2020-11-30   21:12:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
39 P13,14,15,16 100m SU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:04.47
2 1793 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:05.85
3 332 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 1:07.69
4 2507 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:08.52
5 2410 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:09.10
6 Cetus Espoo 1:09.12
202 Lenni Syvänen 2007 FIN
7 Helsingfors Simsällskap 1:11.26
287 Eetu Autio 2007 FIN
8 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:11.38
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
9 TaTu Tampere 1:11.47
2354 Lev Vlasov 2007 FIN
10 Simmis Wanda ry 1:11.96
698 Lauri Valtanen 2007 FIN
11 Lappeenrannan Uimarit 1:12.28
990 Rasmus Karjalainen 2007 FIN
12 Raision Urheilijat 1:13.13
2049 Roope Koskela 2007 FIN
13 Simmis Grani 1:13.17
441 Onni Rahkonen 2007 FIN
14 Cetus Espoo 1:13.59
99 Roope Liimatainen 2007 FIN
15 Järvenpään Uintiklubi ry 1:13.61
542 Ville-Veikko Luomala 2007 FIN
16 Helsingfors Simsällskap 1:14.38
306 Daniel Kajava 2007 FIN
17 Vieskan Uimarit 1:15.61 RES
1525 Leevi Sammalmaa 2007 FIN
18 Åbo Simklubb 1:15.86 RES
1867 Julius Linde 2007 FIN
19 Lahden Uimaseura 1:16.19 RES
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 131 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 1:01.71
2 1760 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:01.84
3 1937 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:04.81
4 Ilmajoen Kisailijat 1:06.16
1218 Lauri Korpi 2006 FIN
5 ORCA Helsinki 1:06.63
400 Matias Viktor Kukkonen 2006 FIN
6 Lappeenrannan Kisa-Toverit 1:06.84
974 Luka Valtonen 2006 FIN
7 Oulun Uinti 1906 1:06.96
1751 Erik Peuhkuri 2006 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:06.99
1484 Viljo Varsanpää 2006 FIN
9 Simmis Grani 1:07.34
430 Johan Hujanen 2006 FIN
10 Kouvolan Uimarit 1:07.62
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
11 Helsingfors Simsällskap 1:07.62
321 Christian Nummi 2006 FIN
12 Salon Uimarit 1:08.29
2121 Matias Saarinen 2006 FIN
13 TaTu Tampere 1:08.83
2344 Sebastian Sojolin 2006 FIN
14 ORCA Helsinki 1:09.25
419 Aleksandr Vysotskiy 2006 FIN
15 Nokian Pyry 1:09.25
2284 Iiro Räty 2006 FIN
16 Cetus Espoo 1:09.89
90 Aarne Laurila 2006 FIN
17 Vieskan Uimarit 1:10.15 RES
1523 Torsti Saarela 2006 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 1:10.16 RES
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
19 Uinti Tampere 1:10.19 RES
2560 Áron Zautasvili 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 59.29
2 Lahden Uimaseura 1:02.54
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
3 Järvenpään Uintiklubi ry 1:03.64
545 Aaron Pirinen 2005 FIN
4 Uinti Tampere 1:03.94
2423 Oliver Aspholm 2005 FIN
5 Åbo Simklubb 1:04.75
1870 Eero Mäenpää 2005 FIN
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:04.81
2406 Miklas Pikkuhuhta 2005 FIN
7 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:04.83
458 Aron Forslund 2005 FIN
8 Joensuun Uimaseura ry 1:05.42
831 Konsta Kauppinen 2005 FIN
9 Swimming Jyväskylä 1:06.11
1141 Arttu Venemies 2005 FIN
10 Uinti Tampere 1:06.19
2426 Ivan Chupakhin 2005 FIN
11 Porin Uimaseura 1:06.26
1323 Juho Törmä 2005 FIN
12 Tuusulan Uimaseura ry 1:06.66
721 Aapo Tuhkanen 2005 FIN
13 Oulun Uinti 1906 1:06.96
1727 Erblin Latifi 2005 FIN
14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:07.05
1460 Lucas Lydman 2005 FIN
15 Uinti Tampere 1:07.15
2484 Akseli Liukkonen 2005 FIN
16 Cetus Espoo 1:07.45
126 Teo Mattelmäki 2005 FIN
17 Swimming Jyväskylä 1:07.63 RES
1131 Nikita Daniel Semach 2005 FIN
18 Lappeenrannan Uimarit 1:08.42 RES
1008 Nooa Matela 2005 FIN
19 Uimaseura Aquila 1:08.51 RES
1183 Vladislav Shavyrin 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Åbo Simklubb 59.25
1864 Juuso Leppänen 2004 FIN
2 TaTu Tampere 1:01.07
2327 Lassi Niemi 2004 FIN
3 Vanders 1:01.17
746 Jesse Lintusalo 2004 FIN
4 TaTu Tampere 1:02.16
2305 Konsta Kallio 2004 FIN
5 Oulun Uinti 1906 1:02.32
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
6 Oulun Uinti 1906 1:02.47
1686 Eetu Haipus 2004 FIN
7 Åbo Simklubb 1:02.88
1852 Aapo Kinnunen 2004 FIN
8 Simmis Wanda ry 1:03.23
672 Joona Kuitu 2004 FIN
9 Uinti Tampere 1:03.29
2542 Ilja Syrjä 2004 FIN
10 Swimming Jyväskylä 1:03.47
1140 Markus Veckman 2004 FIN
11 Gladius Kirkkonummi 1:03.68
249 Matteus Einiö 2004 FIN
12 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:04.31
1435 Filip Jåfs 2004 FIN
13 Uinti Tampere 1:04.54
2529 Antte Säilä 2004 FIN
14 Oulun Uinti 1906 1:04.56
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
15 Åbo Simklubb 1:04.78
1879 Jaakko Pihlava 2004 FIN
16 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:04.88
466 Joakim Kuhlberg 2004 FIN
17 Cetus Espoo 1:05.25 RES
182 Samuel Saari 2004 FIN
18 2328 Atte Nieminen TaTu Tampere 1:05.49 RES
2004 FIN
19 2229 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura 1:05.76 RES
2004 FIN
2020-11-16 14.49.59 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner