Ohjelma Speedo Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Vapaauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
194 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:22.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
506 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
FIN |
2:27.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
264 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:30.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
94 |
|
Sofia Oksa |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
2:31.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
473 |
|
Lilja Hirsikko |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
2:39.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
208 |
|
Emmi Pernaa |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:42.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
439 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
2:45.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
202 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:47.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
542 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
2:54.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
421 |
|
Alina Pesonen |
2007 |
Octopus Lohja |
FIN |
2:55.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
224 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:55.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
472 |
|
Olga Kaiser |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:05.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
285 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:08.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200 |
|
Pinja Kotakoski |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:15.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
510 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
FIN |
3:17.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
508 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
FIN |
3:20.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
513 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
FIN |
3:20.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
548 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:27.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
546 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
FIN |
3:34.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
452 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:38.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
524 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
FIN |
3:39.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
469 |
|
Kea-Erin Saarinen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
3:39.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Ilona Sauliala |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
3:41.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
444 |
|
Ava Herranen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
3:47.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
454 |
|
Emma Hakanen |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
321 |
|
Erika Lilja |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
366 |
|
Miisa Eerola |
2008 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
420 |
|
Viivi Valkama |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
62 |
|
Hazel Liuska |
2008 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
561 |
|
Neela Juvonen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
31 |
450 |
|
Amanda Uusitalo |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 09.49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|