Program for ESK Klubmesterskab 2020, del 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
ESK Klubmesterskab 2020, del 2 |
|
Udskriftsdato |
19 september 2020 |
|
|
Stævne by |
Esbjerg |
|
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|
|
Arrangør |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 september 2020 |
|
|
|
|
Løb 27, 50m Butterfly Damer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
Liv Rong Hansen |
2010 |
1038AJ |
ESBJERG |
|
25m |
|
86 |
3 |
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
1072AF |
ESBJERG |
|
25m |
50.40 |
92 |
4 |
Sasha Lee T Sørensen |
2010 |
1070AF |
ESBJERG |
|
25m |
57.29 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2 |
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
0858AP |
ESBJERG |
|
25m |
49.21 |
52 |
3 |
Lea Timmermand |
2008 |
0826AE |
ESBJERG |
|
25m |
42.64 |
72 |
4 |
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
0954AG |
ESBJERG |
|
25m |
48.02 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
Laura Worm Glæsner |
2006 |
0614AN |
ESBJERG |
|
25m |
36.64 |
3 |
3 |
Cecilie Baltzer Pedersen |
2006 |
0662AR |
ESBJERG |
|
25m |
32.34 |
6 |
4 |
Andrea Bjerring Pedersen |
2007 |
0768AF |
ESBJERG |
|
25m |
33.08 |
31 |
5 |
Marie Thorup |
2006 |
0692AR |
ESBJERG |
|
25m |
37.25 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
2 |
Søs Freund |
2004 |
0454AG |
ESBJERG |
|
25m |
31.61 |
20 |
3 |
Femke Iris Keulen |
2005 |
0582AS |
ESBJERG |
|
25m |
31.10 |
35 |
4 |
Marie Zou Jensen |
2005 |
0516AO |
ESBJERG |
|
25m |
31.32 |
2 |
5 |
Millie Møller |
2007 |
0768AD |
ESBJERG |
|
25m |
32.04 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
Katrine Bech Poulsen |
2004 |
0458AI |
ESBJERG |
|
25m |
30.64 |
24 |
3 |
Kathrine Weide |
2004 |
0402AO |
ESBJERG |
|
25m |
29.42 |
15 |
4 |
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
0638AH |
ESBJERG |
|
25m |
30.15 |
10 |
5 |
Victoria Underbjerg |
2004 |
0448AK |
ESBJERG |
|
25m |
31.04 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
25m |
29.16 |
46 |
3 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
ESBJERG |
|
25m |
28.32 |
38 |
4 |
Astrid Nielsen |
2002 |
0276AO |
ESBJERG |
|
25m |
28.52 |
39 |
5 |
Christina M. Glargaard |
2004 |
0428AC |
ESBJERG |
|
25m |
29.35 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
19 september 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:11 |
|