2020-11-30   21:25:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
19 T12,13,14,15 200m VU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 2:15.53
2 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 2:16.52
3 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:17.36
4 1505 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit FIN 2:18.41
5 1788 Lotta Torppa 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 2:18.66
6 Lahden Uimaseura 2:19.97
2231 Awa Laukkanen 2008 FIN
7 Joensuun Uimaseura ry 2:21.91
847 Anri Parviainen 2008 FIN
8 Loimaan Uimaseura 2:22.70
1276 Venla Holma 2008 FIN
9 ORCA Helsinki 2:23.21
391 Lilja Hirsikko 2008 FIN
10 Oulun Uinti 1906 2:23.55
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
11 Cetus Espoo 2:23.63
109 Saga Linnosaari 2008 FIN
12 Aurajoen Uinti Ry 2:23.82
1994 Emilie Sjösten 2008 FIN
13 Lappeenrannan Uimarit 2:25.32
979 Miina-Anniina Härkänen 2008 FIN
14 Vanders 2:25.44
733 Fiia Immonen 2008 FIN
15 Nokian Pyry 2:25.84
2290 Emma Tieaho 2008 FIN
16 Oulun Uinti 1906 2:26.00
1764 Olivia Riekki 2008 FIN
17 Aurajoen Uinti Ry 2:26.26 RES
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 2:26.38 RES
1972 Lotta Luotola 2008 FIN
19 Lahden Uimaseura 2:26.63 RES
2232 Liisi Lehtiö 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2270 Anni Frusti 2007 Nokian Pyry FIN 2:10.73
2 72 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo FIN 2:12.78
3 9 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo FIN 2:13.01
4 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:13.18
2396 Hanni Koski 2007 FIN
5 Cetus Espoo 2:13.19
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
6 Lappeenrannan Uimarit 2:13.47
1023 Emmi Salo 2007 FIN
7 Salon Uimarit 2:13.52
2127 Aliisa Soini 2007 FIN
8 Uinti Tampere 2:14.34
2506 Ines Pälviranta 2007 FIN
9 Lahden Uimaseura 2:14.56
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
10 Åbo Simklubb 2:14.64
1883 Kerttu Rantanen 2007 FIN
11 Lappeenrannan Uimarit 2:14.91
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
12 Helsingfors Simsällskap 2:15.38
349 Ursula Ursin 2007 FIN
13 Aurajoen Uinti Ry 2:15.96
1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 FIN
14 Joensuun Uimaseura ry 2:16.05
866 Vilma Vatanen 2007 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:17.34
1446 Aina Keiski 2007 FIN
16 Cetus Espoo 2:17.52
105 Anna Lindholm 2007 FIN
17 Nokian Pyry 2:17.76 RES
2288 Petra Soini 2007 FIN
18 Lappeenrannan Uimarit 2:18.03 RES
1007 Anni Mäki-Hokkonen 2007 FIN
19 Oulun Uinti 1906 2:18.40 RES
1697 Eevi Hirvasoja 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 2:05.19
2 Oulun Uinti 1906 2:05.55
1742 Lotta Moilanen 2006 FIN
3 Raision Urheilijat 2:06.61
2057 Sini Mäkilä 2006 FIN
4 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:07.83
1478 Fia Stenman 2006 FIN
5 Uinti Tampere 2:08.51
2551 Aino Välimaa 2006 FIN
6 Simmis Grani 2:09.59
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
7 Helsingfors Simsällskap 2:09.96
338 Wilma Sundt 2006 FIN
8 Cetus Espoo 2:11.23
25 Janina Granberg 2006 FIN
9 Cetus Espoo 2:11.44
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
10 Åbo Simklubb 2:11.62
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
11 Lahden Uimaseura 2:12.29
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
12 Cetus Espoo 2:12.56
172 Cécilia Richard 2006 FIN
13 Åbo Simklubb 2:13.00
1830 Tilda Aaltonen 2006 FIN
14 Cetus Espoo 2:13.30
204 Enni Tammilehto 2006 FIN
15 Aurajoen Uinti Ry 2:13.59
2007 Elsa Vira 2006 FIN
16 Uinti Tampere 2:13.61
2479 Isla Leinonen 2006 FIN
17 Uinti Imatra 2:13.64 RES
1189 Jenni Konnu 2006 FIN
18 Nivalan Saukot 2:14.32 RES
1284 Tiia Mielonen 2006 FIN
19 Oulun Uinti 1906 2:14.42 RES
1775 Sara Seppänen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Cetus Espoo 2:03.34
215 Inka Vahtola 2005 FIN
2 Cetus Espoo 2:04.08
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
3 Helsingfors Simsällskap 2:06.90
293 Ada Hakkarainen 2005 FIN
4 Helsingfors Simsällskap 2:07.00
313 Karla Lehtosalo 2005 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 2:09.31
343 Karla Tiainen 2005 FIN
6 Åbo Simklubb 2:09.53
1835 Maura Bergström 2005 FIN
7 Cetus Espoo 2:09.71
107 Kira Lindroos 2005 FIN
8 Lappeenrannan Uimarit 2:10.13
993 Ida Kauppinen 2005 FIN
9 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:10.28
1482 Veera Välivainio 2005 FIN
10 Simmis Wanda ry 2:10.90
657 Aino Hankala 2005 FIN
11 Gladius Kirkkonummi 2:11.94
266 Emilia Niemi 2005 FIN
12 Nummelan Kisaajat 2:12.04
559 Vilma Leppähaara 2005 FIN
13 Raision Urheilijat 2:12.39
2068 Nelli Rauhanen 2005 FIN
14 Lahden Uimaseura 2:13.04
2244 Juulia Sakomaa 2005 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:13.08
1431 Matilda Holmlund 2005 FIN
16 Åbo Simklubb 2:13.40
1902 Ella Suominen 2005 FIN
17 Cetus Espoo 2:13.49 RES
78 Laura Kousa 2005 FIN
18 1851 Minttu Kiili Åbo Simklubb 2:13.52 RES
2005 FIN
19 1816 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi 2:13.55 RES
2005 FIN
2020-11-16 14.49.53 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner