2020-11-23   19:51:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
4 P14,15,16 200m PU
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 2:21.40
2 1218 Lauri Korpi 2006 Ilmajoen Kisailijat FIN 2:23.65
3 246 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 2:24.95
4 1751 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:26.63
5 1760 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:26.84
6 Salon Uimarit 2:29.03
2121 Matias Saarinen 2006 FIN
7 Aurajoen Uinti Ry 2:29.18
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
8 Vanders 2:29.47
741 Nico Kulju 2006 FIN
9 Cetus Espoo 2:30.59
191 Tomi Silander 2006 FIN
10 Cetus Espoo 2:36.70
90 Aarne Laurila 2006 FIN
11 Uinti Tampere 2:38.61
2560 Áron Zautasvili 2006 FIN
12 Aurajoen Uinti Ry 2:43.18
1975 Romeo Maranzani 2006 FIN
13 Porin Uimaseura 2:43.53
1319 Benjamin Salo 2006 FIN
14 Uinti Tampere 2:44.36
2518 Pyry Pyykkö 2006 FIN
15 Uinti Tampere 2:51.08
2547 Niklas Töyrylä 2006 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 2:52.62
2011 Alex Yli-Salomäki 2006 FIN
17 Swimming Jyväskylä 2:53.70 RES
1117 Aleksi Metsäpelto 2006 FIN
18 Uinti Tampere 2:56.37 RES
2510 Saku Pietilä 2006 FIN
19 Uinti Tampere 3:01.30 RES
2543 Tobias Syrjä 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:22.81
2 1460 Lucas Lydman 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:23.09
3 1868 Aarni Linderborg 2005 Åbo Simklubb FIN 2:23.59
4 Lahden Uimaseura 2:24.71
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
5 Uinti Tampere 2:25.17
2484 Akseli Liukkonen 2005 FIN
6 Hyvinkään Uimaseura 2:27.33
521 Nico Peltonen 2005 FIN
7 Simmis Grani 2:27.46
422 Max Emil Robert Helseth Dahl 2005 FIN
8 Kuopion Uimaseura 2:27.91
938 Tuomas Hämäläinen 2005 FIN
9 Simmis Wanda ry 2:31.96
671 Juho Kotamäki 2005 FIN
10 Lappeenrannan Uimarit 2:32.75
1008 Nooa Matela 2005 FIN
11 Porin Uimaseura 2:33.19
1323 Juho Törmä 2005 FIN
12 Cetus Espoo 2:34.16
23 Ivan Gavrilov 2005 FIN
13 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:34.67
1438 Konsta Joensuu 2005 FIN
14 ORCA Helsinki 2:37.50
394 Serhat Kalin 2005 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:38.53
1466 Salomo Pihlaja 2005 FIN
16 Hämeenlinnan Uimaseura 2:38.96 LATE
2176 Iiro Kyllönen 2005 FIN
17 Swimming Jyväskylä 2:40.83 RES
1131 Nikita Daniel Semach 2005 FIN
18 Salon Uimarit 2:41.07 RES
2114 Miika Nurminen 2005 FIN
19 Nokian Pyry 2:48.76 RES
2278 Kasper Kytö 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1686 Eetu Haipus 2004 Oulun Uinti 1906 FIN 2:12.68
2 Helsingfors Simsällskap 2:12.99
315 Davin Lindholm 2004 FIN
3 Oulun Uinti 1906 2:14.86
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
4 TaTu Tampere 2:15.80
2327 Lassi Niemi 2004 FIN
5 Oulun Uinti 1906 2:16.48
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
6 Cetus Espoo 2:19.68
182 Samuel Saari 2004 FIN
7 Salon Uimarit 2:22.28
2108 verneri lehtovaara 2004 FIN
8 ORCA Helsinki 2:23.77
417 Arttu Valonen 2004 FIN
9 Tuusulan Uimaseura ry 2:26.34
706 Eero Asikainen 2004 FIN
10 Oulun Uinti 1906 2:30.22
1709 Jami Kenttälä 2004 FIN
11 ORCA Helsinki 2:32.84
408 Lauri Pyykkö 2004 FIN
12 TaTu Tampere 2:33.21
2314 Akseli Kotti 2004 FIN
13 Swimming Jyväskylä 2:33.50
1132 Mikko Sihvo 2004 FIN
14 Åbo Simklubb 2:35.97
1910 Jeremia Varonen 2004 FIN
15 Lahden Kaleva 2:37.54
2216 Aaro Tenhu 2004 FIN
16 Kuopion Uimaseura 2:38.26
951 Joel Paukkonen 2004 FIN
17 Gladius Kirkkonummi 2:42.85 RES
249 Matteus Einiö 2004 FIN
18 Tuusulan Uimaseura ry 2:47.15 RES
720 Jaska Schoenmakers 2004 FIN
19 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:47.81 RES
480 Linus Rutanen 2004 FIN
13 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.53 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner