Program för Aalborg Cup 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
Aalborg Cup 2010 |
|
Udskriftsdato |
07 november 2010 |
|
|
Stævne by |
Aalborg |
|
Udskriftstidspunkt |
07:20 |
|
|
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
2010-11-05 |
|
|
|
|
Løb 25, 200m Medley Damer |
Indledende (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
Susann Wilson |
1998 |
|
N. Eiker |
|
25m |
|
120 |
4 |
Selin Calli |
1997 |
|
N. Eiker |
|
25m |
|
123 |
5 |
Ida Elise Grenstad |
1997 |
|
N. Eiker |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
Laura Christensen |
1997 |
9708AY |
NORD |
|
25m |
3:45.24 |
159 |
3 |
Amalie Lind |
1996 |
9632AX |
AABYBRO |
|
25m |
3:41.09 |
205 |
4 |
Julie Broekhoff |
1999 |
9952AJ |
AALBORG |
|
25m |
3:38.90 |
237 |
5 |
Frederikke Poulsen |
1999 |
9946AL |
AALBORG |
|
25m |
3:40.32 |
238 |
6 |
Linette Nanna Rasmusssen |
1997 |
9764AM |
AALBORG |
|
25m |
3:41.42 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Louise Heiberg |
1998 |
9894AL |
AABYBRO |
|
25m |
3:37.64 |
219 |
2 |
Signe Tange Jørgensen |
1999 |
9918AN |
AALBORG |
|
25m |
3:37.12 |
216 |
3 |
Linette Johansen |
1998 |
9892AS |
AALBORG |
|
25m |
3:34.64 |
5 |
4 |
Karoline Nielsen |
1997 |
9736AL |
SKAGEN |
|
25m |
3:31.28 |
227 |
5 |
Karoline Lehmann |
1999 |
9976AI |
AALBORG |
|
25m |
3:31.54 |
202 |
6 |
Ella Christensen Blanch |
2000 |
0058AE |
AALBORG |
|
25m |
3:35.20 |
230 |
7 |
Mie Mellerup |
2000 |
0018AH |
AALBORG |
|
25m |
3:37.60 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Nikoline Findinge |
1996 |
9668AR |
PINGVINEN |
|
25m |
3:27.72 |
124 |
2 |
Thale Berggren |
1997 |
|
N. Eiker |
|
25m |
3:26.48 |
152 |
3 |
Eva Elvensø Gregersen |
1999 |
9932AL |
AABYBRO |
|
25m |
3:20.17 |
268 |
4 |
Anette Poulsen |
1999 |
9928AG |
THISTED |
|
25m |
3:17.40 |
58 |
5 |
Anastasia Mortensen |
1996 |
9628AE |
NORD |
|
25m |
3:19.79 |
236 |
6 |
Anna Olesen |
1999 |
9994AB |
AALBORG |
|
25m |
3:24.22 |
116 |
7 |
Emilie Portås Anderssen |
1997 |
|
N. Eiker |
|
25m |
3:27.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
2 |
1 |
Fie Elisabeth Jensen |
1995 |
9536AM |
SKAGEN |
|
25m |
3:14.40 |
210 |
2 |
Jackie Gade |
1998 |
9836AS |
AALBORG |
|
25m |
3:10.15 |
122 |
3 |
Tina Home Olsen |
1996 |
|
N. Eiker |
|
25m |
3:06.12 |
73 |
4 |
Louise Holm |
1994 |
9476AT |
HORSENS |
|
25m |
3:03.46 |
299 |
5 |
Astrid Kofoed Lund |
1995 |
9592AY |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:05.46 |
212 |
6 |
Rikke Glinvad |
1997 |
9788AS |
AALBORG |
|
25m |
3:06.89 |
275 |
7 |
Sofie Emilie B. Andersen |
1997 |
9782AM |
SILKEBORG |
|
25m |
3:10.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Amalie B. Jensen |
1995 |
9544AC |
PINGVINEN |
|
25m |
3:02.76 |
141 |
2 |
Maj Møller Nielsen |
1995 |
9584AK |
IHF |
|
25m |
3:00.94 |
66 |
3 |
Kristina Korshøj Adsbøl |
1997 |
9762AS |
HORSENS |
|
25m |
2:58.54 |
302 |
4 |
Christina Mogensen |
1995 |
9554AY |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:56.37 |
285 |
5 |
Cathrine Stapelfeld |
1997 |
9784AF |
SILKEBORG |
|
25m |
2:56.49 |
148 |
6 |
Sisse Grubak Simonsen |
1996 |
9682AM |
BSK08 |
|
25m |
2:59.03 |
113 |
7 |
Hege Hetland Pedersen |
1996 |
|
N. Eiker |
|
25m |
3:01.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
33 |
1 |
Camilla Ochsendorf |
1993 |
9346AP |
SMUT |
|
25m |
2:54.99 |
146 |
2 |
Linette Hansen |
1995 |
9522AY |
BSK08 |
|
25m |
2:53.59 |
158 |
3 |
Mette H Larsen |
1997 |
9794AN |
AABYBRO |
|
25m |
2:52.63 |
301 |
4 |
Frederikke Agerbo Modin |
1996 |
9668AV |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:49.84 |
315 |
5 |
Julie Niklassen |
1995 |
9552AO |
LYSENG |
|
25m |
2:51.62 |
270 |
6 |
Pernille Krog Poulsen |
1995 |
9556AT |
THISTED |
|
25m |
2:53.43 |
7 |
7 |
Lise Bak |
1993 |
9362AB |
PINGVINEN |
|
25m |
2:53.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
248 |
1 |
Ida Vardinhus-Nielsen |
1996 |
9676AQ |
AALBORG |
|
25m |
2:49.78 |
79 |
2 |
Laura Westergaard |
1995 |
9528AP |
HORSENS |
|
25m |
2:45.00 |
179 |
3 |
Maja Jørgensen Bruun |
1995 |
9554AF |
AALBORG |
|
25m |
2:41.00 |
193 |
4 |
Amalie Stage |
1993 |
9326AC |
AALBORG |
|
25m |
2:31.31 |
209 |
5 |
Frederikke Elkjær |
1996 |
9658AA |
AALBORG |
|
25m |
2:37.86 |
286 |
6 |
Line H. Vestergaard |
1996 |
9666AP |
SILKEBORG |
|
50m |
2:42.18 |
85 |
7 |
Rebekka R. Andersen |
1996 |
9664AN |
S 68 |
|
25m |
2:48.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Tine Christensen |
1996 |
9658AI |
AALBORG |
|
25m |
2:49.65 |
70 |
2 |
Laura Bornhøft |
1995 |
9532AM |
HORSENS |
|
25m |
2:42.56 |
231 |
3 |
Camilla Munk |
1994 |
9422AB |
AALBORG |
|
25m |
2:40.38 |
189 |
4 |
Pernille Moth |
1994 |
9438AK |
AALBORG |
|
25m |
2:25.80 |
255 |
5 |
Maria Søe Beith |
1996 |
9676AH |
THISTED |
|
25m |
2:36.22 |
80 |
6 |
Amalie Østrup |
1997 |
9708AL |
HORSENS |
|
25m |
2:41.62 |
250 |
7 |
Laura K. Westergaard |
1997 |
9716AM |
AALBORG |
|
25m |
2:47.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Anne Tollerup |
1998 |
9868AL |
S 68 |
|
25m |
2:49.38 |
314 |
2 |
Olivia Larsen |
1995 |
9562AI |
LYSENG |
|
25m |
2:42.56 |
313 |
3 |
Mia Kynde |
1994 |
9496AI |
LYSENG |
|
25m |
2:39.61 |
187 |
4 |
Ghita Kobbelgaard |
1995 |
9528AG |
AALBORG |
|
25m |
2:25.41 |
184 |
5 |
Emma-Sofie Hestbech |
1996 |
9694AD |
AALBORG |
|
25m |
2:31.64 |
297 |
6 |
Anna Krusell |
1994 |
9464AI |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:41.28 |
292 |
7 |
Nanna Frederiksen |
1996 |
9666AN |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
2:47.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.00 |
Udskriftsdato |
07 november 2010 |
Licens til Aalborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
07:20 |
|