2020-11-23   19:47:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
34 T12,13,14,15 200m SKU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 2:35.63
2 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 2:35.75
3 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:37.19
4 2231 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 2:40.63
5 1276 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura FIN 2:40.98
6 Oulun Uinti 1906 2:41.54
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
7 Riihimäen Uimaseura 2:41.61
632 Veera Mustonen 2008 FIN
8 Rauman Uimaseura 2:43.07
1337 viivi Elonen 2008 FIN
9 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:44.52
2402 Maija Mikkonen 2008 FIN
10 Joensuun Uimaseura ry 2:45.52
847 Anri Parviainen 2008 FIN
11 Aurajoen Uinti Ry 2:45.63
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
12 Cetus Espoo 2:45.91
109 Saga Linnosaari 2008 FIN
13 Simmis Wanda ry 2:46.08
701 Emilia Wall 2008 FIN
14 Hämeenlinnan Uimaseura 2:46.97
2177 Saimi Lanki 2008 FIN
15 Hyvinkään Uimaseura 2:47.37
500 Eedi Imppola 2008 FIN
16 Nokian Pyry 2:48.22
2290 Emma Tieaho 2008 FIN
17 ORCA Helsinki 2:48.78 RES
401 Laura Lehtoila 2008 FIN
18 ORCA Helsinki 2:48.96 RES
391 Lilja Hirsikko 2008 FIN
19 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:49.51 RES
1366 Albertiina Kotkaniemi 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1883 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 2:28.99
2 1023 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:29.66
3 2396 Hanni Koski 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:30.75
4 Oulun Uinti 1906 2:30.92
1683 Edith Ervasti 2007 FIN
5 Cetus Espoo 2:30.98
72 Jenni Korkeamäki 2007 FIN
6 Nokian Pyry 2:31.55
2270 Anni Frusti 2007 FIN
7 Oulun Lohet 2:31.89
1622 Kaisa Keränen 2007 FIN
8 Uinti Tampere 2:32.50
2468 Nella Kortteinen 2007 FIN
9 Aurajoen Uinti Ry 2:32.92
1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 FIN
10 Lahden Uimaseura 2:32.93
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
11 Cetus Espoo 2:33.05
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
12 Raision Urheilijat 2:33.12
2063 Tuuli Peltola 2007 FIN
13 Lappeenrannan Uimarit 2:34.58
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
14 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:35.67
2404 Hertta Nieminen 2007 FIN
15 Helsingfors Simsällskap 2:36.20
349 Ursula Ursin 2007 FIN
16 Oulun Lohet 2:36.21
1636 Pinja Niskanen 2007 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:36.26 RES
1430 Joanna Högback 2007 FIN
18 Swimming Club Rovaniemi 2:36.30 RES
1824 Sofia Palojärvi 2007 FIN
19 Oulun Uinti 1906 2:37.08 RES
1697 Eevi Hirvasoja 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 2:18.81
2 Oulun Uinti 1906 2:20.00
1742 Lotta Moilanen 2006 FIN
3 Åbo Simklubb 2:22.56
1846 Ellen Kaituri 2006 FIN
4 Cetus Espoo 2:23.92
25 Janina Granberg 2006 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 2:25.18
338 Wilma Sundt 2006 FIN
6 Cetus Espoo 2:26.14
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
7 Åbo Simklubb 2:26.42
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:26.45
1478 Fia Stenman 2006 FIN
9 Lahden Uimaseura 2:27.88
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
10 Simmis Grani 2:28.25
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
11 Järvenpään Uintiklubi ry 2:29.06
537 Helmi Käkelä 2006 FIN
12 Vanders 2:29.08
738 Milla Kiviranta 2006 FIN
13 Cetus Espoo 2:29.29
204 Enni Tammilehto 2006 FIN
14 Uinti Tampere 2:31.01
2479 Isla Leinonen 2006 FIN
15 Nivalan Saukot 2:32.01
1284 Tiia Mielonen 2006 FIN
16 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:33.27 LATE,EXT
2412 Silva Salonniemi 2006 FIN
17 Cetus Espoo 2:33.27 LATE,EXT
168 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 FIN
18 Hyvinkään Uimaseura 2:35.07 RES
508 Elli Lenkkeri 2006 FIN
19 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:35.60 RES
1481 Anni Turunen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:22.74
2393 Aino Hinkka 2005 FIN
2 Oulun Uinti 1906 2:23.76
1780 Viivi Säntti 2005 FIN
3 Cetus Espoo 2:24.72
215 Inka Vahtola 2005 FIN
4 Åbo Simklubb 2:25.20
1835 Maura Bergström 2005 FIN
5 Cetus Espoo 2:25.36
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
6 Oulun Uinti 1906 2:26.04
1746 Saara Niemi 2005 FIN
7 Simmis Wanda ry 2:27.61
657 Aino Hankala 2005 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:27.63
1447 Enni Kinnunen 2005 FIN
9 Nummelan Kisaajat 2:28.94
559 Vilma Leppähaara 2005 FIN
10 Joensuun Uimaseura ry 2:29.71
835 Maria Korkalainen 2005 FIN
11 Cetus Espoo 2:29.74
107 Kira Lindroos 2005 FIN
12 Åbo Simklubb 2:29.86
1902 Ella Suominen 2005 FIN
13 Åbo Simklubb 2:30.08
1851 Minttu Kiili 2005 FIN
14 Raision Urheilijat 2:30.36
2043 Milla Karttunen 2005 FIN
15 Cetus Espoo 2:31.49
65 Ellen Kettunen 2005 FIN
16 Vanders 2:34.50 LATE
752 Melissa Miettinen 2005 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:34.80 RES
1431 Matilda Holmlund 2005 FIN
18 181 Säde Ryynänen Cetus Espoo 2:34.96 RES
2005 FIN
19 398 Ronja Kero ORCA Helsinki 2:35.01 RES
2005 FIN
2020-11-16 14.49.50 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner