2020-11-30   21:39:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
IKM 2020 Finaalit
Place: Organizer: Aurajoen Uinti & Åbo Simklubb
Pool: 25m Competition Date: marras 27, 2020 to marras 29, 2020
11 T12,13,14,15 100m VU
12 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 1511 Riialiina Kiljala 2008 Vieskan Uimarit FIN 1:00.89
2 1764 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.32
3 428 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani FIN 1:03.43
4 109 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo FIN 1:03.77
5 1788 Lotta Torppa 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:04.17
6 Loimaan Uimaseura 1:04.21
1276 Venla Holma 2008 FIN
7 Joensuun Uimaseura ry 1:04.34
847 Anri Parviainen 2008 FIN
8 Lahden Uimaseura 1:05.46
2231 Awa Laukkanen 2008 FIN
9 Rauman Uimaseura 1:05.73
1337 viivi Elonen 2008 FIN
10 Aurajoen Uinti Ry 1:06.39
1972 Lotta Luotola 2008 FIN
11 Oulun Uinti 1906 1:06.40
1781 Vilja Säntti 2008 FIN
12 Aurajoen Uinti Ry 1:06.69
1957 Veera Knuutila 2008 FIN
13 Swimming Jyväskylä 1:06.77
1108 Nelli Kiho 2008 FIN
14 Vanders 1:06.86
743 Mona Laiho 2008 FIN
15 Lahden Uimaseura 1:07.21
2232 Liisi Lehtiö 2008 FIN
16 Aurajoen Uinti Ry 1:07.29
1994 Emilie Sjösten 2008 FIN
17 Vanders 1:07.67 RES
733 Fiia Immonen 2008 FIN
18 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:07.82 RES
2402 Maija Mikkonen 2008 FIN
19 Lappeenrannan Uimarit 1:07.86 RES
979 Miina-Anniina Härkänen 2008 FIN
13 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 72 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo FIN 59.88
2 1948 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti Ry FIN 1:01.01
3 1023 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit FIN 1:01.02
4 Nokian Pyry 1:01.29
2270 Anni Frusti 2007 FIN
5 Joensuun Uimaseura ry 1:01.51
866 Vilma Vatanen 2007 FIN
6 Raision Urheilijat 1:01.54
2063 Tuuli Peltola 2007 FIN
7 Uimaseura Kangasalan Kuohu 1:01.58
2396 Hanni Koski 2007 FIN
8 Salon Uimarit 1:01.69
2127 Aliisa Soini 2007 FIN
9 Uinti Tampere 1:01.86
2506 Ines Pälviranta 2007 FIN
10 Cetus Espoo 1:01.97
123 Milka Marjakaarto 2007 FIN
11 Kampuksen Plaani 1:02.72
888 Emilia Isoviita 2007 FIN
12 Lappeenrannan Uimarit 1:02.83
1021 Aino Ruotsalainen 2007 FIN
13 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:03.07
1430 Joanna Högback 2007 FIN
14 Helsingfors Simsällskap 1:03.12
349 Ursula Ursin 2007 FIN
15 Oulun Lohet 1:03.13
1622 Kaisa Keränen 2007 FIN
16 Rauman Uimaseura 1:03.18 LATE
1339 Erin Heinikangas 2007 FIN
17 Nokian Pyry 1:03.25 RES
2288 Petra Soini 2007 FIN
18 Kuopion Uimaseura 1:03.49 RES
958 Minea Törhönen 2007 FIN
19 Porin Uimaseura 1:03.56 RES
1302 Hilla-Maaria Juhola 2007 FIN
14 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 2057 Sini Mäkilä 2006 Raision Urheilijat FIN 58.53
2 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 58.53
1478 Fia Stenman 2006 FIN
3 Uinti Tampere 59.49
2551 Aino Välimaa 2006 FIN
4 Cetus Espoo 59.74
25 Janina Granberg 2006 FIN
5 Åbo Simklubb 1:00.03
1846 Ellen Kaituri 2006 FIN
6 Simmis Grani 1:00.66
437 Sofie Nauklér 2006 FIN
7 Lahden Uimaseura 1:00.74
2250 Tinka Tamminen 2006 FIN
8 Aurajoen Uinti Ry 1:00.77
2007 Elsa Vira 2006 FIN
9 Swimming Jyväskylä 1:01.23
1089 Meri Elo 2006 FIN
10 Cetus Espoo 1:01.25
172 Cécilia Richard 2006 FIN
11 Järvenpään Uintiklubi ry 1:01.68
537 Helmi Käkelä 2006 FIN
12 Cetus Espoo 1:01.79
170 Helmi Räsänen 2006 FIN
13 Uinti Tampere 1:02.02
2557 Milana Virtanen 2006 FIN
14 Uinti Imatra 1:02.05
1189 Jenni Konnu 2006 FIN
15 Lappeenrannan Uimarit 1:02.19
999 Anniina Kurvinen 2006 FIN
16 Porin Uimaseura 1:02.26
1311 Emilia Rahola 2006 FIN
17 Uinti Tampere 1:02.51 RES
2459 Elli Kenttälä 2006 FIN
18 Aurajoen Uinti Ry 1:02.53 RES
1992 Mirella Sauhula 2006 FIN
19 Oulun Uinti 1906 1:02.93 RES
1782 Venla Talvensaari 2006 FIN
15 years
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 Cetus Espoo 56.90
215 Inka Vahtola 2005 FIN
2 Cetus Espoo 57.56
159 Tuuli Pippuri 2005 FIN
3 Oulun Uinti 1906 57.79
1780 Viivi Säntti 2005 FIN
4 Vanders 58.81
727 Essi Ahvenainen 2005 FIN
5 Helsingfors Simsällskap 58.96
313 Karla Lehtosalo 2005 FIN
6 Simmis Wanda ry 59.38
657 Aino Hankala 2005 FIN
7 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 59.77
1482 Veera Välivainio 2005 FIN
8 Helsingfors Simsällskap 59.96
293 Ada Hakkarainen 2005 FIN
9 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:00.16
1447 Enni Kinnunen 2005 FIN
10 Lappeenrannan Uimarit 1:00.30
993 Ida Kauppinen 2005 FIN
11 Lahden Uimaseura 1:00.48
2244 Juulia Sakomaa 2005 FIN
12 Cetus Espoo 1:00.50
107 Kira Lindroos 2005 FIN
13 Gladius Kirkkonummi 1:00.83
266 Emilia Niemi 2005 FIN
14 Kokkolan Uimaseura 1:00.92
1229 Tuulia Harju 2005 FIN
15 Simmis Wanda ry 1:00.99
688 Elina Ryynänen 2005 FIN
16 Raision Urheilijat 1:01.01
2068 Nelli Rauhanen 2005 FIN
17 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 1:01.10 RES
1431 Matilda Holmlund 2005 FIN
18 559 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat 1:01.25 RES
2005 FIN
19 835 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura ry 1:01.38 RES
2005 FIN
11 and younger
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
No participants
2020-11-16 14.49.58 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Suomen Uimaliitto

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner