2020-11-23   20:10:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
13 T12,13,14,15 200m SU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1788 Lotta Torppa 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 2:36.25
2 982 Ella Hynönen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:37.12
3 1276 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura FIN 2:39.78
4 391 Lilja Hirsikko 2008 ORCA Helsinki FIN 2:40.54
5 1366 Albertiina Kotkaniemi 2008 Seinäjoen Uimarit -58 ry FIN 2:41.50
6 Vieskan Uimarit 2:41.66
1505 Malla Hämäläinen 2008 FIN
7 Oulun Uinti 1906 2:42.10
2604 Anna Emilia Rajakangas 2008 FIN
8 Riihimäen Uimaseura 2:42.75
632 Veera Mustonen 2008 FIN
9 Nokian Pyry 2:44.49
2290 Emma Tieaho 2008 FIN
10 Aurajoen Uinti Ry 2:45.14
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
11 Aurajoen Uinti Ry 2:45.24
1987 Saga Räikkönen 2008 FIN
12 Lappeenrannan Uimarit 2:45.44
979 Miina-Anniina Härkänen 2008 FIN
13 Vanders 2:46.81
728 Veera Ahvenainen 2008 FIN
14 Vanders 2:46.99
783 Viivi Vainoniemi 2008 FIN
15 ORCA Helsinki 2:47.91
401 Laura Lehtoila 2008 FIN
16 Oulun Uinti 1906 2:48.12
1764 Olivia Riekki 2008 FIN
17 Uimaseura Kaarina 2:48.47 RES
2157 Amanda Ruusuvaara 2008 FIN
18 Hämeenlinnan Uimaseura 2:48.52 RES
2177 Saimi Lanki 2008 FIN
19 Simmis Wanda ry 2:49.46 RES
701 Emilia Wall 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1023 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:26.06
2 1883 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb FIN 2:26.12
3 2468 Nella Kortteinen 2007 Uinti Tampere FIN 2:27.41
4 Lahden Uimaseura 2:29.31
2248 Ebba Simberg 2007 FIN
5 Salon Uimarit 2:30.66
2127 Aliisa Soini 2007 FIN
6 Cetus Espoo 2:31.09
9 Enna Äyrämöinen 2007 FIN
7 Raision Urheilijat 2:32.08
2063 Tuuli Peltola 2007 FIN
8 Aurajoen Uinti Ry 2:32.82
1950 Nella Imponen 2007 FIN
9 Cetus Espoo 2:33.63
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
10 Oulun Uinti 1906 2:33.64
1774 Salli Sepponen 2007 FIN
11 Nokian Pyry 2:33.85
2283 Veera Malmelin 2007 FIN
12 Cetus Espoo 2:35.10
105 Anna Lindholm 2007 FIN
13 Lappeenrannan Uimarit 2:35.63
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
14 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:35.96
2404 Hertta Nieminen 2007 FIN
15 Swimming Club Rovaniemi 2:35.96
1824 Sofia Palojärvi 2007 FIN
16 Oulun Lohet 2:36.34
1647 Ruut Salmi 2007 FIN
17 Uinti Tampere 2:36.77 RES
2527 Aino Ruottinen 2007 FIN
18 Porin Uimaseura 2:37.09 RES
1322 Hanna Törmä 2007 FIN
19 Oulun Lohet 2:38.53 RES
1627 Ellen Krüger 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 61 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo FIN 2:14.85
2 Oulun Uinti 1906 2:17.78
1748 Reeta Ollonen 2006 FIN
3 Oulun Uinti 1906 2:19.38
1742 Lotta Moilanen 2006 FIN
4 Åbo Simklubb 2:24.57
1830 Tilda Aaltonen 2006 FIN
5 Åbo Simklubb 2:26.06
1866 Daniela Lietzén 2006 FIN
6 Uinti Tampere 2:26.18
2479 Isla Leinonen 2006 FIN
7 Cetus Espoo 2:26.63
140 Emmi Nieminen 2006 FIN
8 Oulun Uinti 1906 2:27.03
1688 Ülle Harjaks 2006 FIN
9 Oulun Uinti 1906 2:27.67
1775 Sara Seppänen 2006 FIN
10 Vanders 2:28.05
742 Hilda Kupila 2006 FIN
11 Nivalan Saukot 2:31.26
1284 Tiia Mielonen 2006 FIN
12 Simmis Wanda ry 2:32.48
669 Maria Karvonen 2006 FIN
13 Porin Uimaseura 2:34.45
1311 Emilia Rahola 2006 FIN
14 Raision Urheilijat 2:35.18
2034 Rita Heinonen 2006 FIN
15 Lahden Uimaseura 2:35.67
2249 Tiinu Tamminen 2006 FIN
16 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 2:36.75
1481 Anni Turunen 2006 FIN
17 Haminan Uimaseura 2:37.46 RES
813 Emilia Ruusu 2006 FIN
18 Lappeenrannan Uimarit 2:38.12 RES
1017 Ada Puranen 2006 FIN
19 Vanders 2:38.25 RES
732 Emmi Halonen 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:19.54
2393 Aino Hinkka 2005 FIN
2 Åbo Simklubb 2:21.00
1848 Kukka Kangas 2005 FIN
3 Åbo Simklubb 2:21.47
1835 Maura Bergström 2005 FIN
4 Cetus Espoo 2:23.33
78 Laura Kousa 2005 FIN
5 Nummelan Kisaajat 2:23.35
559 Vilma Leppähaara 2005 FIN
6 Vanders 2:25.48
769 Iina Rissanen 2005 FIN
7 Oulun Uinti 1906 2:25.93
1746 Saara Niemi 2005 FIN
8 Simmis Wanda ry 2:27.34
657 Aino Hankala 2005 FIN
9 Cetus Espoo 2:27.53
107 Kira Lindroos 2005 FIN
10 Oulun Uinti 1906 2:28.82
1790 Elina Turunen 2005 FIN
11 Cetus Espoo 2:30.67
189 Jasmin Savonen 2005 FIN
12 Cetus Espoo 2:30.85
178 Lumi Rossi 2005 FIN
13 Swimming Club Rovaniemi 2:31.23
1816 Maiju Huttunen 2005 FIN
14 Hyvinkään Uimaseura 2:32.82
511 Lumi-Ellen Luoma 2005 FIN
15 Nokian Pyry 2:34.33
2276 Moona Korpikoski 2005 FIN
16 Cetus Espoo 2:34.82
181 Säde Ryynänen 2005 FIN
17 ORCA Helsinki 2:35.48 RES
389 Sofi Andström 2005 FIN
18 2066 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat 2:35.77 RES
2005 FIN
19 1251 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura 2:39.31 RES
2005 FIN
11 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.55 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner