2020-11-30   21:22:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
38 T12,13,14,15 100m SU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1276 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura FIN 1:12.99
2 1788 Lotta Torppa 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:13.02
3 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:13.48
4 1987 Saga Räikkönen 2008 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:15.29
5 391 Lilja Hirsikko 2008 ORCA Helsinki FIN 1:15.52
6 Riihimäen Uimaseura 1:16.31
632 Veera Mustonen 2008 FIN
7 Aurajoen Uinti Ry 1:16.34
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
8 Cetus Espoo 1:16.37
109 Saga Linnosaari 2008 FIN
9 Oulun Uinti 1906 1:16.43
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
10 Simmis Wanda ry 1:16.48
701 Emilia Wall 2008 FIN
11 Lahden Uimaseura 1:16.51
2231 Awa Laukkanen 2008 FIN
12 Oulun Uinti 1906 1:16.68
1764 Olivia Riekki 2008 FIN
13 Vanders 1:16.74
783 Viivi Vainoniemi 2008 FIN
14 Vieskan Uimarit 1:16.74
1505 Malla Hämäläinen 2008 FIN
15 Oulun Uinti 1906 1:17.19
2604 Anna Emilia Rajakangas 2008 FIN
16 Cetus Espoo 1:17.23
41 Riinu Hotulainen 2008 FIN
17 Vanders 1:17.42 RES
743 Mona Laiho 2008 FIN
18 Vanders 1:17.51 RES
728 Veera Ahvenainen 2008 FIN
19 Rauman Uimaseura 1:17.67 RES
1337 viivi Elonen 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1023 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:07.28
2 1883 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 1:08.18
3 2248 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura FIN 1:08.58
4 Lappeenrannan Uimarit 1:09.23
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
5 Cetus Espoo 1:09.25
72 Jenni Korkeamäki 2007 FIN
6 Aurajoen Uinti Ry 1:09.56
1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 FIN
7 Simmis Grani 1:10.31
444 IIda Tawast 2007 FIN
8 Cetus Espoo 1:10.36
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
9 Uinti Tampere 1:10.50
2468 Nella Kortteinen 2007 FIN
10 Cetus Espoo 1:10.56
9 Enna Äyrämöinen 2007 FIN
11 Oulun Lohet 1:11.01
1647 Ruut Salmi 2007 FIN
12 Salon Uimarit 1:11.09
2127 Aliisa Soini 2007 FIN
13 Aurajoen Uinti Ry 1:11.22
1950 Nella Imponen 2007 FIN
14 Kampuksen Plaani 1:11.87
888 Emilia Isoviita 2007 FIN
15 Nokian Pyry 1:12.15
2283 Veera Malmelin 2007 FIN
16 Swimming Club Rovaniemi 1:12.28
1824 Sofia Palojärvi 2007 FIN
17 Cetus Espoo 1:12.32 RES
105 Anna Lindholm 2007 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:12.37 RES
2396 Hanni Koski 2007 FIN
19 Oulun Lohet 1:12.50 RES
1627 Ellen Krüger 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1748 Reeta Ollonen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:04.41
2 Oulun Uinti 1906 1:04.49
1742 Lotta Moilanen 2006 FIN
3 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:05.49
1478 Fia Stenman 2006 FIN
4 Cetus Espoo 1:05.80
61 Louna Kasvio 2006 FIN
5 Oulun Uinti 1906 1:06.34
1688 Ülle Harjaks 2006 FIN
6 Aurajoen Uinti Ry 1:06.36
2007 Elsa Vira 2006 FIN
7 Uinti Tampere 1:07.35
2479 Isla Leinonen 2006 FIN
8 Uinti Tampere 1:07.56
2551 Aino Välimaa 2006 FIN
9 Åbo Simklubb 1:08.20
1830 Tilda Aaltonen 2006 FIN
10 Åbo Simklubb 1:08.52
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
11 Cetus Espoo 1:08.72
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
12 Vanders 1:08.81
742 Hilda Kupila 2006 FIN
13 Oulun Uinti 1906 1:08.87
1775 Sara Seppänen 2006 FIN
14 Nivalan Saukot 1:09.67
1284 Tiia Mielonen 2006 FIN
15 Simmis Wanda ry 1:10.27
669 Maria Karvonen 2006 FIN
16 Raision Urheilijat 1:10.50
2057 Sini Mäkilä 2006 FIN
17 Cetus Espoo 1:11.08 RES
168 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 FIN
18 Porin Uimaseura 1:11.47 RES
1311 Emilia Rahola 2006 FIN
19 Cetus Espoo 1:11.70 RES
118 Annaliina Mänttäri 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Vanders 1:03.92
727 Essi Ahvenainen 2005 FIN
2 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:03.93
2393 Aino Hinkka 2005 FIN
3 Cetus Espoo 1:05.22
78 Laura Kousa 2005 FIN
4 Åbo Simklubb 1:05.26
1848 Kukka Kangas 2005 FIN
5 Lappeenrannan Uimarit 1:05.61
993 Ida Kauppinen 2005 FIN
6 Åbo Simklubb 1:06.23
1835 Maura Bergström 2005 FIN
7 Oulun Uinti 1906 1:06.69
1746 Saara Niemi 2005 FIN
8 Nummelan Kisaajat 1:07.21
559 Vilma Leppähaara 2005 FIN
9 Simmis Wanda ry 1:07.40
657 Aino Hankala 2005 FIN
10 Aurajoen Uinti Ry 1:07.44
1961 Lilli Kulpakko 2005 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:07.70
1447 Enni Kinnunen 2005 FIN
12 Cetus Espoo 1:07.96
107 Kira Lindroos 2005 FIN
13 Vanders 1:08.02
769 Iina Rissanen 2005 FIN
14 Oulun Uinti 1906 1:08.49
1790 Elina Turunen 2005 FIN
15 Järvenpään Uintiklubi ry 1:09.23
533 Emma-Lotta Ahola 2005 FIN
16 Simmis Wanda ry 1:09.24
688 Elina Ryynänen 2005 FIN
17 Uimaseura Aquila 1:09.84 RES
1179 salma mäntynen 2005 FIN
18 2276 Moona Korpikoski Nokian Pyry 1:10.17 RES
2005 FIN
19 1816 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi 1:10.55 RES
2005 FIN
2020-11-16 14.49.53 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner