2020-11-30   21:24:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
12 P13,14,15,16 100m VU
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 397 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki FIN 58.41
2 2507 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere FIN 58.89
3 1470 Aaron Qvisén 2007 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls FIN 59.87
4 202 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo FIN 1:00.41
5 141 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 1:00.45
6 Helsingin Uimarit 1:00.56
364 Otso Heikkinen 2007 FIN
7 Lahden Uimaseura 1:00.93
2239 Joonas Pulkkinen 2007 FIN
8 TaTu Tampere 1:00.99
2354 Lev Vlasov 2007 FIN
9 Kajaanin Uimaseura 1:01.14
1557 Tuukka Orre 2007 FIN
10 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:01.31
2410 Juho Rosenström 2007 FIN
11 Lappeenrannan Uimarit 1:01.49
990 Rasmus Karjalainen 2007 FIN
12 Simmis Grani 1:01.61
435 Amos Mäkilä 2007 FIN
13 Kokkolan Uimaseura 1:02.42
1232 Samu Herronen 2007 FIN
14 Simmis Wanda ry 1:02.43
698 Lauri Valtanen 2007 FIN
15 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:02.55
2395 Väinö Hinkka 2007 FIN
16 Åbo Simklubb 1:02.93
1867 Julius Linde 2007 FIN
17 Järvenpään Uintiklubi ry 1:03.37 RES
542 Ville-Veikko Luomala 2007 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:03.49 RES
2414 Tatu Yli-houhala 2007 FIN
19 Lappeenrannan Uimarit 1:03.49 RES
1026 Onni Scharin 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 131 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo FIN 54.78
2 57 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo FIN 54.98
3 246 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi FIN 55.15
4 Ilmajoen Kisailijat 57.07
1218 Lauri Korpi 2006 FIN
5 Cetus Espoo 57.20
191 Tomi Silander 2006 FIN
6 Vanders 57.41
741 Nico Kulju 2006 FIN
7 Kouvolan Uimarit 57.69
914 Konsta Kukkonen 2006 FIN
8 Lappeenrannan Kisa-Toverit 57.83
974 Luka Valtonen 2006 FIN
9 Uinti Tampere 57.93
2480 Matias Leiwo 2006 FIN
10 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 58.74
1428 Ilari Hatunen 2006 FIN
11 Octopus Lohja 58.77
600 Nikolas Ruotsalo 2006 FIN
12 Helsingfors Simsällskap 58.88
321 Christian Nummi 2006 FIN
13 Åbo Simklubb 59.04
1843 Santeri Holmberg 2006 FIN
14 Aurajoen Uinti Ry 59.18
1937 Joonatan Davie 2006 FIN
15 Aurajoen Uinti Ry 59.20
1982 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 FIN
16 Keuruun Toverit 59.37
899 Kaapo Laaja 2006 FIN
17 Aurajoen Uinti Ry 1:00.24 RES
2011 Alex Yli-Salomäki 2006 FIN
18 Uinti Tampere 1:00.29 RES
2511 Väinö Pitkänen 2006 FIN
19 Nokian Pyry 1:00.53 RES
2284 Iiro Räty 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1939 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry FIN 53.67
2 Vanders 53.92
786 Leo Währn 2005 FIN
3 Rauman Uimaseura 54.07
1341 Sakari Korri 2005 FIN
4 Aurajoen Uinti Ry 55.37
2000 Tuomas Toppinen 2005 FIN
5 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 55.69
457 William Fagerstedt 2005 FIN
6 Raision Urheilijat 56.06
2033 Kasperi Heikkinen 2005 FIN
7 Uinti Tampere 56.50
2515 Oliver Priimägi 2005 FIN
8 Lahden Uimaseura 56.52
2252 Topias Tynjä 2005 FIN
9 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 56.68
1460 Lucas Lydman 2005 FIN
10 Kokkolan Uimaseura 57.00
1242 Riku Määttälä 2005 FIN
11 Hyvinkään Uimaseura 57.30
521 Nico Peltonen 2005 FIN
12 Swimming Jyväskylä 57.39
1141 Arttu Venemies 2005 FIN
13 Oulun Uinti 1906 57.39
1694 Roni Heikkinen 2005 FIN
14 Nokian Pyry 57.57
2281 Tuomas Lehtonen 2005 FIN
15 Kuopion Uimaseura 57.77
938 Tuomas Hämäläinen 2005 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 57.89
1964 Luka Laaksonen 2005 FIN
17 Kokkolan Uimaseura 57.94 RES
1234 Ville Ikola 2005 FIN
18 Heinolan Isku 57.99 RES
2214 Santeri Salonen 2005 FIN
19 Gladius Kirkkonummi 58.00 RES
260 Anton Kettunen 2005 FIN
16 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Helsingfors Simsällskap 52.40
284 Onni Äijälä 2004 FIN
2 Salon Uimarit 52.50
2110 Alexander Malyshkov 2004 FIN
3 Vanders 52.65
773 Danil Seksenov 2004 FIN
4 Åbo Simklubb 52.78
1864 Juuso Leppänen 2004 FIN
5 Hyvinkään Uimaseura 53.10
513 Joonas Maaranen 2004 FIN
6 Helsingfors Simsällskap 53.32
315 Davin Lindholm 2004 FIN
7 Lahden Uimaseura 53.33
2240 Santeri Pulkkinen 2004 FIN
8 Lahden Uimaseura 53.99
2217 Taavi Backman 2004 FIN
9 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 54.52
1435 Filip Jåfs 2004 FIN
10 Swimming Jyväskylä 54.60
1140 Markus Veckman 2004 FIN
11 Swimming Jyväskylä 54.80
1126 Touko Riipinen 2004 FIN
12 Oulun Uinti 1906 54.90
1687 Jere Hannuksela 2004 FIN
13 Åbo Simklubb 54.97
1852 Aapo Kinnunen 2004 FIN
14 Oulun Uinti 1906 55.21
1685 Arttu Haipus 2004 FIN
15 Helsingfors Simsällskap 55.53
326 Waldemar Palombi 2004 FIN
16 Åbo Simklubb 55.60
1910 Jeremia Varonen 2004 FIN
17 Cetus Espoo 55.73 RES
84 Nuutti Laitinen 2004 FIN
18 163 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo 55.94 RES
2004 FIN
19 2116 Joona Pohjola Salon Uimarit 56.00 RES
2004 FIN
12 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.52 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner