2020-11-30   21:38:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
24 P13,14,15,16 100m PU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2507 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 1:06.32
2 1793 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:06.80
3 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:08.67
4 2395 Väinö Hinkka 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 1:08.78
5 435 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani FIN 1:08.84
6 Helsingfors Simsällskap 1:09.49
287 Eetu Autio 2007 FIN
7 Lappeenrannan Kisa-Toverit 1:10.48
973 Sisu Siitonen 2007 FIN
8 Cetus Espoo 1:10.49
202 Lenni Syvänen 2007 FIN
9 Vieskan Uimarit 1:11.24
1525 Leevi Sammalmaa 2007 FIN
10 Lahden Uimaseura 1:11.48
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
11 Järvenpään Uintiklubi ry 1:11.61
542 Ville-Veikko Luomala 2007 FIN
12 Riihimäen Uimaseura 1:11.97
651 Tuukka Visto 2007 FIN
13 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:12.22
2410 Juho Rosenström 2007 FIN
14 TaTu Tampere 1:12.55
2354 Lev Vlasov 2007 FIN
15 Cetus Espoo 1:14.77
157 Eljas Pekkola 2007 FIN
16 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:15.31
2414 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
17 Åbo Simklubb 1:15.95 RES
1867 Julius Linde 2007 FIN
18 Lappeenrannan Uimarit 1:16.06 RES
1027 Veikko Seppänen 2007 FIN
19 Raision Urheilijat 1:16.67 RES
2049 Roope Koskela 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 131 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 59.37
2 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 1:01.34
3 246 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 1:02.19
4 Oulun Uinti 1906 1:02.28
1760 Konsta Rantasuo 2006 FIN
5 Ilmajoen Kisailijat 1:03.23
1218 Lauri Korpi 2006 FIN
6 Vanders 1:04.23
741 Nico Kulju 2006 FIN
7 Vieskan Uimarit 1:06.13
1523 Torsti Saarela 2006 FIN
8 Uinti Tampere 1:07.01
2560 Áron Zautasvili 2006 FIN
9 Aurajoen Uinti Ry 1:07.09
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
10 Salon Uimarit 1:08.16
2121 Matias Saarinen 2006 FIN
11 Kouvolan Uimarit 1:08.35
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
12 Porin Uimaseura 1:08.56
1319 Benjamin Salo 2006 FIN
13 Cetus Espoo 1:08.62
90 Aarne Laurila 2006 FIN
14 Raision Urheilijat 1:09.16
2076 Aaro Törnström 2006 FIN
15 Helsingfors Simsällskap 1:09.45
321 Christian Nummi 2006 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 1:09.75
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:09.87 RES
1484 Viljo Varsanpää 2006 FIN
18 Uinti Tampere 1:09.91 RES
2480 Matias Leiwo 2006 FIN
19 Kuopion Uimaseura 1:09.96 RES
955 Uuri Aaron Ilmari Ranz 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2530 Samuel Sainio 2005 Uinti Tampere FIN 1:00.63
2 Aurajoen Uinti Ry 1:01.66
1939 Ajjuub Ezzat 2005 FIN
3 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:01.72
1460 Lucas Lydman 2005 FIN
4 Lahden Uimaseura 1:01.89
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
5 Hyvinkään Uimaseura 1:02.05
521 Nico Peltonen 2005 FIN
6 Rauman Uimaseura 1:02.32
1341 Sakari Korri 2005 FIN
7 Uinti Tampere 1:02.38
2515 Oliver Priimägi 2005 FIN
8 Simmis Grani 1:02.88
422 Max Emil Robert Helseth Dahl 2005 FIN
9 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:03.40
457 William Fagerstedt 2005 FIN
10 Kampuksen Plaani 1:04.01
893 Sisu Sorri 2005 FIN
11 Åbo Simklubb 1:04.22
1870 Eero Mäenpää 2005 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:04.31
2406 Miklas Pikkuhuhta 2005 FIN
13 Kuopion Uimaseura 1:04.57
938 Tuomas Hämäläinen 2005 FIN
14 Tuusulan Uimaseura ry 1:04.87
721 Aapo Tuhkanen 2005 FIN
15 Uinti Tampere 1:05.24
2484 Akseli Liukkonen 2005 FIN
16 Järvenpään Uintiklubi ry 1:05.32
545 Aaron Pirinen 2005 FIN
17 Nokian Pyry 1:05.59 RES
2281 Tuomas Lehtonen 2005 FIN
18 Hämeenlinnan Uimaseura 1:05.65 RES
2191 Joni Routamo 2005 FIN
19 Rauman Uimaseura 1:06.00 RES
1335 Joonas Arponen 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 TaTu Tampere 57.09
2327 Lassi Niemi 2004 FIN
2 Helsingfors Simsällskap 58.00
284 Onni Äijälä 2004 FIN
3 Salon Uimarit 58.16
2108 verneri lehtovaara 2004 FIN
4 Åbo Simklubb 58.39
1864 Juuso Leppänen 2004 FIN
5 Lahden Uimaseura 58.46
2240 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
6 Hyvinkään Uimaseura 58.72
513 Joonas Maaranen 2004 FIN
7 Helsingfors Simsällskap 58.87
315 Davin Lindholm 2004 FIN
8 Vanders 59.29
773 Danil Seksenov 2004 FIN
9 Swimming Jyväskylä 1:00.22
1140 Markus Veckman 2004 FIN
10 Oulun Uinti 1906 1:00.35
1686 Eetu Haipus 2004 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:00.79
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
12 Uinti Tampere 1:01.08
2521 Sebastian Rasimus 2004 FIN
13 Uinti Tampere 1:01.21
2425 Riccardo Castagno 2004 FIN
14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:01.58
1435 Filip Jåfs 2004 FIN
15 Oulun Uinti 1906 1:01.58
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
16 Uinti Tampere 1:01.86
2500 Max Nikkari 2004 FIN
17 Swimming Jyväskylä 1:02.02 RES
1132 Mikko Sihvo 2004 FIN
18 2328 Atte Nieminen TaTu Tampere 1:02.44 RES
2004 FIN
19 417 Arttu Valonen ORCA Helsinki 1:02.57 RES
2004 FIN
2020-11-16 14.49.55 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner