Startliste for XIII FINA WMC 2010 Lundby venue
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 7, 100m Breast Women |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1312 | Le Meur Sandrine | 1964 | VERNOUILLE | 50 m | 1:11.06 | ||
2 | 3814 | Figueira Isabel | 1979 | Faro | 50 m | 1:14.95 | ||
3 | 4941 | Glass Laura | 1980 | Dallas | 50 m | 1:15.22 | ||
4 | 4397 | Larsson Sara | 1983 | BORLÄNGE | 50 m | 1:15.28 | ||
5 | 1425 | Steenhart Kyla | 1978 | Camden | 50 m | 1:15.56 | ||
6 | 2890 | Kulis Marzena | 1964 | Tm Marche | 50 m | 1:16.00 | ||
7 | 3843 | Morris-Eyton Heather | 1967 | RSAPhoenix | 50 m | 1:16.11 | ||
8 | 2144 | Janitzki Alexandra | 1980 | Göttingen | 50 m | 1:16.20 | ||
9 | 3568 | Monsma Marijke | 1985 | Barneveld | 50 m | 1:16.40 | ||
10 | 2150 | Hock Susanne | 1983 | Mergenthe | 50 m | 1:17.00 | ||
11 | 4419 | Svensson Jenni | 1982 | MKK | 50 m | 1:17.34 | ||
12 | 459 | Morrison Ruth | 1979 | Hong Kong | 50 m | 1:17.56 | ||
13 | 2007 | Glindemann Jasmin | 1982 | MTV Heide | 50 m | 1:17.64 | ||
14 | 2278 | Breitfeld Marit | 1975 | Hamburg SV | 50 m | 1:17.69 | ||
15 | 3015 | Rigamonti Serena | 1985 | Ispra | 50 m | 1:17.98 | ||
16 | 1149 | Caroline Mathias | 1976 | ACBB | 50 m | 1:18.00 | ||
17 | 2999 | Bussotti Lucia | 1979 | Firenze | 50 m | 1:18.00 | ||
18 | 3759 | Bolewska Magdalena | 1984 | Torunczyk | 50 m | 1:18.12 | ||
19 | 4703 | Lundin Anna-Karin | 1973 | KUNGÄLV | 50 m | 1:18.72 | ||
20 | 4898 | Gluvers Barbara | 1985 | Unattached | 50 m | 1:18.72 | ||
21 | 2832 | Coro Monica | 1962 | Casale | 50 m | 1:19.10 | ||
22 | 1806 | Petscher Stephanie | 1973 | SG Glems | 50 m | 1:19.20 | ||
23 | 3576 | Badoux Laura | 1982 | Alkmaar | 50 m | 1:19.50 | ||
24 | 3130 | Vitaloni Sabina | 1970 | Baldesio | 50 m | 1:20.00 | ||
25 | 1579 | Schlesinger Violetta | 1969 | Stadtwerke | 50 m | 1:20.00 | ||
26 | 1531 | von Beckmann Ingrid | 1982 | Islington | 50 m | 1:20.00 | ||
27 | 4877 | Caldas Hannah | 1977 | NCMS | 50 m | 1:20.00 | ||
28 | 5042 | Gil Andrea | 1982 | UCV | 50 m | 1:20.14 | ||
29 | 1895 | Weber Britta | 1982 | Wuppertal | 50 m | 1:20.20 | ||
30 | 341 | Guedes Querubim Elaine R. | 1974 | Flamengo | 50 m | 1:20.20 | ||
31 | 4594 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | 50 m | 1:20.45 | ||
32 | 1549 | Hilbig Dagmar | 1958 | Bodenteich | 50 m | 1:20.67 | ||
33 | 2461 | Cerva Dora | 1974 | Fortuna | 50 m | 1:20.70 | ||
34 | 667 | Frederiksen Henriette S | 1985 | U.S.G | 50 m | 1:20.85 | ||
35 | 1651 | Gulde Stephanie | 1981 | RotatHalle | 50 m | 1:20.93 | ||
36 | 2759 | Giovanardi Manuela | 1969 | MODENA | 50 m | 1:21.05 | ||
37 | 1975 | Martin Andrea | 1981 | Hannover | 50 m | 1:21.21 | ||
38 | 637 | Sørensen Kate | 1961 | GSK | 50 m | 1:21.31 | ||
39 | 3522 | Stein Karin | 1971 | Vlaardinge | 50 m | 1:21.44 | ||
40 | 1355 | Rolle Helen | 1975 | Etwall | 50 m | 1:21.64 | ||
41 | 1365 | Meale Lynne | 1977 | Norwich | 50 m | 1:21.67 | ||
42 | 2550 | English Sara | 1982 | Castlebar | 50 m | 1:21.76 | ||
43 | 2097 | Delissen Angela | 1966 | SS Hamburg | 50 m | 1:22.00 | ||
44 | 1948 | Praefcke Antje | 1970 | Frankfurt | 50 m | 1:22.01 | ||
45 | 193 | Vanbuel Nele | 1985 | Barvaux | 50 m | 1:22.14 | ||
46 | 1454 | Bainbridge Nicola | 1971 | WYRE FORES | 50 m | 1:22.28 | ||
47 | 2793 | Bosetto Daniela | 1980 | Saronno | 50 m | 1:22.33 | ||
48 | 2849 | Lui Chiara | 1977 | CORSICO | 50 m | 1:22.40 | ||
49 | 2313 | Retzbach Birte | 1978 | Schwarzwa | 50 m | 1:22.50 | ||
50 | 2552 | Coll Jillian | 1979 | Limerick | 50 m | 1:22.57 | ||
51 | 4818 | Goodale Rainy | 1970 | NEM | 50 m | 1:22.70 | ||
52 | 3679 | Hansen Inger Linn Krogh | 1969 | Drammen SK | 50 m | 1:22.77 | ||
53 | 1166 | Sandy Peyronon | 1972 | Yssingelai | 50 m | 1:22.84 | ||
54 | 191 | Muriel Xhervelle | 1973 | Embourg | 50 m | 1:22.90 | ||
55 | 1968 | Trott Claudia | 1973 | EHildeshei | 50 m | 1:23.00 | ||
56 | 1005 | Saillet Caroline | 1981 | BRUNOY | 50 m | 1:23.00 | ||
57 | 4060 | Perepelkina Marina | 1972 | Neva Stars | 50 m | 1:23.00 | ||
58 | 3916 | Simonova Tatyana | 1971 | Yamal Club | 50 m | 1:23.00 | ||
59 | 3735 | Sulewska Beata | 1972 | Zabrze | 50 m | 1:23.07 | ||
60 | 1031 | Johanne Suss Burckel | 1985 | CN OSTWALD | 50 m | 1:23.16 | ||
61 | 2159 | Duda Petra | 1970 | Wiking Her | 50 m | 1:23.20 | ||
62 | 1063 | Barthe Laurence | 1968 | TOULOUSE | 50 m | 1:23.26 | ||
63 | 1386 | Hawkrigg Christine | 1981 | Derby | 50 m | 1:23.32 | ||
64 | 947 | Kara Johanna | 1965 | Cetus | 50 m | 1:23.33 | ||
65 | 4386 | Philipsson Anette | 1965 | LASS | 50 m | 1:23.40 | ||
66 | 2414 | Krautter Nadine | 1980 | Achim1860 | 50 m | 1:23.78 | ||
67 | 2670 | Fogliata Erica | 1979 | BELLUNO | 50 m | 1:23.83 | ||
68 | 3645 | Lauritzen Jannecke | 1967 | Lambertset | 50 m | 1:23.88 | ||
69 | 2028 | Kahlke Birte | 1972 | SG Elbe | 50 m | 1:24.00 | ||
70 | 3977 | Svetlana Krylova | 1961 | Dvina | 50 m | 1:24.00 | ||
71 | 3978 | Zelentsova Maria | 1969 | Dvina | 50 m | 1:24.00 | ||
72 | 1323 | Schneider Michele | 1964 | villeurban | 50 m | 1:24.00 | ||
73 | 2307 | Engel Kathrin | 1982 | Leipzig | 50 m | 1:24.00 | ||
74 | 2918 | Cherubini Giovanna | 1971 | flaminio | 50 m | 1:24.01 | ||
75 | 4036 | Prokofyeva Tatiana | 1965 | Olymp | 50 m | 1:24.05 | ||
76 | 6 | Ester Maria Veronica | 1982 | FUERZA | 50 m | 1:24.27 | ||
77 | 499 | Niehaus Sigrid | 1969 | Abiertas | 50 m | 1:24.30 | ||
78 | 1986 | Döscher Ulrike | 1974 | PoseidonHa | 50 m | 1:24.30 | ||
79 | 3661 | Holter Helen | 1979 | NOR Roma | 50 m | 1:24.35 | ||
80 | 931 | Aspholm Annika | 1963 | IFÅ | 50 m | 1:24.47 | ||
81 | 104 | Barnes Anna | 1980 | Picton | 50 m | 1:24.50 | ||
82 | 3009 | Brendaglia Serena | 1977 | Firenze | 50 m | 1:24.50 | ||
83 | 1738 | Holt Ute | 1973 | Erkelenz | 50 m | 1:24.52 | ||
84 | 1104 | Cathrin Christine | 1984 | ANGERS | 50 m | 1:24.78 | ||
85 | 1265 | Spanevello Breton Jill | 1972 | ESLPB | 50 m | 1:24.84 | ||
86 | 1528 | Cheema Ruth | 1962 | Harborough | 50 m | 1:24.85 | ||
87 | 1610 | Reuter Ruth | 1980 | SG Essen | 50 m | 1:24.87 | ||
88 | 4896 | Lepinski Cokie | 1959 | Mrin Pirat | 50 m | 1:24.90 | ||
89 | 1845 | Ribbe Kim | 1980 | Voran Ohe | 50 m | 1:24.95 | ||
90 | 1743 | Bruns Miriam | 1977 | Lueneburg | 50 m | 1:25.00 | ||
91 | 3862 | Stanford Cecilia | 1961 | Cape Town | 50 m | 1:25.00 | ||
92 | 4918 | Crabbe Colette | 1956 | Oregon | 50 m | 1:25.00 | ||
93 | 2580 | Zanola Michela | 1971 | Tuatha De | 50 m | 1:25.00 | ||
94 | 1701 | Schmitz Elke | 1964 | SSF Bonn | 50 m | 1:25.02 | ||
95 | 1350 | Heath Amanda | 1957 | Spencer | 50 m | 1:25.21 | ||
96 | 1503 | Ueckermann Johanna | 1963 | witham | 50 m | 1:25.28 | ||
97 | 2277 | Wagner Inga | 1973 | Hamburg SV | 50 m | 1:25.48 | ||
98 | 385 | Kelsall Rosemary | 1962 | TOMS | 50 m | 1:25.50 | ||
99 | 2961 | Popova Albena | 1962 | Bastia | 50 m | 1:25.60 | ||
100 | 1524 | Lock Sharon | 1969 | Melton | 50 m | 1:25.89 | ||
101 | 1280 | Clogenson Céline | 1980 | FRANeptun | 50 m | 1:26.00 | ||
102 | 5059 | Goncalves Judilam | 1975 | Vikingos | 50 m | 1:26.00 | ||
103 | 4173 | Horni Andrea | 1972 | Uetendorf | 50 m | 1:26.00 | ||
104 | 4790 | Kalenska Kateryna | 1972 | Lviv Euro | 50 m | 1:26.00 | ||
105 | 870 | Martin-Caro Elvira | 1982 | Cuatro Cam | 50 m | 1:26.15 | ||
106 | 1487 | Crichton Karen | 1966 | Orkney | 50 m | 1:26.28 | ||
107 | 381 | Drinnan Siubhan | 1975 | Edmonton | 50 m | 1:26.45 | ||
108 | 3785 | Valente Cátia | 1984 | Campismo | 50 m | 1:26.48 | ||
109 | 2145 | Krumbach Kerstin | 1967 | Göttingen | 50 m | 1:26.62 | ||
110 | 1805 | Bitter Helga | 1969 | SG Glems | 50 m | 1:26.90 | ||
111 | 838 | Martínez Borobio Esther | 1982 | Lleida | 50 m | 1:26.95 | ||
112 | 4007 | Akhmetvaleeva Marina | 1974 | Kasatka | 50 m | 1:27.00 | ||
113 | 4240 | Åberg Annica | 1966 | TÄBY SIM | 50 m | 1:27.05 | ||
114 | 2932 | Vaccaro Erika | 1973 | Giunone | 50 m | 1:27.05 | ||
115 | 17 | Caneva Mireley Paula | 1968 | VECINAL | 50 m | 1:27.17 | ||
116 | 2102 | Berlin Tatjana | 1978 | H Einbeck | 50 m | 1:27.20 | ||
117 | 1195 | Marchand Nancy | 1958 | Lagardere | 50 m | 1:27.26 | ||
118 | 1909 | Pruss Claudia | 1968 | NeuköllnBe | 50 m | 1:27.30 | ||
119 | 4598 | Nordlund Angelica | 1980 | VARBERG | 50 m | 1:27.49 | ||
120 | 3861 | Strauss Marcelle | 1964 | Cape Town | 50 m | 1:27.50 | ||
121 | 612 | Nielsen Rikke Hauerberg | 1977 | GENTOFTE | 50 m | 1:27.50 | ||
122 | 2259 | Gawellek Silke | 1977 | Helmstedte | 50 m | 1:27.50 | ||
123 | 1683 | Holmstoel Birgit | 1960 | Steinhagen | 50 m | 1:27.59 | ||
124 | 1889 | Heller Claudia | 1967 | SV Hof1911 | 50 m | 1:27.85 | ||
125 | 2108 | Uhlig Kerstin | 1960 | Wetterau | 50 m | 1:27.90 | ||
126 | 1985 | Noack Jenny | 1975 | PoseidonHa | 50 m | 1:27.90 | ||
127 | 2409 | Baehr Katy | 1972 | WF Hannove | 50 m | 1:27.90 | ||
128 | 2154 | Christ Renate | 1960 | Wiking Her | 50 m | 1:28.00 | ||
129 | 1919 | Sotzmann Katja | 1978 | NeuköllnBe | 50 m | 1:28.00 | ||
130 | 373 | Veilleux Lorraine | 1963 | Aquadanse | 50 m | 1:28.00 | ||
131 | 3059 | Favalli Fabiana | 1976 | Brescia | 50 m | 1:28.00 | ||
132 | 3019 | De Lisio Antonella | 1975 | Hidron | 50 m | 1:28.00 | ||
133 | 4038 | Sinelnikova Elena | 1976 | BlackSepia | 50 m | 1:28.00 | ||
134 | 1020 | Lesbordes Pauline | 1982 | Bro | 50 m | 1:28.00 | ||
135 | 2203 | Chmiel Andrea | 1983 | Coburg | 50 m | 1:28.00 | ||
136 | 3041 | Melandri Milena | 1970 | Faenza | 50 m | 1:28.00 | ||
137 | 1987 | Stoever Corinna | 1971 | PoseidonHa | 50 m | 1:28.00 | ||
138 | 302 | Cominato Louise | 1974 | ACD COMPET | 50 m | 1:28.01 | ||
139 | 1452 | Merritt Jennifer | 1951 | SPONDON | 50 m | 1:28.08 | ||
140 | 1246 | Zanini Sabine | 1984 | Auxerre | 50 m | 1:28.10 | ||
141 | 1371 | Jenkins Emma | 1976 | Southport | 50 m | 1:28.15 | ||
142 | 2329 | Garrigou Agnès | 1985 | Feuerbach | 50 m | 1:28.17 | ||
143 | 1658 | Weiss Kathrin | 1964 | Gersdorf | 50 m | 1:28.27 | ||
144 | 2253 | Zarrath Petra | 1965 | Blumenthal | 50 m | 1:28.31 | ||
145 | 1540 | Penwarden Frances | 1954 | Croydon | 50 m | 1:28.61 | ||
146 | 4416 | Borglin Sofia | 1981 | MKK | 50 m | 1:28.67 | ||
147 | 2297 | Kretschmer Janet | 1977 | SC Hürth | 50 m | 1:28.80 | ||
148 | 1088 | Leblanc Cécile | 1973 | Laval AC | 50 m | 1:28.95 | ||
149 | 3039 | Calderoni SIlvia | 1973 | Faenza | 50 m | 1:29.00 | ||
150 | 1652 | Friese Juliane | 1985 | RotatHalle | 50 m | 1:29.01 | ||
151 | 34 | De Santis Luciana Paula | 1979 | AGRUPACION | 50 m | 1:29.04 | ||
152 | 102 | Astley Julie | 1965 | Adelaide | 50 m | 1:29.06 | ||
153 | 1958 | Prosser Yvonne | 1968 | Lohhof | 50 m | 1:29.20 | ||
154 | 1713 | Ostwald Elke | 1958 | Hohenhame | 50 m | 1:29.26 | ||
155 | 335 | Mendonca Agnes Nilsson | 1962 | Flamengo | 50 m | 1:29.30 | ||
156 | 2289 | Klitzke Sondra | 1974 | PoseidonBe | 50 m | 1:29.50 | ||
157 | 1473 | Shaw Elizabeth | 1966 | Otter S.C. | 50 m | 1:29.50 | ||
158 | 3546 | Vogelsang Annette | 1984 | De Bron | 50 m | 1:29.72 | ||
159 | 977 | Luoto Mari | 1975 | HSS | 50 m | 1:29.78 | ||
160 | 1086 | Portier Audrey | 1984 | Laval AC | 50 m | 1:29.84 | ||
161 | 1363 | Johnson Joanne | 1970 | Norwich | 50 m | 1:29.95 | ||
162 | 2173 | Sponholz Sonja Katharina | 1974 | Saar Max | 50 m | 1:30.00 | ||
163 | 4939 | Lingner Heather | 1976 | Evanstone | 50 m | 1:30.00 | ||
164 | 4522 | B Klofver Mona | 1955 | VÄXJÖ SS | 50 m | 1:30.00 | ||
165 | 4938 | Pajeau Nichelle | 1974 | Evanstone | 50 m | 1:30.00 | ||
166 | 3959 | Shangina Irina | 1955 | Neva Stars | 50 m | 1:30.00 | ||
167 | 1021 | Charbonnel Séverine | 1976 | Bro | 50 m | 1:30.00 | ||
168 | 4778 | Sirenko Romana | 1976 | Lviv Euro | 50 m | 1:30.00 | ||
169 | 218 | Bruton Karen | 1966 | Bermuda | 50 m | 1:30.00 | ||
170 | 1019 | Vassaux Marie-adeline | 1982 | Bro | 50 m | 1:30.00 | ||
171 | 4860 | Kari Georgeta | 1974 | TRIBEACH | 50 m | 1:30.00 | ||
172 | 430 | Hilland Kathy | 1959 | Clippers | 50 m | 1:30.04 | ||
173 | 4282 | Packwood Anna-Bella | 1974 | VÄSBY SS | 50 m | 1:30.07 | ||
174 | 4277 | Hallerstedt Katarina | 1966 | S 77 | 50 m | 1:30.08 | ||
175 | 2168 | Schönhofen Sigrid | 1963 | Saar Max | 50 m | 1:30.10 | ||
176 | 2205 | Nischan Sabine | 1962 | WSSV | 50 m | 1:30.19 | ||
177 | 217 | Thomas Kimberly | 1982 | Bermuda | 50 m | 1:30.28 | ||
178 | 4215 | Fröberg Anette | 1977 | HS | 50 m | 1:30.30 | ||
179 | 2668 | Etzi Laura | 1963 | BELLUNO | 50 m | 1:30.46 | ||
180 | 4053 | Tarasova Vera | 1969 | DucksCreek | 50 m | 1:30.50 | ||
181 | 3942 | Marina Novikova | 1961 | All Stars | 50 m | 1:30.50 | ||
182 | 2212 | Podsiadly Franca | 1973 | Chemnitz | 50 m | 1:30.50 | ||
183 | 12 | Lagazzoli Karina | 1972 | LIBERTADOR | 50 m | 1:30.51 | ||
184 | 2415 | Lenzig Jutta | 1965 | Achim1860 | 50 m | 1:30.56 | ||
185 | 1087 | Legueult Nathalie | 1966 | Laval AC | 50 m | 1:30.60 | ||
186 | 2209 | Urbaniak Ulrike | 1953 | Schoetmar | 50 m | 1:30.73 | ||
187 | 4459 | Davidsson Camilla | 1971 | SK TRITON | 50 m | 1:30.92 | ||
188 | 256 | Fuganti Diva | 1961 | Amaral | 50 m | 1:31.00 | ||
189 | 2044 | Schmitt Muriel | 1957 | SSV Lahr | 50 m | 1:31.00 | ||
190 | 4599 | Olofsson Birgitta | 1967 | HELLAS | 50 m | 1:31.00 | ||
191 | 4638 | Bryngelsson Anna-Lena | 1954 | POLISEN | 50 m | 1:31.00 | ||
192 | 289 | Martins Lilian | 1968 | TCCampinas | 50 m | 1:31.01 | ||
193 | 3510 | Weekers Ineke | 1953 | PSV | 50 m | 1:31.01 | ||
194 | 2199 | Hartmann Anja | 1976 | Waiblingen | 50 m | 1:31.20 | ||
195 | 4287 | Luthman Erika | 1976 | UMEÅ SS | 50 m | 1:31.20 | ||
196 | 1822 | Seidel Katja | 1977 | BerlinerTS | 50 m | 1:31.21 | ||
197 | 1712 | Wagner Britta | 1968 | Hohenhame | 50 m | 1:31.30 | ||
198 | 588 | Ørstrøm Andersen Marianne | 1958 | NAKSKOV | 50 m | 1:31.37 | ||
199 | 3515 | de Kok Renee | 1984 | PSV | 50 m | 1:31.42 | ||
200 | 135 | Kurz Nadja | 1969 | Citynet | 50 m | 1:31.44 | ||
201 | 439 | Louhichi Nadia | 1981 | Quebec | 50 m | 1:31.64 | ||
202 | 1533 | Johnson Gabriella | 1981 | Islington | 50 m | 1:31.67 | ||
203 | 4651 | Nordström Lena | 1957 | KALMAR SS | 50 m | 1:31.68 | ||
204 | 2357 | Ostgathe Susanne | 1954 | Bochum | 50 m | 1:31.79 | ||
205 | 2400 | Stiska Marina | 1982 | Heiligenha | 50 m | 1:31.92 | ||
206 | 94 | Walsh Donna | 1970 | GatewayAll | 50 m | 1:32.00 | ||
207 | 2293 | Posch Katrin | 1983 | SC Hürth | 50 m | 1:32.00 | ||
208 | 4133 | Praznik Katarina | 1964 | PK Velenje | 50 m | 1:32.00 | ||
209 | 2701 | Drago Giovanna | 1977 | Pianeta | 50 m | 1:32.58 | ||
210 | 2532 | Reilly Patricia | 1960 | Aer Lingus | 50 m | 1:32.74 | ||
211 | 1229 | Bernard Beatrice | 1968 | Marcq | 50 m | 1:32.75 | ||
212 | 3093 | Fontana Anna | 1979 | VALSUGANA | 50 m | 1:33.00 | ||
213 | 2016 | Vollmer Christine | 1978 | Wülfrath | 50 m | 1:33.00 | ||
214 | 1156 | Maryse Ferry | 1956 | ACBB | 50 m | 1:33.00 | ||
215 | 2290 | Hildner Petra | 1966 | PoseidonBe | 50 m | 1:33.00 | ||
216 | 1726 | Herbold Christina | 1981 | FCN | 50 m | 1:33.00 | ||
217 | 4042 | Rusakova Elena | 1975 | BlackSepia | 50 m | 1:33.00 | ||
218 | 1787 | Dammann Swantje | 1983 | FTVHamburg | 50 m | 1:33.00 | ||
219 | 2960 | Pucci Giada | 1975 | Bastia | 50 m | 1:33.00 | ||
220 | 4098 | Vazhenina Irina | 1964 | Chayka | 50 m | 1:33.17 | ||
221 | 1262 | Bassot Christelle | 1968 | ESLPB | 50 m | 1:33.28 | ||
222 | 3203 | Yasuda Nobuko | 1945 | NEYAGAWA | 50 m | 1:33.30 | ||
223 | 4083 | Kolyadina Elena | 1955 | Pregel | 50 m | 1:33.50 | ||
224 | 4777 | Dzeryn Yulina | 1970 | Lviv Euro | 50 m | 1:33.50 | ||
225 | 3602 | Bruusgaard Eva | 1954 | Oslo IL | 50 m | 1:33.50 | ||
226 | 1380 | Dobbie Verity | 1959 | Gateshead | 50 m | 1:33.53 | ||
227 | 4236 | Thulin Helen | 1978 | TÄBY SIM | 50 m | 1:33.58 | ||
228 | 2376 | Schulz Iris | 1959 | FrankfurtO | 50 m | 1:33.60 | ||
229 | 871 | González Alicia | 1976 | Cuatro Cam | 50 m | 1:33.68 | ||
230 | 2255 | Geyer Birte | 1981 | Helmstedte | 50 m | 1:33.85 | ||
231 | 3462 | Rodriguez Araceli | 1955 | Vargas | 50 m | 1:34.00 | ||
232 | 4357 | Gustafsson Malin | 1968 | KUNGSBACKA | 50 m | 1:34.00 | ||
233 | 196 | Knippenberg Els | 1984 | OZV | 50 m | 1:34.09 | ||
234 | 2040 | Kuehl Brigitte | 1950 | BSVMedizin | 50 m | 1:34.12 | ||
235 | 429 | Wearmouth Shelley | 1960 | Clippers | 50 m | 1:34.20 | ||
236 | 4653 | Ljunggren Cathrin | 1959 | KALMAR SS | 50 m | 1:34.26 | ||
237 | 167 | Vogt Karin | 1955 | SGNeustadt | 50 m | 1:34.50 | ||
238 | 513 | Robert Michelle | 1969 | Milenio | 50 m | 1:34.57 | ||
239 | 2233 | Herrmann Antje | 1965 | Halberstäd | 50 m | 1:34.68 | ||
240 | 4734 | Shliahova Tetiana | 1962 | Gavrily4 | 50 m | 1:35.00 | ||
241 | 4731 | Kovalenko Alla | 1939 | Gavrily4 | 50 m | 1:35.00 | ||
242 | 525 | Odio Silvia | 1983 | Milenio | 50 m | 1:35.00 | ||
243 | 1770 | Rose Annett | 1966 | SteglitzBe | 50 m | 1:35.00 | ||
244 | 118 | Price Louise | 1962 | S Pirates | 50 m | 1:35.00 | ||
245 | 769 | Jorge Ana | 1983 | Metropole | 50 m | 1:35.00 | ||
246 | 1042 | Francois Laurence | 1977 | LAGRANGE | 50 m | 1:35.00 | ||
247 | 2624 | Cortinovis Daniela | 1975 | Rapallo | 50 m | 1:35.00 | ||
248 | 2181 | Friedhelm Dagmar | 1959 | Biberach | 50 m | 1:35.07 | ||
249 | 3755 | Zawadzka Jolanta | 1957 | Piaseczno | 50 m | 1:35.17 | ||
250 | 1941 | Nickerl Claudia | 1965 | Pforzheim | 50 m | 1:35.30 | ||
251 | 1618 | Abeling Ulrike | 1960 | SG Essen | 50 m | 1:35.38 | ||
252 | 3771 | Sequeira Maria Manuela | 1968 | AAC | 50 m | 1:35.41 | ||
253 | 3934 | Liubov Orlova | 1968 | All Stars | 50 m | 1:35.50 | ||
254 | 508 | Martha Camacho | 1965 | Milenio | 50 m | 1:35.54 | ||
255 | 4874 | Smith Beth | 1960 | 034-NTEX | 50 m | 1:35.73 | ||
256 | 1089 | Rouziere Christelle | 1973 | Laval AC | 50 m | 1:35.77 | ||
257 | 1949 | Trobisch Annerose | 1947 | Frankfurt | 50 m | 1:35.90 | ||
258 | 1346 | Ford Diane | 1943 | Spencer | 50 m | 1:36.00 | ||
259 | 2862 | Rossi Gabriella | 1965 | Padovani | 50 m | 1:36.00 | ||
260 | 222 | Nelson Colleen | 1949 | Bermuda | 50 m | 1:36.00 | ||
261 | 133 | Schwarz Marina | 1979 | Linz | 50 m | 1:36.10 | ||
262 | 2139 | Reindl Miriam | 1967 | Weilheim | 50 m | 1:36.24 | ||
263 | 2700 | Panizza Maria-chiara | 1967 | Pianeta | 50 m | 1:36.34 | ||
264 | 1255 | Laurent Muriel | 1978 | AMICALE | 50 m | 1:36.64 | ||
265 | 1125 | Hernandez Marie-christine | 1963 | BORDEAUX | 50 m | 1:36.76 | ||
266 | 2684 | Bittante Emanuela | 1961 | ONDABLU | 50 m | 1:36.77 | ||
267 | 2416 | Morche-Bloch Sabine | 1950 | Achim1860 | 50 m | 1:36.81 | ||
268 | 1145 | Leroy Anne | 1967 | CHATELLERA | 50 m | 1:36.82 | ||
269 | 1013 | Jousset Magali | 1968 | Gien | 50 m | 1:36.99 | ||
270 | 983 | Pietilä Isa | 1978 | Lohja | 50 m | 1:37.00 | ||
271 | 3022 | Vallone Mariarosaria | 1954 | CC Napoli | 50 m | 1:37.00 | ||
272 | 1732 | Höbig Susanne | 1976 | Erkelenz | 50 m | 1:37.00 | ||
273 | 4174 | Rochat Chantal | 1960 | Morges | 50 m | 1:37.00 | ||
274 | 2771 | Sica Anna | 1967 | ASDNapoli | 50 m | 1:37.00 | ||
275 | 4729 | Salewski Jelena | 1963 | Gavrily4 | 50 m | 1:37.10 | ||
276 | 2551 | Keane Marie | 1958 | Roscommon | 50 m | 1:37.24 | ||
277 | 1745 | Zilliken Monika | 1956 | Wiesbaden | 50 m | 1:37.45 | ||
278 | 3792 | Lenzi Carla | 1967 | Nadadores | 50 m | 1:37.86 | ||
279 | 4728 | Honcharuk Tetiana | 1959 | Gavrily4 | 50 m | 1:38.00 | ||
280 | 4081 | Astra Landman | 1970 | ButterflyP | 50 m | 1:38.00 | ||
281 | 4732 | Zolotko Iryna | 1966 | Gavrily4 | 50 m | 1:38.00 | ||
282 | 2756 | Nora Angela | 1960 | MODENA | 50 m | 1:38.00 | ||
283 | 2859 | Desiderà Anna Maria | 1973 | Padovani | 50 m | 1:38.00 | ||
284 | 1616 | Böcker Sabine | 1958 | SG Essen | 50 m | 1:38.01 | ||
285 | 4612 | Rainer Margareta | 1949 | HELLAS | 50 m | 1:38.18 | ||
286 | 1838 | Willemsen Anita-Maria | 1960 | WikingKiel | 50 m | 1:38.20 | ||
287 | 1765 | Schmidt Sybilla | 1955 | SV Halle | 50 m | 1:38.23 | ||
288 | 4176 | Lischke Heike | 1959 | Zuerileu | 50 m | 1:38.49 | ||
289 | 2470 | Teli Eva | 1956 | Szentesi | 50 m | 1:38.50 | ||
290 | 4977 | Hayes Christie | 1948 | Connecticu | 50 m | 1:38.56 | ||
291 | 787 | Ramos Elodia | 1964 | Metropole | 50 m | 1:38.63 | ||
292 | 3541 | Kraak Marijke | 1960 | Twente | 50 m | 1:38.71 | ||
293 | 2110 | Marshall Bj | 1962 | USA ALEXAN | 50 m | 1:38.73 | ||
294 | 1862 | Reineke Elisabeth | 1949 | Obernkirch | 50 m | 1:38.80 | ||
295 | 4051 | Fadeeva Elena | 1971 | All Stars | 50 m | 1:38.96 | ||
296 | 3301 | Hirose Kayako | 1947 | KSC OTORI | 50 m | 1:39.00 | ||
297 | 697 | Ahmed Enas Abd El Mageed | 1971 | Egypt Mas | 50 m | 1:39.00 | ||
298 | 1725 | Ballhorn Martina | 1960 | FCN | 50 m | 1:39.00 | ||
299 | 156 | Margreiter Verena | 1974 | Mermaids | 50 m | 1:39.00 | ||
300 | 1508 | Raymond Kathleen Anne | 1963 | Sevenoaks | 50 m | 1:39.00 | ||
301 | 2457 | Csanadine Toth Magdolna | 1949 | Totkomosi | 50 m | 1:39.00 | ||
302 | 2996 | Franci Sara | 1973 | Firenze | 50 m | 1:39.00 | ||
303 | 3806 | Viseu Maria | 1966 | Leixoes | 50 m | 1:39.01 | ||
304 | 3777 | Relvas Ana | 1956 | AAC | 50 m | 1:39.09 | ||
305 | 2264 | Bergmann Barbara | 1956 | Helmstedte | 50 m | 1:39.50 | ||
306 | 407 | McTavish Sandie | 1955 | TOMS | 50 m | 1:39.57 | ||
307 | 1370 | Jenkins Helen | 1946 | Southport | 50 m | 1:39.84 | ||
308 | 656 | Møller Hanne | 1958 | GI40HERMES | 50 m | 1:40.00 | ||
309 | 5844 | Hanawa Elizabeth | 1960 | Peru | 50 m | 1:40.21 | ||
310 | 216 | Budge Annette | 1968 | Bermuda | 50 m | 1:40.28 | ||
311 | 1572 | Knöpfle Luise | 1939 | Stadtwerke | 50 m | 1:40.30 | ||
312 | 2252 | Wedel Angelika | 1960 | RegStuttga | 50 m | 1:40.36 | ||
313 | 2334 | Jäger Dorothea Elisabeth | 1957 | Weixdorf | 50 m | 1:40.39 | ||
314 | 2219 | Rogge Susanne | 1968 | Ostring 93 | 50 m | 1:40.56 | ||
315 | 3551 | Kerekes Friderika | 1965 | Amersfoort | 50 m | 1:40.61 | ||
316 | 2223 | Bartz Martina | 1957 | Warendorf | 50 m | 1:40.80 | ||
317 | 3140 | Strazicic Emanuela | 1964 | Roma flam | 50 m | 1:41.02 | ||
318 | 141 | Heimhofer Christine | 1968 | Salzburg | 50 m | 1:41.11 | ||
319 | 1099 | Le Comte Sandrine | 1970 | Grenoble | 50 m | 1:41.21 | ||
320 | 1648 | Petzky Ute | 1966 | Wasserratt | 50 m | 1:41.38 | ||
321 | 2702 | Panizza Roberta | 1961 | Pianeta | 50 m | 1:41.39 | ||
322 | 1512 | Hughes Jaqueline | 1953 | Lindum | 50 m | 1:41.40 | ||
323 | 4166 | Caillet Dayer Murielle | 1965 | Ouates | 50 m | 1:41.47 | ||
324 | 2273 | Haushalter Gisela | 1954 | SG Lünen | 50 m | 1:41.50 | ||
325 | 1992 | Weise Dietlind | 1948 | Kitzingen | 50 m | 1:41.63 | ||
326 | 2482 | Devi Yashoda | 1970 | Bangalore | 50 m | 1:42.00 | ||
327 | 1639 | Guenther Frauke | 1954 | Limbach | 50 m | 1:42.00 | ||
328 | 2017 | Werner Stefanie | 1961 | Wülfrath | 50 m | 1:42.00 | ||
329 | 1023 | Chauveau Sophie | 1969 | Bro | 50 m | 1:42.00 | ||
330 | 3836 | Caraion Camelia Nicoleta | 1959 | Bucuresti | 50 m | 1:42.00 | ||
331 | 475 | Buch Schmidt Dietlind | 1953 | Acuacol | 50 m | 1:42.04 | ||
332 | 4198 | Erika Mrazova | 1948 | SKP Kosice | 50 m | 1:42.10 | ||
333 | 978 | Salonen-Piira Merja | 1958 | KOO-VEE | 50 m | 1:42.11 | ||
334 | 1686 | Obergfell Birgitte | 1954 | SSF Bonn | 50 m | 1:42.40 | ||
335 | 2333 | Birnstengel Gesa | 1970 | Weixdorf | 50 m | 1:42.46 | ||
336 | 1911 | Senftleben Monika | 1942 | NeuköllnBe | 50 m | 1:42.50 | ||
337 | 1797 | Woelk Dr. Susanne | 1965 | FTVHamburg | 50 m | 1:42.80 | ||
338 | 3211 | Ito Keiko | 1953 | TAKINOMIZU | 50 m | 1:43.00 | ||
339 | 2237 | Urban Dietlind | 1970 | Senftenber | 50 m | 1:43.00 | ||
340 | 784 | Gonzalez Maria | 1970 | Metropole | 50 m | 1:43.00 | ||
341 | 1967 | Simmen Christa | 1950 | EHildeshei | 50 m | 1:43.00 | ||
342 | 3344 | Funaba Yuko | 1959 | Y MACHIDA | 50 m | 1:43.00 | ||
343 | 405 | Eberhard Jeannette | 1957 | TOMS | 50 m | 1:43.01 | ||
344 | 4904 | Nelson MaryAnne | 1950 | Durango | 50 m | 1:43.05 | ||
345 | 927 | Rehnström Kerstin | 1957 | ESS | 50 m | 1:43.09 | ||
346 | 4275 | Dimming Lisa | 1958 | S 77 | 50 m | 1:43.28 | ||
347 | 4940 | Brown Kathy | 1959 | Dallas | 50 m | 1:43.50 | ||
348 | 5009 | Johnson Janet | 1954 | PNA | 50 m | 1:44.00 | ||
349 | 991 | Kanerva Kirsti | 1952 | PUS | 50 m | 1:44.11 | ||
350 | 1646 | Grünitz Anja | 1966 | Wasserratt | 50 m | 1:44.15 | ||
351 | 5017 | Jebe Margit | 1938 | S Florida | 50 m | 1:44.15 | ||
352 | 1737 | Eser Susanne | 1969 | Erkelenz | 50 m | 1:44.19 | ||
353 | 5011 | Newton Deborah | 1956 | NBA | 50 m | 1:44.22 | ||
354 | 2531 | Thompson Geraldine | 1962 | Aer Lingus | 50 m | 1:44.30 | ||
355 | 598 | Kjærsgaard Michelle | 1969 | NÆSTVED | 50 m | 1:44.42 | ||
356 | 507 | Ana Lucia Gonzalez | 1962 | Milenio | 50 m | 1:44.45 | ||
357 | 2344 | Lahrssen Katja | 1965 | Wesselbur | 50 m | 1:44.46 | ||
358 | 390 | Brankovsky Martina | 1961 | TOMS | 50 m | 1:44.48 | ||
359 | 460 | Dudok van Heel Jane | 1961 | Hong Kong | 50 m | 1:44.61 | ||
360 | 4809 | Barnea Daniela | 1944 | S Texas | 50 m | 1:44.69 | ||
361 | 604 | Romano-Hvid Carmit | 1957 | Aquatikin | 50 m | 1:45.00 | ||
362 | 2087 | Leisner Ulrike | 1957 | Aegir-Ess | 50 m | 1:45.00 | ||
363 | 480 | Valencia Marcela | 1957 | Arrayanes | 50 m | 1:45.00 | ||
364 | 79 | Low Jean | 1953 | Manly | 50 m | 1:45.00 | ||
365 | 78 | Gledhill Dawn | 1950 | Manly | 50 m | 1:45.00 | ||
366 | 3461 | Gomez Patricia | 1958 | Vargas | 50 m | 1:45.00 | ||
367 | 545 | Votrubova Jaroslava | 1946 | Bohemias | 50 m | 1:45.00 | ||
368 | 1186 | Marie José Prive | 1959 | Annonay | 50 m | 1:45.00 | ||
369 | 2738 | Lauwers Ann Karin Marina | 1965 | Sassari | 50 m | 1:45.00 | ||
370 | 753 | Julia Silvia | 1967 | Mataro | 50 m | 1:45.02 | ||
371 | 2421 | Molina Aura | 1951 | Guatemala | 50 m | 1:45.06 | ||
372 | 1217 | Pascale Guidat | 1952 | CNEpinal | 50 m | 1:45.10 | ||
373 | 1129 | Godin Marie-Hélène | 1950 | BORDEAUX | 50 m | 1:45.26 | ||
374 | 4853 | Sabau Maricica | 1969 | TRIBEACH | 50 m | 1:45.30 | ||
375 | 3940 | Svetlana Lileeva | 1956 | All Stars | 50 m | 1:45.50 | ||
376 | 1090 | Sergine Therin | 1964 | ANDERNOS | 50 m | 1:45.84 | ||
377 | 4885 | Clutter Cynthia | 1960 | Hydropower | 50 m | 1:45.90 | ||
378 | 81 | Crollick Therese | 1957 | Duck Creek | 50 m | 1:46.00 | ||
379 | 155 | Millet Monika | 1966 | Mermaids | 50 m | 1:46.00 | ||
380 | 2073 | Bongartz Ursula | 1945 | Düsseldorf | 50 m | 1:46.00 | ||
381 | 3098 | Lonnqvist Scorti Therese | 1970 | Como | 50 m | 1:46.00 | ||
382 | 4270 | Johansson Karin | 1963 | S 77 | 50 m | 1:46.00 | ||
383 | 2121 | Oehl Vlasta | 1945 | SwerkeMün | 50 m | 1:46.50 | ||
384 | 3248 | Katada Eiko | 1964 | MAINICH | 50 m | 1:46.81 | ||
385 | 3179 | Kato Junko | 1952 | KAIDO | 50 m | 1:46.83 | ||
386 | 281 | Reis Pires Maria deFátima | 1954 | Brasilia | 50 m | 1:46.84 | ||
387 | 181 | Pellis Eliane | 1933 | Antwerpen | 50 m | 1:46.86 | ||
388 | 2430 | Csapo Katalin | 1952 | Ujbuda | 50 m | 1:47.00 | ||
389 | 2671 | Stecca Antonella | 1962 | Bolzano | 50 m | 1:47.00 | ||
390 | 1178 | Nelly Duprey | 1965 | Le Havre | 50 m | 1:47.33 | ||
391 | 1685 | Warnusz Monika | 1943 | SSF Bonn | 50 m | 1:47.50 | ||
392 | 2659 | Bosio Alessandra | 1965 | Nocetta | 50 m | 1:47.50 | ||
393 | 3553 | van Der Veen Matty | 1944 | Old Dutch | 50 m | 1:47.97 | ||
394 | 33 | Lamas Miriam | 1962 | AGRUPACION | 50 m | 1:48.00 | ||
395 | 1347 | Hitchcock Muriel | 1938 | Spencer | 50 m | 1:48.00 | ||
396 | 3302 | Yoneda Kiyoko | 1941 | KSC OTORI | 50 m | 1:48.00 | ||
397 | 2020 | Flick Elsbeth | 1941 | Bergneustä | 50 m | 1:48.00 | ||
398 | 3734 | Fecica Krystyna | 1943 | Zabrze | 50 m | 1:48.08 | ||
399 | 4607 | Moberg-Nilsson Katrin | 1964 | HELLAS | 50 m | 1:48.48 | ||
400 | 569 | Malonova Dana | 1944 | PVK Brno | 50 m | 1:48.50 | ||
401 | 1188 | Janine Venzac Valery | 1946 | aajblois | 50 m | 1:48.68 | ||
402 | 180 | Van Obberghen Agnes | 1931 | Antwerpen | 50 m | 1:48.90 | ||
403 | 781 | Fernández Hernández Maria | 1963 | Metropole | 50 m | 1:48.92 | ||
404 | 2175 | Zürcher Britta | 1962 | Saar Max | 50 m | 1:48.93 | ||
405 | 4699 | Axberg Carina | 1963 | KUNGÄLV | 50 m | 1:49.00 | ||
406 | 59 | Harrison Marion | 1950 | Warringah | 50 m | 1:49.00 | ||
407 | 2625 | Stranieri Paola | 1963 | Rapallo | 50 m | 1:49.00 | ||
408 | 578 | Stlukova Lenka | 1960 | Liberec | 50 m | 1:49.00 | ||
409 | 3805 | Francisco Maria | 1962 | Leixoes | 50 m | 1:49.01 | ||
410 | 3040 | Minardi Paola | 1964 | Faenza | 50 m | 1:49.05 | ||
411 | 325 | Andrade Cynthia | 1939 | Flamengo | 50 m | 1:49.32 | ||
412 | 4704 | Andersson Ingvor | 1962 | KUNGÄLV | 50 m | 1:49.40 | ||
413 | 1338 | Nicolas Katia | 1964 | Franconvil | 50 m | 1:49.43 | ||
414 | 2884 | Florio Milva | 1961 | G-UDINE | 50 m | 1:49.50 | ||
415 | 3046 | Milva Florio | 1961 | Udine | 50 m | 1:49.50 | ||
416 | 3927 | Olga Stanina | 1951 | All Stars | 50 m | 1:49.50 | ||
417 | 1749 | Schubert Ingrid | 1958 | Bamberg | 50 m | 1:49.50 | ||
418 | 3202 | Nishimura Atsuko | 1947 | Olive sc | 50 m | 1:49.50 | ||
419 | 35 | Romano Paula | 1962 | AGRUPACION | 50 m | 1:49.69 | ||
420 | 3802 | Fernandes Maria | 1962 | Leixoes | 50 m | 1:49.71 | ||
421 | 2360 | Papke Rosemarie | 1942 | Potsdamer | 50 m | 1:49.86 | ||
422 | 544 | Stastna Marcela | 1937 | Bohemias | 50 m | 1:49.90 | ||
423 | 543 | Felgrova Ivana | 1942 | Bohemias | 50 m | 1:49.90 | ||
424 | 4960 | Carson June | 1948 | Garden S | 50 m | 1:49.95 | ||
425 | 2524 | Butler Patricia | 1964 | Ennis | 50 m | 1:50.00 | ||
426 | 3183 | Hasebe Seiko | 1944 | GARA | 50 m | 1:50.00 | ||
427 | 2136 | Luening Ingrid | 1940 | Offenbach | 50 m | 1:50.00 | ||
428 | 2938 | Buonocore Bruna | 1962 | Partenope | 50 m | 1:50.00 | ||
429 | 3316 | Murakoshi Masayo | 1945 | IWAP | 50 m | 1:50.00 | ||
430 | 3161 | Horii Ryozo | 1936 | WAT | 50 m | 1:50.00 | ||
431 | 4324 | Dahlbom Marie | 1965 | BLÅ SIM&HO | 50 m | 1:50.00 | ||
432 | 3766 | Figielska Agata | 1965 | Figielski | 50 m | 1:50.00 | ||
433 | 3026 | Galletti Roberta | 1947 | ASD Europa | 50 m | 1:50.00 | ||
434 | 2337 | Schlottau Marion | 1950 | Vw Hamburg | 50 m | 1:50.00 | ||
435 | 577 | Lankova Stefka | 1948 | Liberec | 50 m | 1:50.00 | ||
436 | 2717 | Floris Cristina | 1959 | Wellness | 50 m | 1:50.00 | ||
437 | 1197 | Starzec Anna | 1951 | Lagardere | 50 m | 1:50.04 | ||
438 | 731 | Collette Veronica | 1959 | ESMAS | 50 m | 1:50.17 | ||
439 | 1334 | Cagnoli Nicole | 1959 | FIUMORBU | 50 m | 1:50.33 | ||
440 | 1969 | Poek Silke | 1951 | EHildeshei | 50 m | 1:50.49 | ||
441 | 1886 | Sitzer Eva | 1948 | Rhenania | 50 m | 1:50.65 | ||
442 | 912 | Maurer Eve-Mai | 1936 | Tallinn | 50 m | 1:51.00 | ||
443 | 2365 | Siemer Dörte | 1941 | HambgWest | 50 m | 1:51.07 | ||
444 | 559 | Cerna Bohumila | 1949 | PVK Brno | 50 m | 1:51.30 | ||
445 | 3744 | Ewa Mierwald | 1954 | Gdynia | 50 m | 1:51.31 | ||
446 | 1539 | Goodair Christine | 1957 | Croydon | 50 m | 1:51.65 | ||
447 | 1256 | Audouin Vincelette | 1944 | AMICALE | 50 m | 1:51.68 | ||
448 | 1645 | Baasch Christine | 1947 | Wasserratt | 50 m | 1:51.85 | ||
449 | 1328 | Anne Meudec | 1950 | CN MORLAIX | 50 m | 1:52.00 | ||
450 | 3793 | Pintão Luisa | 1954 | Nadadores | 50 m | 1:52.00 | ||
451 | 4160 | Stierli Ruth | 1956 | Bremgarten | 50 m | 1:52.05 | ||
452 | 3136 | Marchiani Daniela | 1959 | Roma flam | 50 m | 1:52.28 | ||
453 | 4698 | Alfredsson Eva | 1960 | KUNGÄLV | 50 m | 1:52.60 | ||
454 | 377 | Brown Janette | 1958 | Calgary WC | 50 m | 1:53.01 | ||
455 | 3699 | Wong Kuoman Luisa Rossana | 1956 | Peru | 50 m | 1:53.01 | ||
456 | 1139 | Nardese Mme Valentine | 1955 | USB Longwy | 50 m | 1:53.40 | ||
457 | 2831 | Scattolin Cristina | 1954 | Casale | 50 m | 1:54.00 | ||
458 | 933 | Paavilainen Monica | 1960 | NumKis | 50 m | 1:54.34 | ||
459 | 3214 | Sakashita Miyuki | 1938 | MINAMIKUSA | 50 m | 1:54.54 | ||
460 | 2254 | Geyer Elke | 1955 | Helmstedte | 50 m | 1:54.83 | ||
461 | 1289 | Monique Verney | 1944 | EPM | 50 m | 1:54.84 | ||
462 | 3330 | Wakino Masumi | 1959 | TERRSA | 50 m | 1:55.00 | ||
463 | 3333 | Matsuyama Shinobu | 1956 | SASEBO | 50 m | 1:55.00 | ||
464 | 334 | Stephan Renata | 1960 | Flamengo | 50 m | 1:55.00 | ||
465 | 1443 | Hamilton Georgina | 1943 | Barnet | 50 m | 1:55.00 | ||
466 | 7 | Soria Maria del Carmen | 1944 | FUERZA | 50 m | 1:55.27 | ||
467 | 410 | Low Marianne | 1955 | TOMS | 50 m | 1:55.55 | ||
468 | 3869 | Arbuthnot Cheryl Ann | 1958 | Coelacanth | 50 m | 1:56.00 | ||
469 | 730 | Blömback Carina | 1956 | ESMAS | 50 m | 1:56.00 | ||
470 | 3221 | Okamura Chizuko | 1948 | Amigos | 50 m | 1:56.14 | ||
471 | 2691 | Ford Nika | 1951 | Venezia | 50 m | 1:56.63 | ||
472 | 1250 | Le Roux Anne-Marie | 1948 | Trappes | 50 m | 1:57.78 | ||
473 | 2356 | Pallesen Sonnhild | 1951 | Bochum | 50 m | 1:57.94 | ||
474 | 4512 | Wehlén Monique | 1951 | DANDERYD | 50 m | 1:58.00 | ||
475 | 1863 | Alex Rosita | 1945 | Salzgitter | 50 m | 1:58.04 | ||
476 | 2359 | Keusch-Renner Ingrid | 1934 | Bochum | 50 m | 1:58.04 | ||
477 | 4164 | Steiger Susanne | 1948 | Bremgarten | 50 m | 1:58.05 | ||
478 | 1408 | Fraser Elaine | 1955 | REN 96 | 50 m | 1:58.15 | ||
479 | 1666 | Zimmermann Ingeborg | 1943 | AquaBerlin | 50 m | 1:58.50 | ||
480 | 657 | Grønbech Winnie | 1953 | GI40HERMES | 50 m | 1:58.50 | ||
481 | 793 | Castillo Rosario | 1951 | Fun Claror | 50 m | 1:59.00 | ||
482 | 2790 | Cernich Velleda | 1942 | Saronno | 50 m | 1:59.00 | ||
483 | 3377 | Otsubo Keiko | 1942 | ST KANSAI | 50 m | 2:00.00 | ||
484 | 3380 | Ryoko Saito | 1941 | SAKURAMBO | 50 m | 2:00.00 | ||
485 | 3237 | Sato Kikue | 1954 | WITH | 50 m | 2:00.00 | ||
486 | 3394 | Arita Michiko | 1939 | ARITA | 50 m | 2:00.00 | ||
487 | 361 | Romero Elaine | 1948 | Flamengo | 50 m | 2:00.06 | ||
488 | 4811 | Kight Betty | 1941 | S Texas | 50 m | 2:00.12 | ||
489 | 1876 | Voss Ursula | 1945 | SCMagdebg | 50 m | 2:01.76 | ||
490 | 2441 | Kaszonyi Ilona | 1937 | Ujbuda | 50 m | 2:02.00 | ||
491 | 4194 | Sebenová Jarmila | 1943 | SUK Bratis | 50 m | 2:02.00 | ||
492 | 3750 | Redlarska Beata | 1952 | SOPOT | 50 m | 2:02.00 | ||
493 | 142 | Rudolf Margareth | 1944 | Salzburg | 50 m | 2:02.10 | ||
494 | 327 | Sachs Feder Janine | 1951 | HEBRAICA | 50 m | 2:02.18 | ||
495 | 280 | Q. de Magalhães Helane | 1951 | Brasilia | 50 m | 2:02.30 | ||
496 | 3399 | Fujii Tazuko | 1953 | S-PATIO | 50 m | 2:02.55 | ||
497 | 3381 | Setsuko Watanabe | 1951 | SAKURAMBO | 50 m | 2:03.00 | ||
498 | 4206 | Neij Agneta | 1943 | JÖNKÖPING | 50 m | 2:03.45 | ||
499 | 3345 | Wakabayashi Yoko | 1946 | Y MACHIDA | 50 m | 2:05.00 | ||
500 | 3245 | Yokota Kazuko | 1947 | MAINICH | 50 m | 2:05.00 | ||
501 | 1795 | Stolte Marie-Luise | 1939 | FTVHamburg | 50 m | 2:05.50 | ||
502 | 1288 | Annick Le Bellec | 1947 | lavallois | 50 m | 2:05.59 | ||
503 | 143 | Sams Margit | 1948 | Salzburg | 50 m | 2:06.15 | ||
504 | 3555 | de Bueger Tineke | 1937 | Old Dutch | 50 m | 2:06.51 | ||
505 | 1647 | Wischmann Inge | 1942 | Wasserratt | 50 m | 2:07.31 | ||
506 | 1261 | Christiane Vigouroux | 1948 | CLERMONT | 50 m | 2:09.00 | ||
507 | 3720 | Noetzel Stefania Maria | 1935 | SZCZECIN | 50 m | 2:09.36 | ||
508 | 3188 | Hisako Negishi | 1943 | TACHIKAWAS | 50 m | 2:10.00 | ||
509 | 3361 | Tanaka Yoko | 1942 | HARUOKA | 50 m | 2:10.00 | ||
510 | 3270 | Yaeko Arase | 1938 | HIROSHIMA | 50 m | 2:10.00 | ||
511 | 711 | El-Araby Nadia | 1946 | Egypt Mas | 50 m | 2:10.11 | ||
512 | 1622 | Gregg Herta | 1935 | Memmingen | 50 m | 2:11.00 | ||
513 | 1259 | Autin Françoise | 1947 | Angerien | 50 m | 2:11.00 | ||
514 | 3958 | Kokorina Olga | 1923 | Neva Stars | 50 m | 2:11.10 | ||
515 | 4232 | Fredriksson Elisabeth | 1938 | TÄBY SIM | 50 m | 2:13.00 | ||
516 | 3162 | Otsuka Yuko | 1939 | WATER | 50 m | 2:15.00 | ||
517 | 3285 | Hisada Etsuko | 1937 | JMSA | 50 m | 2:15.00 | ||
518 | 3277 | Fujimori Yoshiko | 1939 | JMSA | 50 m | 2:15.00 | ||
519 | 3853 | Rix Patricia | 1943 | Cape Town | 50 m | 2:15.00 | ||
520 | 4330 | Beskow-Björkenlid Gun | 1936 | BLÅ SIM&HO | 50 m | 2:15.08 | ||
521 | 3149 | Etsuko Kimura | 1929 | JSS IZUMO | 50 m | 2:15.92 | ||
522 | 4907 | Norris Roswita | 1942 | Davis | 50 m | 2:16.94 | ||
523 | 3366 | Tachibana Kako | 1936 | HOSHIDA SS | 50 m | 2:17.23 | ||
524 | 3187 | Kiyoko Okano | 1940 | TACHIKAWAS | 50 m | 2:17.63 | ||
525 | 1746 | Piskora Maren | 1934 | NeptunGerm | 50 m | 2:18.00 | ||
526 | 3287 | Sasaki Nobuko | 1936 | JMSA | 50 m | 2:18.00 | ||
527 | 3056 | Treggiari Gabriella | 1945 | G.S. VV.F. | 50 m | 2:20.00 | ||
528 | 378 | Gulyas Julia | 1931 | Pointe | 50 m | 2:20.00 | ||
529 | 4936 | Rosenbaum Barbara | 1941 | Gsm | 50 m | 2:21.00 | ||
530 | 563 | Rebickova Jarmila | 1930 | PVK Brno | 50 m | 2:21.30 | ||
531 | 3326 | Harada Tomoko | 1942 | TAMASHIMA | 50 m | 2:22.00 | ||
532 | 4196 | Magdalena Kapcarova | 1927 | SKP Kosice | 50 m | 2:22.20 | ||
533 | 593 | Madsen Annelise | 1945 | OSK | 50 m | 2:22.95 | ||
534 | 3328 | Kazuko Kakimi | 1931 | SENDAI KAK | 50 m | 2:23.00 | ||
535 | 60 | Cook Bridget | 1944 | Warringah | 50 m | 2:23.00 | ||
536 | 3192 | Sekine Aiko | 1943 | WAT WALTZ | 50 m | 2:23.00 | ||
537 | 3389 | Takako Sato | 1937 | SAKURAMBO | 50 m | 2:25.00 | ||
538 | 2715 | Manfrin Fernanda | 1938 | Gorizia | 50 m | 2:25.06 | ||
539 | 632 | Møller-Jensen Birthe | 1932 | LYNGBY | 50 m | 2:29.28 | ||
540 | 4084 | Shcherbich Luiza | 1938 | Pregel | 50 m | 2:30.00 | ||
541 | 92 | Keel Irene | 1940 | Brisbane S | 50 m | 2:30.00 | ||
542 | 99 | Hindman Beres | 1934 | Toowoomba | 50 m | 2:30.00 | ||
543 | 3226 | Sakaki Kyoko | 1938 | REDS GIFU | 50 m | 2:30.00 | ||
544 | 3303 | Keiko Hashimoto | 1932 | SHINJUKU | 50 m | 2:35.00 | ||
545 | 3319 | Masumoto Masae | 1935 | GUPPYS | 50 m | 2:35.00 | ||
546 | 2043 | Wendt Helga | 1935 | Wiking Kie | 50 m | 2:36.36 | ||
547 | 3384 | Makiko Sugiyama | 1934 | SAKURAMBO | 50 m | 2:45.00 | ||
548 | 2069 | Fritze Ingeborg | 1921 | Düsseldorf | 50 m | 2:57.40 | ||
549 | 3304 | Yukiko Momiyama | 1932 | TAKAIDO | 50 m | 3:01.00 | ||
550 | 1557 | Böhm Barbara | 1920 | Siegsdorf | 50 m | 3:10.66 | ||
551 | 3205 | Narita Setsuko | 1924 | SAPPORO | 50 m | 3:21.91 | ||
552 | 3300 | Hamuro Michiko | 1919 | KSC OTORI | 50 m | 4:05.00 | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.00 | Utskriftsdatum | 20 juli 2010 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 18:48 |