2020-11-30   21:02:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
27 P13,14,15,16 400m VU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 397 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki FIN 4:27.59
2 2410 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 4:36.66
3 438 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani FIN 4:37.63
4 202 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 4:39.03
5 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 4:40.45
6 Kajaanin Uimaseura 4:40.76
1557 Tuukka Orre 2007 FIN
7 Simmis Grani 4:40.91
435 Amos Mäkilä 2007 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 4:42.71
332 Leevi Pixa 2007 FIN
9 Lappeenrannan Uimarit 4:46.82
990 Rasmus Karjalainen 2007 FIN
10 Cetus Espoo 4:46.83
99 Roope Liimatainen 2007 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:47.71
1470 Aaron Qvisén 2007 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 4:48.93
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
13 Uimaseura Kangasalan Kuohu 4:49.83
2414 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
14 Helsingfors Simsällskap 4:52.15
287 Eetu Autio 2007 FIN
15 Lahden Uimaseura 4:52.85
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
16 Riihimäen Uimaseura 4:54.31
651 Tuukka Visto 2007 FIN
17 Simmis Wanda ry 4:54.66 RES
698 Lauri Valtanen 2007 FIN
18 Simmis Grani 4:56.20 RES
441 Onni Rahkonen 2007 FIN
19 Cetus Espoo 4:56.95 RES
157 Eljas Pekkola 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 4:12.97
2 191 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 4:17.08
3 246 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 4:21.22
4 ORCA Helsinki 4:25.97
419 Aleksandr Vysotskiy 2006 FIN
5 Vanders 4:26.19
741 Nico Kulju 2006 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 4:28.54
321 Christian Nummi 2006 FIN
7 Oulun Uinti 1906 4:28.62
1751 Erik Peuhkuri 2006 FIN
8 Aurajoen Uinti Ry 4:29.92
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
9 Ilmajoen Kisailijat 4:33.75
1218 Lauri Korpi 2006 FIN
10 Cetus Espoo 4:38.83
171 Mikael Rasinmäki 2006 FIN
11 ORCA Helsinki 4:39.70
400 Matias Viktor Kukkonen 2006 FIN
12 Hyvinkään Uimaseura 4:39.77
499 Aaro Imppola 2006 FIN
13 Raision Urheilijat 4:39.98
2074 Ville Suojasto 2006 FIN
14 Åbo Simklubb 4:40.15
1843 Santeri Holmberg 2006 FIN
15 Nurmijärven Uinti 4:42.04
586 Aaron Tikkanen 2006 FIN
16 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:42.24
1484 Viljo Varsanpää 2006 FIN
17 Aurajoen Uinti Ry 4:42.75 RES
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
18 Octopus Lohja 4:43.36 RES
600 Nikolas Ruotsalo 2006 FIN
19 Aurajoen Uinti Ry 4:43.71 RES
2011 Alex Yli-Salomäki 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 4:16.00
2 Raision Urheilijat 4:20.26
2033 Kasperi Heikkinen 2005 FIN
3 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 4:20.61
457 William Fagerstedt 2005 FIN
4 Lappeenrannan Uimarit 4:23.16
1008 Nooa Matela 2005 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 4:26.47
314 Veikka Leväsalo 2005 FIN
6 Lahden Uimaseura 4:27.17
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
7 Swimming Jyväskylä 4:28.41
1137 Vilho Tikkanen 2005 FIN
8 Hyvinkään Uimaseura 4:29.74
521 Nico Peltonen 2005 FIN
9 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:31.78
1460 Lucas Lydman 2005 FIN
10 Åbo Simklubb 4:32.46
1868 Aarni Linderborg 2005 FIN
11 Cetus Espoo 4:34.98
126 Teo Mattelmäki 2005 FIN
12 Gladius Kirkkonummi 4:36.12
260 Anton Kettunen 2005 FIN
13 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:36.94
1466 Salomo Pihlaja 2005 FIN
14 Aurajoen Uinti Ry 4:39.91
1964 Luka Laaksonen 2005 FIN
15 Simmis Grani 4:40.08
434 Tomas Lipponen 2005 FIN
16 Cetus Espoo 4:40.66
23 Ivan Gavrilov 2005 FIN
17 Kuopion Uimaseura 4:44.60 RES
946 Janne Kultala 2005 FIN
18 Lahden Uimaseura 4:44.96 RES
2253 Miko Virtanen 2005 FIN
19 Hämeenlinnan Uimaseura 4:46.41 RES
2176 Iiro Kyllönen 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingfors Simsällskap 4:03.55
315 Davin Lindholm 2004 FIN
2 Lahden Uimaseura 4:07.96
2240 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
3 Helsingfors Simsällskap 4:08.26
284 Onni Äijälä 2004 FIN
4 Lahden Uimaseura 4:12.52
2217 Taavi Backman 2004 FIN
5 TaTu Tampere 4:15.79
2327 Lassi Niemi 2004 FIN
6 Simmis Wanda ry 4:15.88
672 Joona Kuitu 2004 FIN
7 Cetus Espoo 4:17.26
163 Juuso Pulkkinen 2004 FIN
8 Oulun Uinti 1906 4:17.51
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
9 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:21.21
1435 Filip Jåfs 2004 FIN
10 Åbo Simklubb 4:24.70
1910 Jeremia Varonen 2004 FIN
11 Cetus Espoo 4:25.00
182 Samuel Saari 2004 FIN
12 Salon Uimarit 4:26.10
2092 Olli Havia 2004 FIN
13 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:26.56
1469 Pietari Puutio 2004 FIN
14 Helsingfors Simsällskap 4:28.34
326 Waldemar Palombi 2004 FIN
15 Uinti Tampere 4:29.04
2542 Ilja Syrjä 2004 FIN
16 Swimming Jyväskylä 4:29.80
1132 Mikko Sihvo 2004 FIN
17 Uinti Tampere 4:30.73 RES
2500 Max Nikkari 2004 FIN
18 706 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry 4:30.97 RES
2004 FIN
19 1879 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 4:31.48 RES
2004 FIN
2020-11-16 14.49.50 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner