2020-11-30   21:05:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
2 P13,14,15,16 100m RU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2354 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere FIN 1:10.91
2 438 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani FIN 1:14.94
3 364 Otso Heikkinen 2007 Helsingin Uimarit FIN 1:15.35
4 990 Rasmus Karjalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:16.36
5 1793 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:16.62
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:17.88
2410 Juho Rosenström 2007 FIN
7 Uinti Tampere 1:18.01
2507 Valtteri Pellinen 2007 FIN
8 Lappeenrannan Uimarit 1:18.25
1026 Onni Scharin 2007 FIN
9 Kajaanin Uimaseura 1:18.37
1557 Tuukka Orre 2007 FIN
10 Nurmijärven Uinti 1:18.51
574 Oiva Koppelmäki 2007 FIN
11 Cetus Espoo 1:19.40
116 Leo Mannonen 2007 FIN
12 Åbo Simklubb 1:19.59
1838 Christian Edelman 2007 FIN
13 Cetus Espoo 1:19.70
141 Ilmari Nieminen 2007 FIN
14 Uinti Tampere 1:20.31
2548 Mikael Uitto 2007 FIN
15 Octopus Lohja 1:21.36
595 Eetu Niemi 2007 FIN
16 Helsingfors Simsällskap 1:21.46
332 Leevi Pixa 2007 FIN
17 Lahden Uimaseura 1:22.05 RES
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:22.07 RES
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
19 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:22.11 RES
1470 Aaron Qvisén 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 131 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 1:07.34
2 1760 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:09.41
3 899 Kaapo Laaja 2006 Keuruun Toverit FIN 1:12.11
4 ORCA Helsinki 1:12.38
419 Aleksandr Vysotskiy 2006 FIN
5 Aurajoen Uinti Ry 1:12.62
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
6 TaTu Tampere 1:13.18
2344 Sebastian Sojolin 2006 FIN
7 Vieskan Uimarit 1:13.66
1523 Torsti Saarela 2006 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:13.71
1428 Ilari Hatunen 2006 FIN
9 Cetus Espoo 1:14.21
145 Aarne Nuutinen 2006 FIN
10 Hämeenlinnan Uimaseura 1:14.71
2187 Ilmari Partanen 2006 FIN
11 Kuopion Uimaseura 1:15.02
955 Uuri Aaron Ilmari Ranz 2006 FIN
12 Kouvolan Uimarit 1:15.52
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
13 Uinti Tampere 1:15.63
2480 Matias Leiwo 2006 FIN
14 Cetus Espoo 1:16.25
171 Mikael Rasinmäki 2006 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:16.80
1454 Erik Kotanen 2006 FIN
16 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:17.41
1484 Viljo Varsanpää 2006 FIN
17 Uinti Tampere 1:18.02 RES
2511 Väinö Pitkänen 2006 FIN
18 Riihimäen Uimaseura 1:18.12 RES
616 Anton Helén 2006 FIN
19 Aurajoen Uinti Ry 1:18.17 RES
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1341 Sakari Korri 2005 Rauman Uimaseura FIN 1:07.67
2 Uinti Tampere 1:08.54
2530 Samuel Sainio 2005 FIN
3 Vanders 1:08.55
786 Leo Währn 2005 FIN
4 Aurajoen Uinti Ry 1:09.39
1939 Ajjuub Ezzat 2005 FIN
5 Lappeenrannan Uimarit 1:09.44
1008 Nooa Matela 2005 FIN
6 Aurajoen Uinti Ry 1:09.45
2000 Tuomas Toppinen 2005 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:09.57
2406 Miklas Pikkuhuhta 2005 FIN
8 Vanders 1:09.68
753 Antti Musikka 2005 FIN
9 Salon Uimarit 1:10.56
2114 Miika Nurminen 2005 FIN
10 Swimming Jyväskylä 1:11.17
1137 Vilho Tikkanen 2005 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:11.65
1777 Lauri Siurua 2005 FIN
12 Uinti Tampere 1:11.74
2515 Oliver Priimägi 2005 FIN
13 Oulun Uinti 1906 1:11.86
1694 Roni Heikkinen 2005 FIN
14 ORCA Helsinki 1:12.47
394 Serhat Kalin 2005 FIN
15 Helsingfors Simsällskap 1:12.76
314 Veikka Leväsalo 2005 FIN
16 Gladius Kirkkonummi 1:13.11
260 Anton Kettunen 2005 FIN
17 Uinti Tampere 1:13.24 RES
2423 Oliver Aspholm 2005 FIN
18 Joensuun Uimaseura ry 1:13.82 RES
854 Frans Riekki 2005 FIN
19 Kuopion Uimaseura 1:13.98 RES
938 Tuomas Hämäläinen 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingfors Simsällskap 1:02.38
315 Davin Lindholm 2004 FIN
2 Lahden Uimaseura 1:04.86
2240 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
3 Helsingfors Simsällskap 1:05.67
284 Onni Äijälä 2004 FIN
4 Salon Uimarit 1:06.30
2110 Alexander Malyshkov 2004 FIN
5 Hyvinkään Uimaseura 1:07.06
513 Joonas Maaranen 2004 FIN
6 Hyvinkään Uimaseura 1:08.68
512 Akseli Maaranen 2004 FIN
7 TaTu Tampere 1:10.60
2311 Niilo Kilpeläinen 2004 FIN
8 ORCA Helsinki 1:11.17
417 Arttu Valonen 2004 FIN
9 Aurajoen Uinti Ry 1:11.26
1947 Mikael Hirsiniemi 2004 FIN
10 Lahden Uimaseura 1:11.32
2224 Jesse Hyppönen 2004 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:11.55
1693 Jere Heikkilä 2004 FIN
12 Oulun Uinti 1906 1:11.61
1729 Atte Leinonen 2004 FIN
13 Åbo Simklubb 1:11.77
1879 Jaakko Pihlava 2004 FIN
14 Swimming Jyväskylä 1:11.98
1140 Markus Veckman 2004 FIN
15 Lahden Uimaseura 1:12.50
2229 Aapo Koskinen 2004 FIN
16 Uinti Tampere 1:13.23
2489 Lauri Mäkinen 2004 FIN
17 Järvenpään Uintiklubi ry 1:13.33 RES
541 Ukko-Pekka Luomala 2004 FIN
18 2305 Konsta Kallio TaTu Tampere 1:13.89 RES
2004 FIN
19 2116 Joona Pohjola Salon Uimarit 1:14.00 RES
2004 FIN
12 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.46 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner