2020-11-30   21:00:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
20 P13,14,15,16 200m VU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 397 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki FIN 2:06.41
2 202 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 2:11.20
3 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:11.36
4 438 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani FIN 2:12.18
5 2410 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 2:12.63
6 Kajaanin Uimaseura 2:13.50
1557 Tuukka Orre 2007 FIN
7 Helsingin Uimarit 2:13.54
364 Otso Heikkinen 2007 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:13.99
1470 Aaron Qvisén 2007 FIN
9 Helsingfors Simsällskap 2:14.10
332 Leevi Pixa 2007 FIN
10 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:14.53
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
11 Lappeenrannan Uimarit 2:14.66
990 Rasmus Karjalainen 2007 FIN
12 Lahden Uimaseura 2:14.70
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
13 Simmis Wanda ry 2:18.12
698 Lauri Valtanen 2007 FIN
14 Simmis Grani 2:18.23
441 Onni Rahkonen 2007 FIN
15 Åbo Simklubb 2:19.38
1867 Julius Linde 2007 FIN
16 Helsingfors Simsällskap 2:19.55
287 Eetu Autio 2007 FIN
17 Cetus Espoo 2:19.60 RES
99 Roope Liimatainen 2007 FIN
18 Raision Urheilijat 2:20.69 RES
2049 Roope Koskela 2007 FIN
19 Nurmijärven Uinti 2:21.26 RES
574 Oiva Koppelmäki 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 1:58.35
2 246 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 2:00.07
3 191 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 2:03.88
4 Ilmajoen Kisailijat 2:05.30
1218 Lauri Korpi 2006 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 2:06.39
321 Christian Nummi 2006 FIN
6 Raision Urheilijat 2:06.58
2025 Lauri Aho 2006 FIN
7 ORCA Helsinki 2:06.81
419 Aleksandr Vysotskiy 2006 FIN
8 Vanders 2:06.91
741 Nico Kulju 2006 FIN
9 Oulun Uinti 1906 2:07.05
1751 Erik Peuhkuri 2006 FIN
10 Aurajoen Uinti Ry 2:07.23
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
11 Lappeenrannan Kisa-Toverit 2:08.62
974 Luka Valtonen 2006 FIN
12 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:09.02
1428 Ilari Hatunen 2006 FIN
13 Octopus Lohja 2:09.25
600 Nikolas Ruotsalo 2006 FIN
14 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:09.62
1454 Erik Kotanen 2006 FIN
15 Hyvinkään Uimaseura 2:10.19
499 Aaro Imppola 2006 FIN
16 Uinti Tampere 2:10.45
2480 Matias Leiwo 2006 FIN
17 Kouvolan Uimarit 2:10.52 RES
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 2:11.14 RES
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
19 Nurmijärven Uinti 2:11.27 RES
586 Aaron Tikkanen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:57.48
2 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 1:59.59
457 William Fagerstedt 2005 FIN
3 Vanders 2:00.07
786 Leo Währn 2005 FIN
4 Raision Urheilijat 2:03.91
2033 Kasperi Heikkinen 2005 FIN
5 Aurajoen Uinti Ry 2:04.28
2000 Tuomas Toppinen 2005 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 2:05.37
314 Veikka Leväsalo 2005 FIN
7 Uinti Tampere 2:05.95
2515 Oliver Priimägi 2005 FIN
8 Aurajoen Uinti Ry 2:06.70
1964 Luka Laaksonen 2005 FIN
9 Hyvinkään Uimaseura 2:07.30
521 Nico Peltonen 2005 FIN
10 Oulun Uinti 1906 2:07.40
1694 Roni Heikkinen 2005 FIN
11 Gladius Kirkkonummi 2:07.67
260 Anton Kettunen 2005 FIN
12 Kuopion Uimaseura 2:07.88
938 Tuomas Hämäläinen 2005 FIN
13 Tuusulan Uimaseura ry 2:08.42
721 Aapo Tuhkanen 2005 FIN
14 Cetus Espoo 2:08.42
126 Teo Mattelmäki 2005 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:08.56
1466 Salomo Pihlaja 2005 FIN
16 Swimming Jyväskylä 2:08.69
1141 Arttu Venemies 2005 FIN
17 Lappeenrannan Uimarit 2:09.42 RES
1008 Nooa Matela 2005 FIN
18 Åbo Simklubb 2:09.95 RES
1868 Aarni Linderborg 2005 FIN
19 Oulun Uinti 1906 2:10.00 RES
1777 Lauri Siurua 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingfors Simsällskap 1:54.33
315 Davin Lindholm 2004 FIN
2 Helsingfors Simsällskap 1:54.63
284 Onni Äijälä 2004 FIN
3 Åbo Simklubb 1:55.10
1864 Juuso Leppänen 2004 FIN
4 Salon Uimarit 1:56.99
2110 Alexander Malyshkov 2004 FIN
5 Lahden Uimaseura 1:57.65
2217 Taavi Backman 2004 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 1:59.30
326 Waldemar Palombi 2004 FIN
7 Oulun Uinti 1906 1:59.41
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
8 Oulun Uinti 1906 1:59.45
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
9 Vanders 1:59.91
773 Danil Seksenov 2004 FIN
10 Swimming Jyväskylä 2:00.23
1140 Markus Veckman 2004 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:00.34
1435 Filip Jåfs 2004 FIN
12 Åbo Simklubb 2:00.76
1910 Jeremia Varonen 2004 FIN
13 Cetus Espoo 2:01.26
163 Juuso Pulkkinen 2004 FIN
14 Cetus Espoo 2:01.61
182 Samuel Saari 2004 FIN
15 Uinti Tampere 2:02.76
2500 Max Nikkari 2004 FIN
16 Simmis Wanda ry 2:03.41
672 Joona Kuitu 2004 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:04.22 RES
1469 Pietari Puutio 2004 FIN
18 1126 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä 2:04.25 RES
2004 FIN
19 1879 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 2:04.96 RES
2004 FIN
2020-11-16 14.49.59 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner