2020-11-30   22:05:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
6 P14,15,16 800m VU
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 8:42.16
2 191 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 8:44.24
3 741 Nico Kulju 2006 Vanders FIN 8:59.12
4 1751 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 9:05.36
5 246 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 9:08.19
6 Raision Urheilijat 9:08.89
2025 Lauri Aho 2006 FIN
7 ORCA Helsinki 9:10.71
419 Aleksandr Vysotskiy 2006 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 9:14.82
321 Christian Nummi 2006 FIN
9 ORCA Helsinki 9:24.42
400 Matias Viktor Kukkonen 2006 FIN
10 Raision Urheilijat 9:25.94
2074 Ville Suojasto 2006 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:28.56
1428 Ilari Hatunen 2006 FIN
12 Åbo Simklubb 9:34.12
1843 Santeri Holmberg 2006 FIN
13 Hyvinkään Uimaseura 9:34.26
499 Aaro Imppola 2006 FIN
14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:36.16
1484 Viljo Varsanpää 2006 FIN
15 Cetus Espoo 9:39.17
171 Mikael Rasinmäki 2006 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 9:39.33
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
17 Lappeenrannan Kisa-Toverit 9:42.39 RES
974 Luka Valtonen 2006 FIN
18 Race Club Sveitsi 9:46.72 RES
607 Andreas Kinnunen 2006 FIN
19 Åbo Simklubb 9:50.30 RES
1894 Frans Sandblom 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 8:45.46
2 457 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit FIN 8:55.09
3 2033 Kasperi Heikkinen 2005 Raision Urheilijat FIN 8:56.43
4 Lahden Uimaseura 9:02.74
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 9:03.38
314 Veikka Leväsalo 2005 FIN
6 Aurajoen Uinti Ry 9:05.61
2002 Konsta Vainio 2005 FIN
7 Lappeenrannan Uimarit 9:09.44
1008 Nooa Matela 2005 FIN
8 Swimming Jyväskylä 9:12.74
1137 Vilho Tikkanen 2005 FIN
9 Cetus Espoo 9:17.31
126 Teo Mattelmäki 2005 FIN
10 Gladius Kirkkonummi 9:17.70
260 Anton Kettunen 2005 FIN
11 Åbo Simklubb 9:18.97
1868 Aarni Linderborg 2005 FIN
12 Hyvinkään Uimaseura 9:22.52
521 Nico Peltonen 2005 FIN
13 Simmis Grani 9:28.69
434 Tomas Lipponen 2005 FIN
14 Helsingfors Simsällskap 9:31.08
333 Tuukka Richardson 2005 FIN
15 Aurajoen Uinti Ry 9:32.36
1964 Luka Laaksonen 2005 FIN
16 Cetus Espoo 9:36.63
23 Ivan Gavrilov 2005 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:41.01 RES
1466 Salomo Pihlaja 2005 FIN
18 Joensuun Uimaseura ry 9:50.41 RES
831 Konsta Kauppinen 2005 FIN
19 Lahden Uimaseura 9:57.21 RES
2222 Kasperi Haverinen 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 284 Onni Äijälä 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 8:43.42
2 Lahden Uimaseura 8:45.03
2217 Taavi Backman 2004 FIN
3 Simmis Wanda ry 8:45.47
672 Joona Kuitu 2004 FIN
4 Oulun Uinti 1906 8:54.45
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
5 Cetus Espoo 8:55.75
163 Juuso Pulkkinen 2004 FIN
6 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:00.84
1469 Pietari Puutio 2004 FIN
7 Cetus Espoo 9:05.06
182 Samuel Saari 2004 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 9:06.04
326 Waldemar Palombi 2004 FIN
9 Salon Uimarit 9:10.92
2092 Olli Havia 2004 FIN
10 Gladius Kirkkonummi 9:16.05
249 Matteus Einiö 2004 FIN
11 Uinti Tampere 9:23.68
2542 Ilja Syrjä 2004 FIN
12 ORCA Helsinki 9:23.73
417 Arttu Valonen 2004 FIN
13 Cetus Espoo 9:24.64
84 Nuutti Laitinen 2004 FIN
14 TaTu Tampere 9:34.57
2328 Atte Nieminen 2004 FIN
15 Oulun Uinti 1906 9:36.54
1709 Jami Kenttälä 2004 FIN
16 Åbo Simklubb 9:38.55
1879 Jaakko Pihlava 2004 FIN
17 ORCA Helsinki 9:43.15 RES
408 Lauri Pyykkö 2004 FIN
18 TaTu Tampere 9:45.36 RES
2351 Oskar Tuominen 2004 FIN
19 Lahden Kaleva 9:48.82 RES
2216 Aaro Tenhu 2004 FIN
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.47 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner