2020-11-30   21:53:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
23 T12,13,14,15 100m PU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 1:09.25
2 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:09.82
3 1276 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura FIN 1:10.84
4 847 Anri Parviainen 2008 Joensuun Uimaseura ry FIN 1:14.05
5 109 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 1:14.29
6 Cetus Espoo 1:14.43
41 Riinu Hotulainen 2008 FIN
7 Vanders 1:15.19
743 Mona Laiho 2008 FIN
8 Rauman Uimaseura 1:15.69
1337 viivi Elonen 2008 FIN
9 Oulun Uinti 1906 1:15.78
1788 Lotta Torppa 2008 FIN
10 Hämeenlinnan Uimaseura 1:17.19
2177 Saimi Lanki 2008 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:17.24
1764 Olivia Riekki 2008 FIN
12 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:18.00
2402 Maija Mikkonen 2008 FIN
13 Riihimäen Uimaseura 1:18.11
632 Veera Mustonen 2008 FIN
14 Simmis Wanda ry 1:18.42
701 Emilia Wall 2008 FIN
15 Uinti Tampere 1:18.42
2561 Hanna Zautasvili 2008 FIN
16 Hyvinkään Uimaseura 1:18.87
500 Eedi Imppola 2008 FIN
17 Gladius Kirkkonummi 1:19.56 RES
269 Liine Raantse 2008 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 1:19.60 RES
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
19 Lappeenrannan Uimarit 1:20.47 RES
979 Miina-Anniina Härkänen 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2127 Aliisa Soini 2007 Salon Uimarit FIN 1:05.80
2 1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:07.15
3 1023 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:07.17
4 Oulun Uinti 1906 1:08.03
1683 Edith Ervasti 2007 FIN
5 Nokian Pyry 1:08.05
2288 Petra Soini 2007 FIN
6 Cetus Espoo 1:08.52
9 Enna Äyrämöinen 2007 FIN
7 Lahden Uimaseura 1:08.61
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
8 Rauman Uimaseura 1:08.84
1339 Erin Heinikangas 2007 FIN
9 Raision Urheilijat 1:09.82
2063 Tuuli Peltola 2007 FIN
10 Åbo Simklubb 1:09.87
1883 Kerttu Rantanen 2007 FIN
11 Nokian Pyry 1:10.18
2283 Veera Malmelin 2007 FIN
12 Simmis Grani 1:10.38
444 IIda Tawast 2007 FIN
13 Cetus Espoo 1:10.97
198 Dominika Stalinskaja 2007 FIN
14 Aurajoen Uinti Ry 1:11.79
1959 Linnea Koski 2007 FIN
15 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:11.93
2404 Hertta Nieminen 2007 FIN
16 Lappeenrannan Uimarit 1:11.93
1007 Anni Mäki-Hokkonen 2007 FIN
17 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:11.99 RES
2396 Hanni Koski 2007 FIN
18 Uinti Tampere 1:12.19 RES
2506 Ines Pälviranta 2007 FIN
19 Joensuun Uimaseura ry 1:12.52 RES
822 Esra Ergüner 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 1:03.49
2 Oulun Uinti 1906 1:06.15
1748 Reeta Ollonen 2006 FIN
3 Helsingfors Simsällskap 1:06.54
338 Wilma Sundt 2006 FIN
4 Uinti Tampere 1:06.64
2551 Aino Välimaa 2006 FIN
5 Åbo Simklubb 1:06.77
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
6 Åbo Simklubb 1:07.00
1846 Ellen Kaituri 2006 FIN
7 Simmis Wanda ry 1:07.66
669 Maria Karvonen 2006 FIN
8 Lahden Uimaseura 1:07.94
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
9 Swimming Jyväskylä 1:08.34
1089 Meri Elo 2006 FIN
10 Helsingfors Simsällskap 1:08.65
304 Ariel Julienne Jämsen 2006 FIN
11 Vanders 1:08.78
738 Milla Kiviranta 2006 FIN
12 Åbo Simklubb 1:09.26
1830 Tilda Aaltonen 2006 FIN
13 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:09.47
470 Malin Lindblom 2006 FIN
14 Aurajoen Uinti Ry 1:09.64
2007 Elsa Vira 2006 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:10.07
1481 Anni Turunen 2006 FIN
16 Cetus Espoo 1:10.20
118 Annaliina Mänttäri 2006 FIN
17 Vieskan Uimarit 1:10.48 RES
1515 Noora-Maria Linna 2006 FIN
18 Vanders 1:10.68 RES
742 Hilda Kupila 2006 FIN
19 Oulun Uinti 1906 1:11.02 RES
1688 Ülle Harjaks 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:02.76
2393 Aino Hinkka 2005 FIN
2 Vanders 1:04.63
727 Essi Ahvenainen 2005 FIN
3 Cetus Espoo 1:04.72
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
4 Oulun Uinti 1906 1:05.29
1780 Viivi Säntti 2005 FIN
5 Aurajoen Uinti Ry 1:05.47
1961 Lilli Kulpakko 2005 FIN
6 Åbo Simklubb 1:05.80
1835 Maura Bergström 2005 FIN
7 Simmis Wanda ry 1:06.47
657 Aino Hankala 2005 FIN
8 Rovaniemen Uimaseura 1:06.84
1811 Riina Niemi 2005 FIN
9 Porin Uimaseura 1:07.04
1303 Viola Karismaa 2005 FIN
10 Helsingfors Simsällskap 1:07.41
343 Karla Tiainen 2005 FIN
11 Raision Urheilijat 1:07.70
2043 Milla Karttunen 2005 FIN
12 Swimming Club Rovaniemi 1:07.89
1816 Maiju Huttunen 2005 FIN
13 Simmis Wanda ry 1:09.95
675 Jenni Kurki 2005 FIN
14 Race Club Sveitsi 1:10.58
605 Anniina Ahonen 2005 FIN
15 Åbo Simklubb 1:11.14
1896 Sonila Selimi 2005 FIN
16 Cetus Espoo 1:11.21
173 Kaarina Rihte 2005 FIN
17 Cetus Espoo 1:11.37 RES
178 Lumi Rossi 2005 FIN
18 2066 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat 1:11.85 RES
2005 FIN
19 775 Tatiana Sukhareva Vanders 1:12.98 RES
2005 FIN
2020-11-16 14.49.49 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner