2020-11-30   21:13:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
26 T12,13,14,15 400m VU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 4:44.92
2 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 4:50.11
3 1505 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit FIN 4:54.22
4 2231 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura FIN 4:56.13
5 109 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 4:56.76
6 ORCA Helsinki 4:57.79
391 Lilja Hirsikko 2008 FIN
7 Oulun Uinti 1906 4:58.26
1788 Lotta Torppa 2008 FIN
8 Aurajoen Uinti Ry 5:00.01
1994 Emilie Sjösten 2008 FIN
9 Joensuun Uimaseura ry 5:03.71
847 Anri Parviainen 2008 FIN
10 Lahden Uimaseura 5:05.37
2232 Liisi Lehtiö 2008 FIN
11 Rauman Uimaseura 5:05.43
1337 viivi Elonen 2008 FIN
12 Lappeenrannan Uimarit 5:05.77
979 Miina-Anniina Härkänen 2008 FIN
13 Nokian Pyry 5:06.76
2290 Emma Tieaho 2008 FIN
14 ORCA Helsinki 5:07.55
401 Laura Lehtoila 2008 FIN
15 Oulun Uinti 1906 5:08.16
2604 Anna Emilia Rajakangas 2008 FIN
16 Oulun Uinti 1906 5:08.99
1764 Olivia Riekki 2008 FIN
17 Uimaseura Kangasalan Kuohu 5:11.04 RES
2402 Maija Mikkonen 2008 FIN
18 Simmis Wanda ry 5:11.43 RES
676 Jonna Kurki 2008 FIN
19 Oulun Lohet 5:12.51 RES
1629 Ellen Laine 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2270 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry FIN 4:30.44
2 9 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 4:39.69
3 1883 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 4:40.02
4 Oulun Uinti 1906 4:40.95
1683 Edith Ervasti 2007 FIN
5 Uimaseura Kangasalan Kuohu 4:41.59
2396 Hanni Koski 2007 FIN
6 Lappeenrannan Uimarit 4:43.25
1023 Emmi Salo 2007 FIN
7 Cetus Espoo 4:43.55
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
8 Cetus Espoo 4:45.19
72 Jenni Korkeamäki 2007 FIN
9 Lahden Uimaseura 4:45.36
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
10 Cetus Espoo 4:45.66
96 Matilda Leppänen 2007 FIN
11 Lappeenrannan Uimarit 4:46.60
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
12 Rauman Uimaseura 4:48.09
1339 Erin Heinikangas 2007 FIN
13 Joensuun Uimaseura ry 4:49.89
866 Vilma Vatanen 2007 FIN
14 Raision Urheilijat 4:51.47
2051 Minea Kynkäänniemi 2007 FIN
15 Åbo Simklubb 4:51.64
1860 Aino Laine 2007 FIN
16 Helsingfors Simsällskap 4:51.80
349 Ursula Ursin 2007 FIN
17 Porin Uimaseura 4:51.92 RES
1322 Hanna Törmä 2007 FIN
18 Nokian Pyry 4:52.25 RES
2288 Petra Soini 2007 FIN
19 Aurajoen Uinti Ry 4:53.22 RES
1959 Linnea Koski 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 4:20.59
2 Uinti Tampere 4:30.53
2551 Aino Välimaa 2006 FIN
3 Raision Urheilijat 4:32.62
2057 Sini Mäkilä 2006 FIN
4 Simmis Grani 4:33.99
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
5 Cetus Espoo 4:34.87
25 Janina Granberg 2006 FIN
6 Åbo Simklubb 4:35.71
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
7 Cetus Espoo 4:37.30
204 Enni Tammilehto 2006 FIN
8 Åbo Simklubb 4:38.15
1830 Tilda Aaltonen 2006 FIN
9 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 4:39.18
470 Malin Lindblom 2006 FIN
10 Lappeenrannan Uimarit 4:39.94
999 Anniina Kurvinen 2006 FIN
11 Swimming Jyväskylä 4:40.81
1089 Meri Elo 2006 FIN
12 Cetus Espoo 4:41.16
172 Cécilia Richard 2006 FIN
13 Oulun Uinti 1906 4:41.30
1775 Sara Seppänen 2006 FIN
14 Järvenpään Uintiklubi ry 4:44.28
537 Helmi Käkelä 2006 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:45.47
1457 Hannah Lamminmäki 2006 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 4:46.67
1992 Mirella Sauhula 2006 FIN
17 Cetus Espoo 4:46.84 RES
170 Helmi Räsänen 2006 FIN
18 Nurmijärven Uinti 4:49.62 RES
572 Anniina Jokiniemi 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 293 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 4:17.80
2 Cetus Espoo 4:24.18
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
3 Cetus Espoo 4:29.36
215 Inka Vahtola 2005 FIN
4 Åbo Simklubb 4:36.20
1835 Maura Bergström 2005 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 4:36.55
313 Karla Lehtosalo 2005 FIN
6 Lappeenrannan Uimarit 4:36.94
993 Ida Kauppinen 2005 FIN
7 Åbo Simklubb 4:37.91
1902 Ella Suominen 2005 FIN
8 Gladius Kirkkonummi 4:38.56
266 Emilia Niemi 2005 FIN
9 Cetus Espoo 4:40.01
107 Kira Lindroos 2005 FIN
10 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:40.33
1482 Veera Välivainio 2005 FIN
11 Cetus Espoo 4:41.84
78 Laura Kousa 2005 FIN
12 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 4:43.07
1431 Matilda Holmlund 2005 FIN
13 Salon Uimarit 4:43.53
2133 Roosa Tuomainen 2005 FIN
14 Rovaniemen Uimaseura 4:43.89
1811 Riina Niemi 2005 FIN
15 Åbo Simklubb 4:43.92
1851 Minttu Kiili 2005 FIN
16 Simmis Wanda ry 4:44.68
688 Elina Ryynänen 2005 FIN
17 Cetus Espoo 4:45.23 RES
65 Ellen Kettunen 2005 FIN
18 Raision Urheilijat 4:45.42 RES
2068 Nelli Rauhanen 2005 FIN
19 1996 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti Ry 4:46.37 RES
2005 FIN
2020-11-16 14.49.57 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner