2020-11-23   21:10:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
35 P13,14,15,16 200m SKU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1793 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:27.26
2 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:27.28
3 2507 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 2:27.29
4 2354 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 2:27.91
5 2410 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:28.46
6 Cetus Espoo 2:29.73
202 Lenni Syvänen 2007 FIN
7 Helsingfors Simsällskap 2:30.93
332 Leevi Pixa 2007 FIN
8 Lappeenrannan Uimarit 2:31.19
990 Rasmus Karjalainen 2007 FIN
9 Simmis Grani 2:31.99
438 Carl-Victor Nykvist 2007 FIN
10 Kajaanin Uimaseura 2:32.01
1557 Tuukka Orre 2007 FIN
11 Helsingin Uimarit 2:33.13
364 Otso Heikkinen 2007 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:33.16
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
13 Simmis Grani 2:33.56
435 Amos Mäkilä 2007 FIN
14 Helsingfors Simsällskap 2:33.60
287 Eetu Autio 2007 FIN
15 Järvenpään Uintiklubi ry 2:34.98
542 Ville-Veikko Luomala 2007 FIN
16 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:35.74
2414 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
17 Riihimäen Uimaseura 2:36.66 RES
651 Tuukka Visto 2007 FIN
18 Cetus Espoo 2:36.85 RES
99 Roope Liimatainen 2007 FIN
19 Nurmijärven Uinti 2:37.23 RES
574 Oiva Koppelmäki 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 2:16.57
2 191 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 2:19.50
3 2025 Lauri Aho 2006 Raision Urheilijat FIN 2:20.80
4 ORCA Helsinki 2:21.49
419 Aleksandr Vysotskiy 2006 FIN
5 Aurajoen Uinti Ry 2:21.82
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 2:25.09
321 Christian Nummi 2006 FIN
7 Oulun Uinti 1906 2:25.11
1751 Erik Peuhkuri 2006 FIN
8 Kouvolan Uimarit 2:25.39
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
9 Vieskan Uimarit 2:25.76
1523 Torsti Saarela 2006 FIN
10 Åbo Simklubb 2:26.13
1843 Santeri Holmberg 2006 FIN
11 Aurajoen Uinti Ry 2:26.75
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
12 TaTu Tampere 2:27.30
2344 Sebastian Sojolin 2006 FIN
13 ORCA Helsinki 2:27.33
400 Matias Viktor Kukkonen 2006 FIN
14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:27.60
1428 Ilari Hatunen 2006 FIN
15 Hyvinkään Uimaseura 2:29.92
499 Aaro Imppola 2006 FIN
16 Uinti Tampere 2:30.86
2511 Väinö Pitkänen 2006 FIN
17 Salon Uimarit 2:30.87 RES
2121 Matias Saarinen 2006 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 2:32.39 RES
2011 Alex Yli-Salomäki 2006 FIN
19 Uinti Tampere 2:33.22 RES
2480 Matias Leiwo 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2406 Miklas Pikkuhuhta 2005 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:17.38
2 Aurajoen Uinti Ry 2:18.85
2002 Konsta Vainio 2005 FIN
3 Uinti Tampere 2:18.96
2530 Samuel Sainio 2005 FIN
4 Aurajoen Uinti Ry 2:19.65
1939 Ajjuub Ezzat 2005 FIN
5 Uinti Tampere 2:20.56
2515 Oliver Priimägi 2005 FIN
6 Lappeenrannan Uimarit 2:21.24
1008 Nooa Matela 2005 FIN
7 Hyvinkään Uimaseura 2:22.06
521 Nico Peltonen 2005 FIN
8 Oulun Uinti 1906 2:22.98
1694 Roni Heikkinen 2005 FIN
9 Uinti Tampere 2:23.49
2423 Oliver Aspholm 2005 FIN
10 Vanders 2:24.01
753 Antti Musikka 2005 FIN
11 Aurajoen Uinti Ry 2:24.04
1964 Luka Laaksonen 2005 FIN
12 Helsingfors Simsällskap 2:24.38
314 Veikka Leväsalo 2005 FIN
13 Swimming Jyväskylä 2:24.73
1141 Arttu Venemies 2005 FIN
14 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:25.54
457 William Fagerstedt 2005 FIN
15 Cetus Espoo 2:26.94
126 Teo Mattelmäki 2005 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 2:28.12
2000 Tuomas Toppinen 2005 FIN
17 Gladius Kirkkonummi 2:28.80 RES
260 Anton Kettunen 2005 FIN
18 Järvenpään Uintiklubi ry 2:30.25 RES
545 Aaron Pirinen 2005 FIN
19 Riihimäen Uimaseura 2:30.50 RES
635 Niko Nokikuru 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingfors Simsällskap 2:08.45
315 Davin Lindholm 2004 FIN
2 Lahden Uimaseura 2:10.36
2240 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
3 TaTu Tampere 2:12.31
2327 Lassi Niemi 2004 FIN
4 Helsingfors Simsällskap 2:13.22
284 Onni Äijälä 2004 FIN
5 Oulun Uinti 1906 2:14.21
1686 Eetu Haipus 2004 FIN
6 Lahden Uimaseura 2:16.51
2217 Taavi Backman 2004 FIN
7 Oulun Uinti 1906 2:18.26
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
8 Cetus Espoo 2:19.45
182 Samuel Saari 2004 FIN
9 Cetus Espoo 2:19.54
163 Juuso Pulkkinen 2004 FIN
10 Uinti Tampere 2:21.60
2425 Riccardo Castagno 2004 FIN
11 Oulun Uinti 1906 2:24.66
1693 Jere Heikkilä 2004 FIN
12 Åbo Simklubb 2:24.90
1879 Jaakko Pihlava 2004 FIN
13 Lahden Uimaseura 2:26.17
2229 Aapo Koskinen 2004 FIN
14 Kuopion Uimaseura 2:26.31
949 Jasper Nupponen 2004 FIN
15 Cetus Espoo 2:27.83
84 Nuutti Laitinen 2004 FIN
16 Mikkelin Uimaseura 2:31.83
1074 Veeti Vilén 2004 FIN
17 Tuusulan Uimaseura ry 2:32.62 RES
710 Martti Karesjoki 2004 FIN
18 1417 vilho verronen Swimming Team Rauma 2:32.71 RES
2004 FIN
19 995 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2:35.32 RES
2004 FIN
2020-11-16 14.49.56 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner