Program for STT Taastrup Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
STT Taastrup Open 2021 KORTBANE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
18. jun 2021 to 20. jun 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
179 |
|
Christina Nothdurfter |
1994 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
222 |
|
Dagmar Boeck |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
Josephine Kruse |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
226 |
|
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
263 |
|
Freja Søndergaard |
2004 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
96 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
181 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
185 |
|
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Maria Agnes Jakobsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
136 |
|
Charlotte Dreyer Riis |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Klara Rasmussen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
266 |
|
Laura Friis Justesen |
2006 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
51 |
|
Signe Schnabelrauch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
115 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Jasmin Freja Hansen Ünal |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
255 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
267 |
|
Freya Runoberg Lind |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
DEN |
44.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
94 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
193 |
|
Sille Freltoft |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
9 |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
212 |
|
Olivia Køltoft |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
37 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
93 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
139 |
|
Andrea Toubroe Jørgensen |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
40 |
|
Mia H Schnabelrauch |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
33 |
|
Maja Hansen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
50.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
104 |
|
Isabella Hjortgaard Larse |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
217 |
|
Victoria Andersen |
2009 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
51.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
146 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
213 |
|
Seline Aagaard Bernth |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
114 |
|
Monique Haack |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
272 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
54.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
197 |
|
Anna Müller |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
129 |
|
Carla Milling |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200 |
|
Ellen Huus Møller |
2008 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
152 |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
103 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
124 |
|
Melanie Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
207 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
153 |
|
Emma Due Olsen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
161 |
|
Sofie Ljunggren |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
171 |
|
Aya Kold |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
165 |
|
Lea Pedersen |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
128 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
167 |
|
Kamilla Bacher |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
273 |
|
Mathilde Eberhardt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
LAT |
|
|
|
|
|
50 |
274 |
|
Mathilde Lazzaro |
2008 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
|
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-06-2021 21:38.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|