2020-11-23   20:04:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
14 P13,14,15,16 200m SU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:20.43
2 1793 Leevi Väyrynen 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 2:22.21
3 332 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap FIN 2:23.66
4 202 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 2:28.49
5 397 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki FIN 2:29.81
6 Helsingfors Simsällskap 2:30.28
287 Eetu Autio 2007 FIN
7 Cetus Espoo 2:35.49
99 Roope Liimatainen 2007 FIN
8 Simmis Grani 2:39.65
441 Onni Rahkonen 2007 FIN
9 Riihimäen Uimaseura 2:40.40
651 Tuukka Visto 2007 FIN
10 Vieskan Uimarit 2:40.72
1525 Leevi Sammalmaa 2007 FIN
11 Lahden Uimaseura 2:41.79
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
12 Raision Urheilijat 2:41.99
2049 Roope Koskela 2007 FIN
13 Cetus Espoo 2:42.89
35 Veikko Hautaniemi 2007 FIN
14 Helsingfors Simsällskap 2:43.76
306 Daniel Kajava 2007 FIN
15 Åbo Simklubb 2:44.38
1867 Julius Linde 2007 FIN
16 Cetus Espoo 2:45.45
157 Eljas Pekkola 2007 FIN
17 Rovaniemen Uimaseura 2:46.10 RES
1813 Veeti Riskilä 2007 FIN
18 Joensuun Uimaseura ry 2:47.08 RES
832 Nuutti Kerkkänen 2007 FIN
19 Simmis Wanda ry 2:47.96 RES
653 Ilja Belov 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 131 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 2:12.52
2 1760 Konsta Rantasuo 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:17.34
3 1751 Erik Peuhkuri 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 2:19.90
4 Aurajoen Uinti Ry 2:20.99
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
5 Simmis Grani 2:24.14
430 Johan Hujanen 2006 FIN
6 ORCA Helsinki 2:24.98
400 Matias Viktor Kukkonen 2006 FIN
7 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:25.03
1484 Viljo Varsanpää 2006 FIN
8 Lappeenrannan Kisa-Toverit 2:27.48
974 Luka Valtonen 2006 FIN
9 Raision Urheilijat 2:28.01
2074 Ville Suojasto 2006 FIN
10 Salon Uimarit 2:28.66
2121 Matias Saarinen 2006 FIN
11 Joensuun Uimaseura ry 2:30.99
834 Antto Koppinen 2006 FIN
12 Aurajoen Uinti Ry 2:32.61
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
13 Åbo Simklubb 2:34.61
1843 Santeri Holmberg 2006 FIN
14 Seinäjoen Uimarit -58 ry 2:35.13
1353 Andras Galos 2006 FIN
15 Rauman Uimaseura 2:35.85
1344 Vilho Okkonen 2006 FIN
16 Nummelan Kisaajat 2:36.33
557 Robert Cranston 2006 FIN
17 Uinti Tampere 2:37.01 RES
2560 Áron Zautasvili 2006 FIN
18 Cetus Espoo 2:37.78 RES
171 Mikael Rasinmäki 2006 FIN
19 Cetus Espoo 2:38.97 RES
49 Olli Järvenpää 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 2:16.30
2 Vanders 2:20.53
753 Antti Musikka 2005 FIN
3 Uinti Tampere 2:21.39
2423 Oliver Aspholm 2005 FIN
4 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:23.08
458 Aron Forslund 2005 FIN
5 Cetus Espoo 2:23.59
126 Teo Mattelmäki 2005 FIN
6 Tuusulan Uimaseura ry 2:23.63
721 Aapo Tuhkanen 2005 FIN
7 Porin Uimaseura 2:24.31
1323 Juho Törmä 2005 FIN
8 Joensuun Uimaseura ry 2:24.73
831 Konsta Kauppinen 2005 FIN
9 Uinti Tampere 2:25.04
2484 Akseli Liukkonen 2005 FIN
10 Swimming Jyväskylä 2:25.49
1131 Nikita Daniel Semach 2005 FIN
11 Swimming Jyväskylä 2:26.26
1141 Arttu Venemies 2005 FIN
12 Åbo Simklubb 2:27.11
1870 Eero Mäenpää 2005 FIN
13 Oulun Uinti 1906 2:27.99
1777 Lauri Siurua 2005 FIN
14 Järvenpään Uintiklubi ry 2:28.63
545 Aaron Pirinen 2005 FIN
15 Uinti Tampere 2:29.88
2426 Ivan Chupakhin 2005 FIN
16 Oulun Uinti 1906 2:30.13
1727 Erblin Latifi 2005 FIN
17 Vanders 2:30.56 RES
757 Sampo Nord 2005 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 2:31.13 RES
1981 Nardi Orenshtein 2005 FIN
19 ORCA Helsinki 2:34.20 RES
394 Serhat Kalin 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Vanders 2:13.72
746 Jesse Lintusalo 2004 FIN
2 Simmis Wanda ry 2:14.17
672 Joona Kuitu 2004 FIN
3 Oulun Uinti 1906 2:14.22
1686 Eetu Haipus 2004 FIN
4 Vanders 2:14.41
773 Danil Seksenov 2004 FIN
5 Oulun Uinti 1906 2:15.45
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
6 TaTu Tampere 2:16.53
2305 Konsta Kallio 2004 FIN
7 Gladius Kirkkonummi 2:17.33
249 Matteus Einiö 2004 FIN
8 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:19.15
1435 Filip Jåfs 2004 FIN
9 Uinti Tampere 2:19.69
2542 Ilja Syrjä 2004 FIN
10 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:20.02
466 Joakim Kuhlberg 2004 FIN
11 Cetus Espoo 2:20.52
182 Samuel Saari 2004 FIN
12 TaTu Tampere 2:21.74
2328 Atte Nieminen 2004 FIN
13 Uinti Tampere 2:23.98
2529 Antte Säilä 2004 FIN
14 Kokkolan Uimaseura 2:25.06
1243 Visa Nissinen 2004 FIN
15 Åbo Simklubb 2:29.51
1910 Jeremia Varonen 2004 FIN
16 Mikkelin Uimaseura 2:30.19 LATE
1074 Veeti Vilén 2004 FIN
17 Oulun Uinti 1906 2:30.88 RES
1709 Jami Kenttälä 2004 FIN
18 611 Alexander Nyman Race Club Sveitsi 2:35.66 RES
2004 FIN
19 480 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 2:37.29 RES
2004 FIN
12 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.49 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner