2020-11-23   20:58:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
17 T12,13,14,15 400m SKU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 5:27.76
2 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 5:28.69
3 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 5:30.96
4 109 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 5:38.16
5 1505 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit FIN 5:40.67
6 Riihimäen Uimaseura 5:43.08
632 Veera Mustonen 2008 FIN
7 Seinäjoen Uimarit -58 ry 5:47.65
1366 Albertiina Kotkaniemi 2008 FIN
8 Oulun Uinti 1906 5:48.39
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
9 Aurajoen Uinti Ry 5:48.55
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
10 Lahden Uimaseura 5:50.79
2231 Awa Laukkanen 2008 FIN
11 ORCA Helsinki 5:51.33
391 Lilja Hirsikko 2008 FIN
12 Rauman Uimaseura 5:51.97
1337 viivi Elonen 2008 FIN
13 Hyvinkään Uimaseura 5:55.42
500 Eedi Imppola 2008 FIN
14 Simmis Wanda ry 5:56.96
701 Emilia Wall 2008 FIN
15 Lahden Uimaseura 6:01.53
2232 Liisi Lehtiö 2008 FIN
16 ORCA Helsinki 6:02.86
401 Laura Lehtoila 2008 FIN
17 Cetus Espoo 6:09.69 RES
164 Ronja Pyrhönen 2008 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 6:11.83 RES
1987 Saga Räikkönen 2008 FIN
19 Uimaseura Helsinki 6:12.25 RES
452 Marja Anna Siimes 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1883 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 5:11.38
2 96 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo FIN 5:17.36
3 2396 Hanni Koski 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu FIN 5:18.93
4 Oulun Uinti 1906 5:19.16
1683 Edith Ervasti 2007 FIN
5 Aurajoen Uinti Ry 5:21.78
1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 FIN
6 Simmis Grani 5:22.67
444 IIda Tawast 2007 FIN
7 Rauman Uimaseura 5:25.33
1339 Erin Heinikangas 2007 FIN
8 Uimaseura Kangasalan Kuohu 5:25.36
2404 Hertta Nieminen 2007 FIN
9 Cetus Espoo 5:25.90
9 Enna Äyrämöinen 2007 FIN
10 Cetus Espoo 5:27.57
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
11 Uinti Tampere 5:28.24
2468 Nella Kortteinen 2007 FIN
12 Lappeenrannan Uimarit 5:29.39
1007 Anni Mäki-Hokkonen 2007 FIN
13 Lahden Uimaseura 5:31.00
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
14 Oulun Uinti 1906 5:31.57
1697 Eevi Hirvasoja 2007 FIN
15 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:33.76
1430 Joanna Högback 2007 FIN
16 Uinti Tampere 5:33.81 LATE
2506 Ines Pälviranta 2007 FIN
17 Oulun Lohet 5:35.49 RES
1622 Kaisa Keränen 2007 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 5:38.33 RES
1959 Linnea Koski 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 4:50.27
2 1846 Ellen Kaituri 2006 Åbo Simklubb FIN 5:01.09
3 Helsingfors Simsällskap 5:07.16
338 Wilma Sundt 2006 FIN
4 Åbo Simklubb 5:07.69
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
5 Simmis Grani 5:11.19
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
6 Cetus Espoo 5:13.12
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
7 Cetus Espoo 5:13.16
204 Enni Tammilehto 2006 FIN
8 Lahden Uimaseura 5:13.85
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
9 Helsingfors Simsällskap 5:14.09
304 Ariel Julienne Jämsen 2006 FIN
10 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 5:18.25
470 Malin Lindblom 2006 FIN
11 Järvenpään Uintiklubi ry 5:19.69
537 Helmi Käkelä 2006 FIN
12 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:21.15
1478 Fia Stenman 2006 FIN
13 Vanders 5:22.84
738 Milla Kiviranta 2006 FIN
14 Cetus Espoo 5:23.59
168 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 FIN
15 Raision Urheilijat 5:28.43
2041 Katriina Kallio 2006 FIN
16 Simmis Wanda ry 5:29.77
669 Maria Karvonen 2006 FIN
17 Nurmijärven Uinti 5:31.09 RES
572 Anniina Jokiniemi 2006 FIN
18 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:32.09 RES
1488 Ellen Williamsson 2006 FIN
19 Cetus Espoo 5:33.67 RES
118 Annaliina Mänttäri 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 293 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap FIN 4:52.28
2 Uimaseura Kangasalan Kuohu 5:03.58
2393 Aino Hinkka 2005 FIN
3 Cetus Espoo 5:04.18
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
4 Åbo Simklubb 5:09.27
1835 Maura Bergström 2005 FIN
5 Lappeenrannan Uimarit 5:15.64
993 Ida Kauppinen 2005 FIN
6 Raision Urheilijat 5:16.42
2043 Milla Karttunen 2005 FIN
7 Porin Uimaseura 5:19.29
1303 Viola Karismaa 2005 FIN
8 Åbo Simklubb 5:20.26
1902 Ella Suominen 2005 FIN
9 Oulun Uinti 1906 5:22.25
1696 Aada Hirvasoja 2005 FIN
10 Åbo Simklubb 5:22.35
1851 Minttu Kiili 2005 FIN
11 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 5:25.17
1431 Matilda Holmlund 2005 FIN
12 ORCA Helsinki 5:25.72
389 Sofi Andström 2005 FIN
13 Cetus Espoo 5:26.41
178 Lumi Rossi 2005 FIN
14 Salon Uimarit 5:26.82
2133 Roosa Tuomainen 2005 FIN
15 Hyvinkään Uimaseura 5:28.77
511 Lumi-Ellen Luoma 2005 FIN
16 Simmis Wanda ry 5:31.26
675 Jenni Kurki 2005 FIN
17 Rovaniemen Uimaseura 5:31.67 RES
1811 Riina Niemi 2005 FIN
18 Lappeenrannan Uimarit 5:33.75 RES
1031 Aino Tamminen 2005 FIN
19 189 Jasmin Savonen Cetus Espoo 5:34.89 RES
2005 FIN
11 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-19 09.14.00 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner