Program för Sum-Sim (25m) 2020 regionfinal Mellannorrland
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2 lördag 7 november kl. 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2020 regionfinal Mellannorrland
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 nov 2020 till den 8 nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
|
Isabelle Mineur |
2009 |
SUNDSVALL |
1:40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Alva Granberg |
2008 |
SUNDSVALL |
1:34.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4 |
|
Ebba Åberg |
2011 |
SUNDSVALL |
1:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
5 |
|
Theya Ericsdotter |
2010 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
1 |
|
Ebba Eklund |
2009 |
SUNDSVALL |
1:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
2 |
|
Molly Hammarstedh |
2011 |
SUNDSVALL |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
3 |
|
Jennifer Carlén |
2008 |
SUNDSVALL |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
4 |
|
Jixiang Wang |
2008 |
LULEÅ SS |
1:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
5 |
|
Tova Nilsson Bergström |
2009 |
SUNDSVALL |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
6 |
|
Astrid Karlsson Ädel |
2009 |
SUNDSVALL |
1:33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
1 |
|
alma djusberg |
2008 |
SK ÄGIR |
1:24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
2 |
|
Vendela Holmvall |
2007 |
SUNDSVALL |
1:24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Tyra Vidman |
2009 |
LULEÅ SS |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
4 |
|
Towa Carlberg |
2008 |
SK ÄGIR |
1:24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
5 |
|
Vera Pettersson |
2009 |
DOROTEA IF |
1:24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Olivia Palin |
2008 |
NJURUNDA |
1:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
1 |
|
Noelia Frank |
2007 |
SUNDSVALL |
1:22.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Emilia Sundholm |
2007 |
NJURUNDA |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
|
Emelie Betzel |
2008 |
SK ÄGIR |
1:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
4 |
|
Alice Byström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Elma Neuman |
2008 |
NJURUNDA |
1:21.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
209 |
6 |
|
Kate Karlsson |
2008 |
DOROTEA IF |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Frida Widell |
2007 |
HÄRNÖSAND |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
3 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
FALUN |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
4 |
|
Maja Nyström |
2007 |
FALUN |
1:13.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
5 |
|
Vesta Zukauskaite |
2007 |
HARNÄS SKU |
1:13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Alva Löfgren |
2008 |
UMEÅ SS |
1:15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
1 |
|
Alva Forsberg |
2008 |
SK ÄGIR |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
2 |
|
Alva Stenerås Strand |
2007 |
UMEÅ SS |
1:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
NJURUNDA |
1:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
4 |
|
Linnea Betzel |
2007 |
SK ÄGIR |
1:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
6 |
|
Ida Hellström |
2008 |
HARNÄS SKU |
1:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
1 |
|
Doris von Hofsten |
2008 |
FALUN |
1:09.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Milla Zell |
2008 |
SUNDSVALL |
1:07.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
3 |
|
Alice Lundin |
2007 |
FALUN |
1:06.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
4 |
|
Junie Mattsson |
2007 |
GÄVLE SS |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
5 |
|
Ida Hällman |
2007 |
IKSU |
1:08.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
6 |
|
Sofia Izarra |
2008 |
UMEÅ SS |
1:09.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 100m frisim flickor 13 år och yngre |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Edith Wallberg |
2007 |
BOLLNÄS SS |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Astrid Newsham |
2008 |
SUNDSVALL |
1:05.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Nike Norlander |
2007 |
SUNDSVALL |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Kajsa Burman |
2007 |
SUNDSVALL |
1:05.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
1:05.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Bella Prytz |
2008 |
IKSU |
1:06.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-07 14:39:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|