2020-11-30   21:40:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
18 P13,14,15,16 400m SKU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1793 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 5:11.23
2 332 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 5:17.77
3 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 5:18.12
4 287 Eetu Autio 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 5:19.22
5 202 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 5:19.50
6 Uimaseura Kangasalan Kuohu 5:21.51
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
7 Kajaanin Uimaseura 5:22.98
1557 Tuukka Orre 2007 FIN
8 Cetus Espoo 5:26.88
99 Roope Liimatainen 2007 FIN
9 Simmis Grani 5:27.32
435 Amos Mäkilä 2007 FIN
10 Simmis Grani 5:30.21
438 Carl-Victor Nykvist 2007 FIN
11 Cetus Espoo 5:37.14
157 Eljas Pekkola 2007 FIN
12 Kempeleen Pyrintö 5:49.28
1596 Veeti Palo 2007 FIN
13 Nurmijärven Uinti 5:49.83
574 Oiva Koppelmäki 2007 FIN
14 Joensuun Uimaseura ry 5:57.02
832 Nuutti Kerkkänen 2007 FIN
15 Kajaanin Uimaseura 6:01.63
1542 Oskari Hakkarainen 2007 FIN
16 Cetus Espoo 6:02.52
35 Veikko Hautaniemi 2007 FIN
17 Swimming Jyväskylä 6:03.89 RES
1142 Aaro Viitanen 2007 FIN
18 Oulun Lohet 6:11.28 RES
1655 Iiro Tapaninen 2007 FIN
19 Riihimäen Uimaseura 6:14.96 RES
646 Miika Toivonen 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 4:50.20
2 191 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo FIN 4:55.10
3 419 Aleksandr Vysotskiy 2006 ORCA Helsinki FIN 4:59.07
4 Raision Urheilijat 5:00.33
2025 Lauri Aho 2006 FIN
5 Oulun Uinti 1906 5:01.31
1760 Konsta Rantasuo 2006 FIN
6 Aurajoen Uinti Ry 5:08.16
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
7 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:11.57
1428 Ilari Hatunen 2006 FIN
8 Cetus Espoo 5:17.64
171 Mikael Rasinmäki 2006 FIN
9 Åbo Simklubb 5:19.90
1843 Santeri Holmberg 2006 FIN
10 Vieskan Uimarit 5:20.36
1523 Torsti Saarela 2006 FIN
11 Kouvolan Uimarit 5:22.23
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
12 Aurajoen Uinti Ry 5:23.59
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
13 Uinti Tampere 5:25.25
2511 Väinö Pitkänen 2006 FIN
14 Aurajoen Uinti Ry 5:29.01
2011 Alex Yli-Salomäki 2006 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:35.77
1454 Erik Kotanen 2006 FIN
16 Kuopion Uimaseura 5:40.77
955 Uuri Aaron Ilmari Ranz 2006 FIN
17 Uinti Tampere 5:40.93 RES
2518 Pyry Pyykkö 2006 FIN
18 Uinti Tampere 5:43.74 RES
2510 Saku Pietilä 2006 FIN
19 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:44.32 RES
1445 Iivari Kautiainen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 4:51.82
2 Lahden Uimaseura 4:55.29
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
3 Uimaseura Kangasalan Kuohu 4:56.19
2406 Miklas Pikkuhuhta 2005 FIN
4 Aurajoen Uinti Ry 4:57.38
2002 Konsta Vainio 2005 FIN
5 Hyvinkään Uimaseura 5:03.94
521 Nico Peltonen 2005 FIN
6 Uinti Tampere 5:07.35
2515 Oliver Priimägi 2005 FIN
7 Swimming Jyväskylä 5:07.59
1137 Vilho Tikkanen 2005 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 5:08.32
314 Veikka Leväsalo 2005 FIN
9 Åbo Simklubb 5:10.46
1868 Aarni Linderborg 2005 FIN
10 Uinti Tampere 5:16.39
2484 Akseli Liukkonen 2005 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:21.05
1438 Konsta Joensuu 2005 FIN
12 Salon Uimarit 5:24.25
2114 Miika Nurminen 2005 FIN
13 Aurajoen Uinti Ry 5:24.67
1981 Nardi Orenshtein 2005 FIN
14 Gladius Kirkkonummi 5:25.93
260 Anton Kettunen 2005 FIN
15 Simmis Grani 5:28.45
434 Tomas Lipponen 2005 FIN
16 Åbo Simklubb 5:45.72
1834 Eemeli Arnell 2005 FIN
17 Simmis Wanda ry 5:51.84 RES
696 Tiger Tran 2005 FIN
18 TaTu Tampere 6:15.45 RES
2324 Severi Muje 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 315 Davin Lindholm 2004 Helsingfors Simsällskap FIN 4:31.44
2 Lahden Uimaseura 4:36.85
2240 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
3 Helsingfors Simsällskap 4:38.93
284 Onni Äijälä 2004 FIN
4 TaTu Tampere 4:42.77
2327 Lassi Niemi 2004 FIN
5 Oulun Uinti 1906 4:42.82
1686 Eetu Haipus 2004 FIN
6 Lahden Uimaseura 4:44.72
2217 Taavi Backman 2004 FIN
7 Simmis Wanda ry 4:47.84
672 Joona Kuitu 2004 FIN
8 Cetus Espoo 4:55.40
182 Samuel Saari 2004 FIN
9 Cetus Espoo 5:03.50
163 Juuso Pulkkinen 2004 FIN
10 TaTu Tampere 5:07.02
2328 Atte Nieminen 2004 FIN
11 ORCA Helsinki 5:08.85
417 Arttu Valonen 2004 FIN
12 Gladius Kirkkonummi 5:10.12
249 Matteus Einiö 2004 FIN
13 Oulun Uinti 1906 5:11.40
1693 Jere Heikkilä 2004 FIN
14 TaTu Tampere 5:20.55
2314 Akseli Kotti 2004 FIN
15 Swimming Jyväskylä 5:21.47
1132 Mikko Sihvo 2004 FIN
16 ORCA Helsinki 5:25.64
408 Lauri Pyykkö 2004 FIN
17 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 5:34.86 RES
480 Linus Rutanen 2004 FIN
18 Lahden Kaleva 5:36.82 RES
2216 Aaro Tenhu 2004 FIN
19 1364 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry 5:52.94 RES
2004 FIN
12 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.57 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner