Ohjelma XIII FINA WMC 2010 Valhalla venue
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Startlist Event 28
|
Competition name |
XIII Fina World Masters Champi |
|
Print Date |
22 juli 2010 |
|
|
Competition place |
Gothenburg Valhalla |
|
Print Time |
17:52 |
|
|
Organizer |
Fina/SSF |
|
|
|
|
|
Pool |
50m |
|
|
|
|
|
Competition date |
2010-08-04 |
|
|
|
|
Event 28, 200m Me Relay Men |
Finals (20) |
Est. start time 15:30 |
|
Heat 1 (20) |
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5510 |
4 |
Moscow Masters |
320 |
320-359 |
Moscow |
|
50m |
3:37.00 |
5505 |
5 |
Malvern Marlins |
322 |
320-359 |
Malvern |
|
50m |
3:07.00 |
5694 |
6 |
PVK Brno |
320 |
320-359 |
PVK Brno |
|
50m |
3:22.00 |
5794 |
7 |
Esmas |
321 |
320-359 |
ESMAS |
|
50m |
3:51.24 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5678 |
2 |
Toms 28B |
281 |
280-319 |
TOMS |
|
50m |
2:44.10 |
5778 |
3 |
Sg Stadtwerke München |
280 |
280-319 |
Stadtwerke |
|
50m |
2:38.00 |
5562 |
4 |
Ujbuda B |
281 |
280-319 |
Ujbuda |
|
50m |
2:23.00 |
5659 |
5 |
Göteborg Sim 281 |
281 |
280-319 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:09.68 |
5652 |
6 |
Neptun Moscow |
283 |
280-319 |
NeptunMosc |
|
50m |
2:22.00 |
5679 |
7 |
Toms 28A |
280 |
280-319 |
TOMS |
|
50m |
2:33.80 |
5825 |
8 |
Karlstads Simsällskap |
283 |
280-319 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:43.43 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
5490 |
2 |
Karlstads SS Lag 2 |
270 |
240-279 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:41.68 |
5677 |
3 |
Toms 28D |
241 |
240-279 |
TOMS |
|
50m |
2:37.00 |
5699 |
4 |
Helsingfors Simsällskap |
247 |
240-279 |
HSS |
|
50m |
2:25.00 |
5709 |
5 |
Hamar IL Masters |
249 |
240-279 |
Hamar IL |
|
50m |
2:21.90 |
5739 |
6 |
Weteran Zabrze |
244 |
240-279 |
Zabrze |
|
50m |
2:22.00 |
5736 |
7 |
SG Gotha-Arnstadt |
240 |
240-279 |
GothaArnst |
|
50m |
2:31.00 |
5451 |
8 |
Cn Metropole |
240 |
240-279 |
Metropole |
|
50m |
2:40.00 |
5496 |
9 |
Kungälv Herr 240 |
244 |
240-279 |
KUNGÄLV |
|
50m |
3:13.00 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5777 |
1 |
Sg Stadtwerke München |
248 |
240-279 |
Stadtwerke |
|
50m |
2:15.00 |
5841 |
2 |
Poseidon Moscow |
243 |
240-279 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:14.72 |
5751 |
3 |
Polisens IF |
247 |
240-279 |
POLISEN |
|
50m |
2:13.50 |
5432 |
4 |
All Stars |
241 |
240-279 |
All Stars |
|
50m |
2:11.00 |
5561 |
5 |
Ujbuda A |
243 |
240-279 |
Ujbuda |
|
50m |
2:09.00 |
5650 |
6 |
U-Club |
240 |
240-279 |
Tallinn |
|
50m |
2:11.00 |
5842 |
7 |
Egymaster |
241 |
240-279 |
Egypt Mas |
|
50m |
2:12.10 |
5474 |
8 |
Garden State Masters |
248 |
240-279 |
Garden S |
|
50m |
2:14.64 |
5790 |
9 |
Hellas Masters |
246 |
240-279 |
HELLAS |
|
50m |
2:14.83 |
5528 |
10 |
Sg Neukölln Berlin |
260 |
240-279 |
NeuköllnBe |
|
50m |
2:19.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
5708 |
4 |
Kalmar |
214 |
200-239 |
KALMAR SS |
|
50m |
2:29.10 |
5511 |
5 |
MTV Segeberg |
204 |
200-239 |
Segeberg |
|
50m |
2:26.00 |
5732 |
6 |
Sport Management |
213 |
200-239 |
Management |
|
50m |
2:28.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5485 |
1 |
Hellas Masters |
205 |
200-239 |
HELLAS |
|
50m |
2:25.00 |
5833 |
2 |
Sim Team Engelholm |
220 |
200-239 |
SIM ENGELH |
|
50m |
2:23.00 |
5460 |
3 |
Danderyd SK |
226 |
200-239 |
DANDERYD |
|
50m |
2:22.00 |
5537 |
4 |
Spencer Swim Team |
238 |
200-239 |
Spencer |
|
50m |
2:17.50 |
5805 |
5 |
Kungsbacka SS |
202 |
200-239 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:14.50 |
5531 |
6 |
Sim Team Engelholm Lag 1 |
207 |
200-239 |
SIM ENGELH |
|
50m |
2:15.00 |
5519 |
7 |
Pregel |
200 |
200-239 |
Pregel |
|
50m |
2:19.50 |
5435 |
8 |
AS Herblay Natation |
207 |
200-239 |
Herblay |
|
50m |
2:22.00 |
5712 |
9 |
RN Saronno |
207 |
200-239 |
Saronno |
|
50m |
2:24.90 |
5542 |
10 |
STV Limbach |
215 |
200-239 |
Limbach |
|
50m |
2:26.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5668 |
1 |
Göteborg Sim 201 |
201 |
200-239 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:13.05 |
5456 |
2 |
CN MIJAS |
205 |
200-239 |
MIJAS |
|
50m |
2:11.04 |
5710 |
3 |
New England Masters |
211 |
200-239 |
N England |
|
50m |
2:10.00 |
5121 |
4 |
BORDEAUX Etudiants Club |
202 |
200-239 |
BORDEAUX |
|
50m |
2:09.00 |
5745 |
5 |
Riba SC |
204 |
200-239 |
Riba |
|
50m |
2:08.50 |
5452 |
6 |
Club Terrazas |
215 |
200-239 |
Terrazas |
|
50m |
2:09.00 |
5685 |
7 |
SV Hof |
203 |
200-239 |
SV Hof1911 |
|
50m |
2:09.64 |
5564 |
8 |
Vaasan Uimaseura |
205 |
200-239 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:10.00 |
5608 |
9 |
Esmas |
201 |
200-239 |
ESMAS |
|
50m |
2:13.00 |
5656 |
10 |
SK Neptun 200+ M Me |
208 |
200-239 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:14.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5676 |
1 |
Toms 28C |
201 |
200-239 |
TOMS |
|
50m |
2:07.00 |
5662 |
2 |
Wuppertal 5 |
206 |
200-239 |
Wuppertal |
|
50m |
2:06.00 |
5430 |
3 |
Acbb |
202 |
200-239 |
ACBB |
|
50m |
2:03.00 |
5843 |
4 |
Centro Nuoto Bastia |
202 |
200-239 |
Bastia |
|
50m |
2:00.80 |
5663 |
5 |
Wuppertal 6 |
202 |
200-239 |
Wuppertal |
|
50m |
1:56.00 |
5711 |
6 |
Göteborg Sim 210 |
210 |
200-239 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:56.55 |
5654 |
7 |
Poseidon Moscow |
203 |
200-239 |
PoseidMosc |
|
50m |
2:01.45 |
5765 |
8 |
Ssg - Saar Max Ritter |
200 |
200-239 |
Saar Max |
|
50m |
2:04.40 |
5718 |
9 |
Egymaster |
206 |
200-239 |
Egypt Mas |
|
50m |
2:06.10 |
5713 |
10 |
Mar Natación |
208 |
200-239 |
AGRUPACION |
|
50m |
2:07.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5720 |
3 |
Clube de Regatas Flamengo |
192 |
160-199 |
Flamengo |
|
50m |
10:00.00 |
5672 |
4 |
43 Region |
197 |
160-199 |
43 REGION |
|
50m |
2:30.00 |
5441 |
5 |
Bollnäs Simsällskap |
177 |
160-199 |
BOLLNÄS SS |
|
50m |
2:22.00 |
5746 |
6 |
Eschilo Fitness |
178 |
160-199 |
Eschilo |
|
50m |
2:24.00 |
5743 |
7 |
Skuru Lag 2 |
162 |
160-199 |
SKURU IK |
|
50m |
2:35.00 |
5572 |
8 |
Tribeach |
161 |
160-199 |
TRIBEACH |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5717 |
1 |
SC Thalwil |
197 |
160-199 |
SC Thalwil |
|
50m |
2:19.50 |
5658 |
2 |
Blå Lag 6 |
168 |
160-199 |
BLÅ SIM&HO |
|
50m |
2:17.00 |
5684 |
3 |
Ssg - Saar Max Ritter |
180 |
160-199 |
Saar Max |
|
50m |
2:12.50 |
5683 |
4 |
SK Ägir |
164 |
160-199 |
SK ÄGIR |
|
50m |
2:11.51 |
5667 |
5 |
Polisens IF |
188 |
160-199 |
POLISEN |
|
50m |
2:10.50 |
5486 |
6 |
Helmstedter Sv |
161 |
160-199 |
Helmstedte |
|
50m |
2:11.50 |
5703 |
7 |
Göteborg Sim |
165 |
160-199 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:12.00 |
5738 |
8 |
Nuoto Club 91 asd |
179 |
160-199 |
NC Parma |
|
50m |
2:16.00 |
5809 |
9 |
Kungsbacka SS |
169 |
160-199 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:18.00 |
5742 |
10 |
Skuru Lag 1 |
161 |
160-199 |
SKURU IK |
|
50m |
2:20.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5497 |
1 |
Lass |
174 |
160-199 |
LASS |
|
50m |
2:10.00 |
5669 |
2 |
Ängelholms Simsällskap |
191 |
160-199 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
2:05.60 |
5499 |
3 |
LRC Hong Kong |
170 |
160-199 |
Hong Kong |
|
50m |
2:04.11 |
5337 |
4 |
Club Natacion Jerez |
167 |
160-199 |
Jerez |
|
50m |
2:03.91 |
5507 |
5 |
MASS 1 |
166 |
160-199 |
MASS |
|
50m |
2:02.50 |
5666 |
6 |
Sundsvalls SS |
161 |
160-199 |
SUNDSVALL |
|
50m |
2:03.77 |
5680 |
7 |
Cn Metropole |
185 |
160-199 |
Metropole |
|
50m |
2:04.00 |
5524 |
8 |
Sc Magdeburg |
165 |
160-199 |
SCMagdebg |
|
50m |
2:05.57 |
5687 |
9 |
Usg Men |
167 |
160-199 |
U.S.G |
|
50m |
2:06.40 |
5350 |
10 |
Etwall Eagles |
164 |
160-199 |
Etwall |
|
50m |
2:10.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5744 |
1 |
Sg Glems |
165 |
160-199 |
SG Glems |
|
50m |
2:01.27 |
5719 |
2 |
Roma |
168 |
160-199 |
NOR Roma |
|
50m |
2:00.90 |
5671 |
3 |
Euro-Lviv |
161 |
160-199 |
Lviv Euro |
|
50m |
1:59.00 |
5734 |
4 |
Centro Nuoto Bastia |
161 |
160-199 |
Bastia |
|
50m |
1:58.80 |
5698 |
5 |
Täby Sim 2 |
178 |
160-199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:58.50 |
5840 |
6 |
Kasatka |
162 |
160-199 |
Kasatka |
|
50m |
1:58.77 |
5695 |
7 |
Malaspina Sc Team A |
172 |
160-199 |
Malaspina |
|
50m |
1:59.00 |
5725 |
8 |
Södertälje SS |
172 |
160-199 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:59.99 |
5705 |
9 |
Casablanca |
176 |
160-199 |
Casablanca |
|
50m |
2:01.00 |
5476 |
10 |
Glasgow Nomads |
161 |
160-199 |
Glasgow |
|
50m |
2:02.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5715 |
1 |
ASA Cinisello ASD |
168 |
160-199 |
Cinisello |
|
50m |
1:58.00 |
5700 |
2 |
Duck´s Creek |
161 |
160-199 |
DucksCreek |
|
50m |
1:56.00 |
5697 |
3 |
Täby Sim 1 |
163 |
160-199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:53.00 |
5696 |
4 |
Malaspina Sc Team B |
176 |
160-199 |
Malaspina |
|
50m |
1:49.00 |
5664 |
5 |
Aqua Masters 1 |
161 |
160-199 |
Kiev |
|
50m |
1:47.00 |
5665 |
6 |
Aqua Masters 2 |
162 |
160-199 |
Kiev |
|
50m |
1:47.78 |
5768 |
7 |
Tuatha de |
162 |
160-199 |
Tuatha De |
|
50m |
1:50.00 |
5661 |
8 |
Post SV Leipzig eV |
160 |
160-199 |
Leipzig |
|
50m |
1:54.00 |
5647 |
9 |
RK Masters |
168 |
160-199 |
RK Masters |
|
50m |
1:56.55 |
5757 |
10 |
Malmö KK |
172 |
160-199 |
MKK |
|
50m |
1:58.33 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5692 |
3 |
El Milenio 2 |
122 |
120-159 |
Milenio |
|
50m |
2:27.53 |
5437 |
4 |
ATS Cuxhaven |
128 |
120-159 |
Cuxhaven |
|
50m |
2:21.00 |
5569 |
5 |
Belpoggio |
156 |
120-159 |
Bel Poggio |
|
50m |
2:20.00 |
5547 |
6 |
Team India 2 |
154 |
120-159 |
Basavanagu |
|
50m |
2:20.98 |
5690 |
7 |
Delfines Humboldt |
154 |
120-159 |
Delfines H |
|
50m |
2:27.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5681 |
1 |
Caronno Pertusella Nuoto |
140 |
120-159 |
Pertusella |
|
50m |
2:15.00 |
5495 |
2 |
Kungälv Herr 120 |
141 |
120-159 |
KUNGÄLV |
|
50m |
2:10.00 |
5737 |
3 |
Cuatro Caminos |
146 |
120-159 |
Cuatro Cam |
|
50m |
2:07.50 |
5648 |
4 |
Tribeach |
121 |
120-159 |
TRIBEACH |
|
50m |
2:07.00 |
5704 |
5 |
S 77 Stenungsund |
144 |
120-159 |
S 77 |
|
50m |
2:04.02 |
5552 |
6 |
Torino Nuoto |
137 |
120-159 |
Torino |
|
50m |
2:06.00 |
5702 |
7 |
Göteborg Sim |
156 |
120-159 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:07.16 |
5438 |
8 |
AWV Coburg 1920 eV |
128 |
120-159 |
Coburg1920 |
|
50m |
2:08.50 |
5431 |
9 |
AGF Masters |
148 |
120-159 |
AGF |
|
50m |
2:11.50 |
5727 |
10 |
HZ&PC Heerenveen |
154 |
120-159 |
Heerenveen |
|
50m |
2:18.60 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5471 |
1 |
FANUM FORTUNAE NUOTO |
131 |
120-159 |
FANUM |
|
50m |
2:02.90 |
5723 |
2 |
Landskrona Simsällskap |
124 |
120-159 |
LANDSKRONA |
|
50m |
2:01.80 |
5726 |
3 |
Modum Svömmeklubb |
142 |
120-159 |
Modum SK |
|
50m |
2:01.00 |
5433 |
4 |
Amici Del Nuoto Firenze |
139 |
120-159 |
Firenze |
|
50m |
1:59.99 |
5525 |
5 |
SG Elbe |
141 |
120-159 |
SG Elbe |
|
50m |
1:58.89 |
5675 |
6 |
S.F.O.C |
120 |
120-159 |
Courbevoie |
|
50m |
1:59.50 |
5716 |
7 |
SKK |
121 |
120-159 |
SKK |
|
50m |
2:00.10 |
5691 |
8 |
El Milenio 1 |
121 |
120-159 |
Milenio |
|
50m |
2:01.50 |
5454 |
9 |
CN AQUAMASTERS |
131 |
120-159 |
AQUAMASTE |
|
50m |
2:02.00 |
5721 |
10 |
Fagersta SK |
148 |
120-159 |
FAGERSTA |
|
50m |
2:04.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5689 |
1 |
Canottieri Aniene |
143 |
120-159 |
CC Aniene |
|
50m |
1:58.00 |
5728 |
2 |
CNSW |
144 |
120-159 |
Woluwe |
|
50m |
1:57.56 |
5688 |
3 |
Corsico Nuoto Master |
138 |
120-159 |
CORSICO |
|
50m |
1:55.00 |
5670 |
4 |
Malmö KK |
126 |
120-159 |
MKK |
|
50m |
1:54.60 |
5817 |
5 |
Esv Frankfurt/oder 1948 |
121 |
120-159 |
FrankfurtO |
|
50m |
1:54.00 |
5529 |
6 |
Sg Stadtwerke München |
126 |
120-159 |
Stadtwerke |
|
50m |
1:54.50 |
5674 |
7 |
Spok e.V. |
120 |
120-159 |
Spok |
|
50m |
1:55.00 |
5554 |
8 |
Troyka |
129 |
120-159 |
Troyka |
|
50m |
1:56.00 |
5673 |
9 |
Aktivcek |
134 |
120-159 |
Aktivcek |
|
50m |
1:57.80 |
5530 |
10 |
SGS Hamburg |
120 |
120-159 |
Hamburg |
|
50m |
1:58.10 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5714 |
1 |
Gentofte Masters |
137 |
120-159 |
GENTOFTE |
|
50m |
1:52.10 |
5651 |
2 |
Flamengo |
140 |
120-159 |
Flamengo |
|
50m |
1:51.30 |
5429 |
3 |
Academia Gustavo Borges |
157 |
120-159 |
Borges |
|
50m |
1:50.80 |
5724 |
4 |
Tureberg Simklubb |
126 |
120-159 |
TUREBERG |
|
50m |
1:50.00 |
5735 |
5 |
Mac-Nina |
127 |
120-159 |
MAC-NINA |
|
50m |
1:46.00 |
5741 |
6 |
SV Wasserfreunde 1898 |
129 |
120-159 |
WF Hannove |
|
50m |
1:47.00 |
5731 |
7 |
CS de inot Resita 07 |
129 |
120-159 |
Resita |
|
50m |
1:50.00 |
5653 |
8 |
Idel |
153 |
120-159 |
Idel |
|
50m |
1:51.00 |
5450 |
9 |
Club Natacion Jerez |
137 |
120-159 |
Jerez |
|
50m |
1:51.38 |
5595 |
10 |
Tuatha de |
127 |
120-159 |
Tuatha De |
|
50m |
1:53.00 |
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
5546 |
3 |
Team India 1 |
112 |
100-119 |
Basavanagu |
|
50m |
2:08.78 |
5448 |
4 |
CHTHN |
106 |
100-119 |
CHTHN |
|
50m |
2:00.00 |
5494 |
5 |
Kungsbacka SS |
119 |
100-119 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:58.00 |
5682 |
6 |
BSV Medizin |
115 |
100-119 |
BSVMedizin |
|
50m |
1:59.50 |
5847 |
7 |
Ucv |
110 |
100-119 |
UCV |
|
50m |
2:01.26 |
5571 |
8 |
CLUB DES NAGEURS CACHAN |
116 |
100-119 |
CACHAN |
|
50m |
10:00.00 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
Name |
Born |
Age Group |
Club |
|
Pool |
Time |
|
5657 |
1 |
Aalborg Masters |
117 |
100-119 |
AALBORG |
|
50m |
1:55.00 |
5523 |
2 |
Sc Magdeburg |
107 |
100-119 |
SCMagdebg |
|
50m |
1:54.96 |
5320 |
3 |
Neptune Club de France |
117 |
100-119 |
FRANeptun |
|
50m |
1:54.00 |
5493 |
4 |
KS Neptun |
111 |
100-119 |
KS Neptun |
|
50m |
1:52.40 |
5722 |
5 |
BSV Friesen |
106 |
100-119 |
BSVFriesen |
|
50m |
1:48.50 |
5686 |
6 |
Usg Race Club |
116 |
100-119 |
U.S.G |
|
50m |
1:49.00 |
5473 |
7 |
Gamla Polare |
111 |
100-119 |
GPolare |
|
50m |
1:53.67 |
5469 |
8 |
Esv Frankfurt/oder 1948 |
112 |
100-119 |
FrankfurtO |
|
50m |
1:54.00 |
5455 |
9 |
CN BELLEGARDE |
107 |
100-119 |
BELLEGARDE |
|
50m |
1:55.00 |
5701 |
10 |
Kasatka |
119 |
100-119 |
Kasatka |
|
50m |
1:57.22 |
Generated by WinGrodan 1.18.00 |
Print Date |
22 juli 2010 |
Licensed to: Västsvenska Simförbundet |
Print Time |
17:52 |
|