2020-11-30   21:36:17
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
30 T12,13,14,15 200m RU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 2:44.73
2 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 2:50.85
3 632 Veera Mustonen 2008 Riihimäen Uimaseura FIN 2:55.02
4 821 Nicola Burman 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 2:55.14
5 2402 Maija Mikkonen 2008 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:58.78
6 Swimming Jyväskylä 3:00.87
1108 Nelli Kiho 2008 FIN
7 Riihimäen Uimaseura 3:01.07
623 Helmi Kittelä 2008 FIN
8 Vanders 3:02.25
733 Fiia Immonen 2008 FIN
9 Seinäjoen Uimarit -58 ry 3:04.79
1366 Albertiina Kotkaniemi 2008 FIN
10 ORCA Helsinki 3:05.40
396 Sira Katavisto 2008 FIN
11 Kouvolan Uimarit 3:06.44
913 Netta Korkalainen 2008 FIN
12 Oulun Uinti 1906 3:06.53
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
13 Oulun Uinti 1906 3:08.94
1733 Amaya Luukkonen 2008 FIN
14 Kankaanpään Uimarit 3:09.34
1223 Senja Pakkanen 2008 FIN
15 Vanders 3:09.53
766 Friida Prittinen 2008 FIN
16 Cetus Espoo 3:10.81
180 Anna Ryhänen 2008 FIN
17 Gladius Kirkkonummi 3:12.34 RES
257 Anni Kahlos 2008 FIN
18 ORCA Helsinki 3:13.39 RES
401 Laura Lehtoila 2008 FIN
19 Hyvinkään Uimaseura 3:13.62 RES
500 Eedi Imppola 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 96 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 2:45.06
2 2063 Tuuli Peltola 2007 Raision Urheilijat FIN 2:48.19
3 1430 Joanna Högback 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 2:49.34
4 Nivalan Saukot 2:49.48
1283 Eerika Ekdahl 2007 FIN
5 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:49.87
2404 Hertta Nieminen 2007 FIN
6 Oulun Lohet 2:50.21
1627 Ellen Krüger 2007 FIN
7 Cetus Espoo 2:50.73
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
8 Lappeenrannan Uimarit 2:50.78
1007 Anni Mäki-Hokkonen 2007 FIN
9 Cetus Espoo 2:51.42
142 Petra Nieminen 2007 FIN
10 Lahden Uimaseura 2:51.99
2223 Siiri Haverinen 2007 FIN
11 Swimming Club Rovaniemi 2:52.75
1824 Sofia Palojärvi 2007 FIN
12 Uinti Tampere 2:53.19
2527 Aino Ruottinen 2007 FIN
13 Simmis Grani 2:53.87
444 IIda Tawast 2007 FIN
14 Oulun Uinti 1906 2:54.02
1774 Salli Sepponen 2007 FIN
15 Aurajoen Uinti Ry 2:54.04
1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 FIN
16 Oulun Lohet 2:54.27
1656 Iinu Tiainen 2007 FIN
17 Aurajoen Uinti Ry 2:54.35 RES
1959 Linnea Koski 2007 FIN
18 Oulun Lohet 2:54.84 RES
1622 Kaisa Keränen 2007 FIN
19 Oulun Lohet 2:55.13 RES
1636 Pinja Niskanen 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1742 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:29.87
2 Cetus Espoo 2:36.67
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
3 Åbo Simklubb 2:36.92
1846 Ellen Kaituri 2006 FIN
4 Helsingfors Simsällskap 2:37.47
338 Wilma Sundt 2006 FIN
5 Cetus Espoo 2:37.72
25 Janina Granberg 2006 FIN
6 Åbo Simklubb 2:42.17
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
7 Simmis Grani 2:43.27
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
8 Cetus Espoo 2:43.62
204 Enni Tammilehto 2006 FIN
9 Uinti Tampere 2:44.19
2460 Saaga Keränen 2006 FIN
10 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:44.29
2412 Silva Salonniemi 2006 FIN
11 Järvenpään Uintiklubi ry 2:44.77
537 Helmi Käkelä 2006 FIN
12 Cetus Espoo 2:45.22
168 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 FIN
13 Lahden Uimaseura 2:46.15
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
14 Lappeenrannan Uimarit 2:46.91
999 Anniina Kurvinen 2006 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:47.01
1488 Ellen Williamsson 2006 FIN
16 Hyvinkään Uimaseura 2:48.87
508 Elli Lenkkeri 2006 FIN
17 Porin Uimaseura 2:50.67 RES
1311 Emilia Rahola 2006 FIN
18 Järvenpään Uintiklubi ry 2:54.18 RES
548 Aino Suominen 2006 FIN
19 Cetus Espoo 2:55.71 RES
195 Iiris Soilevaara 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Oulun Uinti 1906 2:35.61
1780 Viivi Säntti 2005 FIN
2 Oulun Uinti 1906 2:37.41
1746 Saara Niemi 2005 FIN
3 Helsingfors Simsällskap 2:38.23
293 Ada Hakkarainen 2005 FIN
4 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:39.80
1447 Enni Kinnunen 2005 FIN
5 ORCA Helsinki 2:40.53
389 Sofi Andström 2005 FIN
6 Joensuun Uimaseura ry 2:42.81
835 Maria Korkalainen 2005 FIN
7 Cetus Espoo 2:44.91
65 Ellen Kettunen 2005 FIN
8 Porin Uimaseura 2:45.19
1303 Viola Karismaa 2005 FIN
9 Raision Urheilijat 2:45.53
2043 Milla Karttunen 2005 FIN
10 Vanders 2:45.66
752 Melissa Miettinen 2005 FIN
11 Vanders 2:45.69
774 Milla Strandberg 2005 FIN
12 Oulun Uinti 1906 2:49.34
1696 Aada Hirvasoja 2005 FIN
13 Oulun Uinti 1906 2:50.23
1766 Amanda Riuttanen 2005 FIN
14 Salon Uimarit 2:51.97
2133 Roosa Tuomainen 2005 FIN
15 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:52.90
2399 Jenna Luoma 2005 FIN
16 Cetus Espoo 2:53.05
173 Kaarina Rihte 2005 FIN
17 Keuruun Toverit 2:54.15 RES
901 Aino Ollikainen 2005 FIN
18 398 Ronja Kero ORCA Helsinki 2:54.24 RES
2005 FIN
19 1591 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö 2:54.53 RES
2005 FIN
2020-11-16 14.49.48 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner