Program för Höganäs Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Höganäs simsällskap.se |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed
|
Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Hanna Hansson |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Ida Blomkvist |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
4 |
|
Ofelia Madenteg |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Stina Aurell |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Lykke Lindell |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Nova Karlsborn |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Max Österberg Flodstrand |
2008 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Emil Lindström |
2008 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
Lukas Bergqvist |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Emma Falkerby |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
6 |
|
Tindra Johansson |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Signe Kulle |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
5 |
|
Julia Holmberg Rosenlund |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Benjamin Turban |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Edith Juelsson |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Thea Ståhl |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Greta Östin Travers |
2008 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
4 |
|
Sofia Juciute |
2011 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
5 |
|
Lisa Persson |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Leo Caroli |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Sam Wibelius |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Linnea Nordestad |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Simone Capuder |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
4 |
|
Elias Vedin |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Esther Eriksson |
2012 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
6 |
|
Emma Behrens |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Mixed |
Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Moa Noren |
2010 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Nelly Andersson |
2009 |
HÖGANÄS SS |
51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
6 |
|
Tove Rosenqvist |
2009 |
HÖGANÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-18 09:16:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|